+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 11 ileti bulundu.

Konu: İsrail'e Soruşturma

İsrail'e Soruşturma Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı İsrail'e Soruşturma

  'Genel sekreter, soruşturmanın uluslararası olmasını istiyor'

  BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun'un İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırmasıyla ilgili olarak açılacak soruşturmanın uluslararası olması konusunun üzerinde önemle durduğu bildirildi.

  New York- BM Sözcü Yardımcısı Ferhan Hak, yaptığı açıklamada, Genel Sekreter'in, BM Güvenlik Konseyi'nin 1 Haziran'da kabul ettiği başkanlık bildirisi kapsamında, ''acil, güvenilir, tarafsız ve şeffaf soruşturma açılması'' konusunun üzerinde önemle durduğunu belirtti.

  Hak, sorular üzerine, Genel Sekreter'in İsrail'in soruşturmanın uluslararası olup olmaması konusunu halen tartıştığını bildiğini ama Genel Sekreter'in soruşturmanın tarafsız olmasını istediğini ifade etti.

  Öte yandan, edinilen bilgiye göre İsrail'in Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, yarın New York'a gelecek ve soruşturma açılması konusunu görüşmek üzere BM yetkilileri ve ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Büyükelçi Susan Rice ile görüşecek.

  http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=147234  Hukuki NET Güncel Haber

  İsrail'e Soruşturma konulu yargıtay kararı ara
  İsrail'e Soruşturma konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  Almanya ve İtalya, Ortadoğu Dörtlüsü'nden arabulucuların, İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırısıyla ilgili açılacak uluslararası soruşturmaya dahil olmasını istedi.

  Almanya Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle, İtalyan Dışişleri Bakanı Franco Frattini ile Berlin'de görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, ABD, AB, BM ve Rusya'dan oluşan Ortadoğu Dörtlüsü'nün ''şeffaf ve tarafsız'' bir uluslararası soruşturmaya katılmasını istediklerini kaydetti.

  Westerwelle, ''Gazze'ye yardımın engellenmesinin kabul edilemez'' olduğunu belirterek, bu tür bir soruşturma açılmasının ''İsrail'in kendi çıkarına'' olduğunu ifade etti.

  İtalyan Bakan Frattini de Alman Bakan'ın açıklamalarını tekrarladı ve uluslararası kamuoyunun, Gazze'ye giren malları kontrol edilmesinde İsrail'e yardım edebileceğini söyledi.

  Frattini, ''Gazze'deki durum, halkın ihtiyaç duyduğu hizmetlere izin verilerek artık çözülmesi gerekir. En önemlisi, sınırları kapatmak, Hamas'ın radikallerine Gazze'nin kuşatılmasını bir bayrak olarak kullanma fırsatı verir, barış bayrağı olarak değil'' diye konuştu.

  Fransa ve İngiltere de İsrail'e uluslararası soruşturmayı kabul etmesi çağrısında bulunmuştu.

  http://www.haber7.com/haber/20100608...azze-atagi.php

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  İsrail'in Soruşturma Komisyonu

  İsrail, yardım gemisi saldırıyla ilgili olarak soruşturma komisyonu kuruyor. 2 yabancı gözlemcinin de yer aldığı komisyonda şu isimler var...

  Gazze’ye yardım gemilerinden Mavi Marmara’ya düzenlenen 9 Türk’ün öldüğü saldırıyla ilgili olarak Birleşmiş Milletler’in uluslararası soruşturma talebine karşı çıkan İsrail, kendi iç soruşturma komitesini kuruyor.

  İsrail bakanlar kurulu, soruşturma komitesinde iki uluslararası gözlemci bulunmasına onay verdi.

  Emekli Bir Hakim Başkanlık Edecek
  Benyamin Netanyahu hükümetinin aldığı karara göre, soruşturma heyetinin başında, emekli bir İsrailli hakim bulunacak.

  İki Yabancı Gözlemcinin Adı da Belli
  Nobel barış ödüllü İrlandalı David Trimble ile Kanadalı eski askeri başsavcı Ken Watkin de komitede gözlemci olarak yeralacak, ancak oy hakkı bulunmayacak.

  "Dünyaya Şeffaf Olduğumuzu Göstereceğiz"
  Başbakan Netanyahu, bu soruşturma komitesi ile dünyaya İsrail’in hukuka saygılı, şeffaf ve sorumlu davrandığını göstereceklerini iddia etti.

  Hamas: "İsrail Kaçıyor"
  Hamas ise saldırıyla ilgili uluslararası soruşturma talebinde bulunarak, İsrail’i uluslararası mahkemelerde yargılanmaktan kaçınmaya çalışmakla suçladı.

  ABD: "Olumlu Adım"
  Amerika Birleşik Devletleri, soruşturma heyetinde yabancı gözlemci bulunması kararını, olumlu ve ileriye yönelik bir adım olarak değerlendirmişti.

  İsrail, gemi saldırısının uluslararası bir komisyon tarafından soruşturulması önerisine karşı çıkıyor.

  http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDet...1-190a4a3d7e8e

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  İsrail uluslararası soruşturmayı kabul etti

  İsrail, 31 Mayısta Mavi Marmara gemisine düzenlenen ve 9 Türk'ün öldüğü operasyon için BM soruşturmasında işbirliği yapmayı kabul etti.

  BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun, Mavi Marmara gemisinin de içinde bulunduğu filoya düzenlenen ve 9 Türk'ün hayatını kaybettiği baskınla ilgili uluslararası soruşturmanın 10 Ağustos'ta başlayacağını açıkladı.

  Ban'ın yaptığı yazılı açıklamada, Yeni Zelanda'nın eski Başbakanı Goeffrey Palmer ve Kolombiya Devlet Başkanı Alvaro Uribe'nin başkanlık edeceği 4 kişilik heyette bir Türk ve İsrailli temsilcinin yer alacağı belirtildi.

  İsrailli yetkililer de İsrail'in BM soruşturmasında yer almayı kabul ettiğini söyledi.
  Ban Ki-mun'un, soruşturma için, Yeni Zelanda'nın eski Başbakanı Palmer başkanlığında, Türkiye, İsrail ve ABD'den temsilcilerin de yer alacağı bağımsız uluslararası heyet kurulmasını önerdiği bildirilmişti.

  Ban'ın önerisinin, gemi baskınıyla ilgili hem Türkiye'nin hem de İsrail'in açtığı soruşturmaların bir inceleme komisyonu tarafından değerlendirilmesini, bu komisyonda ABD, BM, İsrail ve Türkiye'nin temsilcilerinin yer almasını içerdiği belirtilmişti.

  Bu kararla birlikte İsrail'in, ilk kez İsrail askerleriyle ilgili bir konuda BM'nin soruşturmasını kabul ettiğine dikkat çekiliyor. Ayrıca İsrail, yine ilk kez bir BM soruşturma komisyonunda kendi faaliyetleriyle ilgili olarak yer almış olacak.

  Davutoğlu: Uluslararası hukukun üstünlüğünü teyit edecek

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği operasyonla ilgili kurulan BM soruşturma komisyonunun, uluslararası hukukun üstünlüğünü teyit edeceğini söyledi.

  Davutoğlu, İsrail'in, Mavi Marmara gemisine düzenlediği operasyonla ilgili BM soruşturmasında işbirliği yapmayı kabul etmesi kararıyla ilgili olarak A.A muhabirine yaptığı açıklamada, BM Genel Sekreteri Ban Ki Mun'a, yoğun çabaları ve çalışmaları için teşekkür ettiğini söyledi.

  Ahmet Davutoğlu, BM Güvenlik Konseyi Başkanlık açıklamasında, Türkiye'nin talepleri ve 15 Güvenlik Konseyi üyesinin mutabakatı doğrultusunda bazı hususların dile getirildiğini belirtti.

  Bu hususlar arasında, tarafsız ve objektif bir uluslararası komisyon oluşturulmasının da yer aldığını kaydeden Davutoğlu, bu konuda iki kanalda ilerleme sağlandığını, birincisinin BM Cenevre İnsan Hakları Komisyonu'nun oluşturduğu komite olduğunu ifade etti.

  Bakan Davutoğlu, ikinci komisyonun da BM Genel Sekreteri tarafından oluşturulduğunu ve İsrail tarafının da buna onay verdiğini, bu kurulun oluşturulmasının çok büyük bir önem taşıdığını kaydetti.

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, kurulun ilk toplantısının 10 Ağustosta yapılmasının beklendiğini, ön raporunu ise 15 Eylülde sunacağını, bunların Türkiye'nin talepleri doğrultusundaki tarihler olduğunu bildirdi.

  Davutoğlu, bu çalışmaların bölgedeki barış çabalarına katkıda bulunmasını umduklarını belirterek, bu konudaki diplomatik çabaların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

  "Türkiye'den tecrübeli bir diplomat gidecek"

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İsrail'in Mavi Marmara gemisine düzenlediği operasyonla ilgili kurulan BM komisyonuna Türkiye'den katılacak kişinin, "tecrübeli bir diplomat olacağını" bildirdi.

  Davutoğlu, komisyona katılacak kişiyi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile istişare ettiklerini ve bir adaylarının olduğunu söyledi. Davutoğlu, "Türkiye'nin adayı tecrübeli bir diplomatımız olacak. Bunu BM Genel Sekreteri, birkaç gün içinde duyuracak" dedi.

  İsrail'in uluslararası soruşturma komisyonunu ilk kez kabul etmesiyle ilgili de değerlendirmede bulunan Davutoğlu, "İsrail de bir Birleşmiş Milletler üyesi olarak, yaptığı eylemler dolayısıyla uluslararası toplum nezdinde sorumluluk sahibi bir ülkedir. Dolayısıyla bunun bir olağanüstülük olarak görülmemesi gerekir" diye konuştu.

  Davutoğlu, "Dolayısıyla bu bir ilktir, ama olması gereken bir ilktir" dedi.
  Soruşturmanın "istendiği gibi sonuçlanmaması" durumunda nasıl gelişmeler olabileceği yönündeki soru üzerine, Davutoğlu şunları kaydetti:

  "Olumsuz senaryolar üzerine fikir yürütmemek lazım. Bugün oluşturulan komisyon, sağlıklı sonuçlara ulaşacaktır. BM kurumu ve sistemi bu anlamda da birçok tecrübeden geçmiştir, buna güvenmek gerekir. Olayın oluş seyri ve olduğu alan gözönüne alındığında, bir hukuk ihlali olduğu açıktır."

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, çalışmaların bir an önce tamamlanmasını beklediklerini ve bu konuda BM Genel Sekreterine güvenlerinin tam olduğunu ifade etti.

  2 Ağustos 2010
  http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=162904

 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  Türkiye de 'Mavi Marmara baskını' için kendi komisyonunu kurdu

  İsrail'in Gazze'ye yardım götüren sivilleri katletmesiyle ilgili Birleşmiş Milletler araştırması devam ederken Türkiye de kendi Ulusal Araştırma Komisyonu'nu kurdu.

  Birçok kurumdan uzmanın katılacağı komisyon ay sonuna kadar konuyla ilgili rapor yazacak. Ulusal Araştırma Komisyonu'nun başkanlığı Büyükelçi Mithat Rende yapacak. Komisyon'da Dışişleri Bakanlığı, Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu ve Denizcilik Müsteşarlığı'ndan uzman yetkililer katılacak.

  http://www.haberturk.com/gundem/habe...isyonunu-kurdu

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Jul 2010
  Nerede
  zincirlikuyu
  İletiler
  360
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  9 Türk Vatandaşının hesabı soruldu mu?

  Tazminat öde ,özür dile olsun bitsin.

  Siz böyle mi hesap soruyorsunuz.

  Bir büyükelçiyi iftara davet etmemekle hesap SORAN BİR İKTİDAR.

  Gencecik FURKAN'

  Sizi oraya kim yolladı........

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  İsrail gazetesinden ‘Mavi Marmara'daki hırsızlığa neden olanlara: “Yüksek rütbeli ahmaklar”

  İSRAİL'de yayınlanan ‘Yediot Ahronot' gazetesi, ‘Mavi Marmara' gemisinde hırsızlık yapan askerleri görevlendiren İsrailli generalleri ‘Yüksek rütbeli ahmaklar' olarak nitelendirdi. Gazete aynı generalleri ayrıca ‘"beyinsizlikle' suçladı.

  Yediot Ahronot'ta Nahum Barnea imzasıyla yayınlanan yazıda önce bir fıkraya yer verildi. Fıkraya göre, Tanrı dünyada beyin dağıtmaya karar vermiş. Elindeki bütün beyinler bitene kadar dağıtmaya devam etmiş. Ancak eldeki beyinler bittiği halde beyin bekleyenlerin kuyruğu bitmemiş. Tanrı da bunlara beyin yerine askeri rütbe vermiş. Bu fıkradan yola çıkan Yediot Ahronot, şunları yazdı:

  “Dolayısıyla Türk gemisindeki kişisel eşyaları toplamak için acemi erleri gönderen bir subayın düşünebildiğini sanmak saçma olur. Sonuç bir yağmalama partisi oldu. Yağmacılar olaydan 1 ay sonra gözaltına alındı. Aferin onlara. Peki ordu o askerleri oraya gönderen subay için ne yaptı? Bunu ancak ordu biliyor.”

  Gazete, her büyük organizasyonda olduğu gibi İsrail ordusu içinde de birkaç yüksek rütbeli ahmak bulunduğunu savundu.

  http://www.milliyet.com.tr/israil-ga...36/default.htm

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  Jul 2010
  Nerede
  zincirlikuyu
  İletiler
  360
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  Utanmazlar,Ahlaksız soytarılar,mezar kazıcılar,insanlıktan çıkmış kitapsızlar

 10. #9
  kaosteorisi Misafir

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  2004 yılında BELÇİKA da savaş suçları işleyen kimseler için Belçika mahkemlerinde dava açılabilceği ve bu kimseler hakkında uluslararası tutuklama kararı alınacağına ilişkin bir yasa çıkarılmışıt.Ve çok iyi hatırlıyorum Ariel Şaron hakkında birçok kez karar çıkarılmış ancak bir türlü icra ve tetkik edilememişti.Ve 1 sene sonra ne oldu biliyormusunuz?Bu yasa Belçika hükümeti tarafından yasama insiyatifiyle kaldırıldı.Bu tarihsel olguların hukuki çözümlemesini ben şöyle yapıyorum:Münhasıran bir arazi parçası üzerinde yasama yetkisni kullanmak ve tüm sosyal iktidarları kendine bağımlı kılmak yetkisi egemenlik hakkından kaynaklanır ve seçilmiş siyasal kadrolara aittir.Yani bir ülkede bir yasanın kaldırılmasına temel teşkil eden güç eğer başka bir ülkenin politik ve askeri gücüyse bu ülkede ulus-devleti diyalektiği içinde egemenlik hakkının aidiyeti hususunda bir tartışma yapılması grekmektedir.Hani meşhur Cenevre ilkeleri ve Milletlerarası Adalet Divanı 38.md sinde de belirtilen ülkeler arasında birtakım örf adet ilkeleri olduğu şeklindeki teamül kuralları bile İsrail e işlemiyor.İsrail ve müsebbiplerinde öyle bir adanmışlık ve 2000 yılın acısı var ki artık başka ülkelerin egemenliği ni yok sayaycak şekilde hukuku bile kendine göre manipüle etmeye başladı.Nerde uluslar-arası alandaki ülkelerin birbirinin içişlerine karışamayacağı vb.teamül kuralları...İsrail dışında her devlet için geçerli sadece...

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  Dec 2007
  Nerede
  İstanbul
  İletiler
  4.403
  Blog yazıları
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: İsrail'e Soruşturma

  İsrailli askeri savcı: Saldırı yasaldı

  İsrail Ordusu’nun en yetkili savcılarından biri, bu yıl uluslararası karasular üzerinden Gazze’ye insani yardım götüren gemiye İsrailli komandoların saldırmasının herhangi bir yasaya aykırı olmadığını söyledi.

  Tuğgeneral Avihai Mandelblit, bugün soruşturma komisyonuna verdiği ifadede, uluslararası kara sularda yardım taşıyan bir gemiye saldırmanın sorun yaratacağının farkında olduğunu söyledi.

  Mandelblit, İsrailli komandolara, yardım gemilerinin kuşatma altındaki Gazze’ye geçmeleri engelleyecek kadar yakınlaşmaları tavsiyesinde bulunduğunu belirtti.

  Buna rağmen, saldırının yasal olduğunu söyleyen Tuğgeneral, yardım gemilerindeki teröristlerin üzerinde de silah olabileceği ihtimalini gerekçe olarak gösterdi.

  Şu anda uluslararası bir komisyon, İsrail’in kuşatması altında olan Gazze’ye yardım götüren gemilere yapılan ve aralarında Türk aktivistlerinde bulunduğu 9 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı inceliyor.

  Şu ana kadar, İsrail Başbakanı ve Savunma Bakanı ifade verdiler.

  http://www.hurriyet.com.tr/dunya/15644406.asp?gid=373

+ Konuyu Yanıtla
1 / 2 Sayfa 12 SonSon

Benzer Konular :

 1. Hakkımda soruşturma açılmış , ifade vermem istendi fakat soruşturma hakkında hiçbir bilgi alamıyorum..
  Arkadaşlar merhaba. Dün İstanbul Emniyet Müdürlüğünden arandım , aramayı yapan polis arkadaş sosyal medya hesabımla ilgili bir soruşturma olduğunu ve...
  Yazan: NewAqePrince Forum: Diğer Hukuki Sorular
  Yanıt: 4
  Son İleti: 16-03-2018, 10:54:02
 2. İsrail Vatandaşlığı
  Merhaba. Ben İsrail Vatandaşı olmak istiyorum da ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bir de İsrail Vatandaşı olduktan sonra Türk Vatandaşlığı silinir...
  Yazan: ugurkayis Forum: Vatandaşlık Hukuku
  Yanıt: 13
  Son İleti: 07-10-2010, 21:07:26
 3. İsrail saldırıyor
  Bu gün Gazze' de İsrail'in saldırısı sonucunda 200 den fazla insan öldü... Hamas'ın ateşkesi uzatmayacağını açıklaması ve İsrail'e roketatarlı...
  Yazan: milo Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 85
  Son İleti: 13-06-2010, 13:04:27
 4. İsrail Hükümet Bursları
  İsrail Hükümeti 2006-2007 akademik yılı için Türkiye#8217;den yüksek lisans programına öğrenci kabul edecektir. Başvurulara aşağıdaki sıralamaya...
  Yazan: Av.Ali Sinkay Forum: Hukuk Eğitimi
  Yanıt: 0
  Son İleti: 19-11-2005, 14:12:42

Bu sayfada bulunan kavramlar:

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.