merhabalar...

öncelikle vaktinizi aldığım için çok özür dilerim ama bu konuda acil yardıma ihtiyacım var yardım için gittiğim bi kaç avukatlık bürosu para almadan konuşmadılar bende sizden yardım istiyorum!!
şimdiden teşekkürler..

benim finlandiyalı eski kız arkadaşımdan 3 aylık bir bebeğim var!! baba kütüğünde benim adım yazmıyor ama çocuğun benden olduğuna emin sayılırım! kızın daha önceden de 2 çocuğu olmuş ama onlar babalarıyla yaşıyor! çocuğun doğmasınada çok karşı olmama rağmen annesi inatla doğurdu! başlarda umursamadım ama çocuğun dinsiz büyüyecek olması rüyalarıma girdi ve bu hafta aldığım kararla çocuğu yanıma almak istedim ama bunun mümkün olmadığını öğrendim çünkü orada doğan çocuğu annesinden rızası dışında almak pek mümkün görünmüyor. bende mecburen annesiyle çağırmak zorunda kalıyorum! sanırım oynadığı oyuna düştüm! şimdi onların buraya gelecek ama nasıl bir yol izlememiz gerekiyor! evlenmeden çocuğu üstüme alabilirmiyim? annesi oradayken gelmeden nasıl hazırlıklar yapması gerekiyor! hangi belgeleri alması gerekiyor! benimde oraya rahat giriş çıkış yapabilmem için neler yapması gerek. bebeğe pasaport alması gerekir mi? yardımcı olabilirseniz sevinirim!