+ Konuyu Yanıtla
10 / 29 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617181920 ... SonSon
91 den 100´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Almanya'daki bir avukatla bu konuyu ayrıntılı görüşüp yapabilecekleriniz konusunda bilgi alın madem. Almanya'ya gelmezden önceki bilgileri alın ki, hazırlıklı olun.

Madem onlar çekişmeli boşanma davası istiyorlar kendileri bilirler. Rezil olmak istiyorlarsa kendileri bilirler. Rezil olmak bedava.
    Sizin kaybedeceğiniz birşey yok. Bol bol şahitiniz var,video kaydınız var, internet yazışmaları var.

Daha evvelki yazımda da belirttiğim gibi size sunduğum sadakatsiz kadına tedbir nafakasının verilmemesi hakkındaki kararı ile hemen avukatınız ek bir dilekçe ve savunma ile dosyaya koydursun.

Sırf davayı uzatmak için rezil olmak pahasına kendi ilçelerine davayı aldırmak istemeleri de aptallığın daniskası.

Davalarda sakın tahriklere kapılmayın. Nasıl daha evvel sükut içinde oldunuz, bu davalar boyunca da öyle yapın. Asla onları telefonla aramayın. Mesaj atmayın. Onlar arasalar bile açmayın. Mesajlarına asla cevap vermeyin. Bunların yapılmasının tek sebebi sizi sinirlendirmek, hata yapmanızı sağlamak,kendilerini haklı pozisyona sokmak olacaktır. Aynı şekilde ailenize de bunu söyleyin. Onlar da telefona cevap vermesinler,aramasınlar, mesaja karşılık vermesinler.

Amaçları sizi sinir etmek,tahrik etmek olacaktır. Mahkemede bol bol iftira atacaklar, asla mahkemede karşılık vermeyin. Sakin olun.

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber
    Konu denizblk tarafından (01-06-2010 Saat 22:42:19 ) de değiştirilmiştir.

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Almanya'daki bir avukatla bu konuyu ayrıntılı görüşüp yapabilecekleriniz konusunda bilgi alın madem. Almanya'ya gelmezden önceki bilgileri alın ki, hazırlıklı olun.

Madem onlar çekişmeli boşanma davası istiyorlar kendileri bilirler. Rezil olmak istiyorlarsa kendileri bilirler. Rezil olmak bedava.
    Sizin kaybedeceğiniz birşey yok. Bol bol şahitiniz var,video kaydınız var, internet yazışmaları var.

Daha evvelki yazımda da belirttiğim gibi size sunduğum sadakatsiz kadına tedbir nafakasının verilmemesi hakkındaki kararı ile hemen avukatınız ek bir dilekçe ve savunma ile dosyaya koydursun.

Sırf davayı uzatmak için rezil olmak pahasına kendi ilçelerine davayı aldırmak istemeleri de aptallığın daniskası.

Davalarda sakın tahriklere kapılmayın. Nasıl daha evvel sükut içinde oldunuz, bu davalar boyunca da öyle yapın. Asla onları telefonla aramayın. Mesaj atmayın. Onlar arasalar bile açmayın. Mesajlarına asla cevap vermeyin. Bunların yapılmasının tek sebebi sizi sinirlendirmek, hata yapmanızı sağlamak,kendilerini haklı pozisyona sokmak olacaktır. Aynı şekilde ailenize de bunu söyleyin. Onlar da telefona cevap vermesinler,aramasınlar, mesaja karşılık vermesinler.

Amaçları sizi sinir etmek,tahrik etmek olacaktır. Mahkemede bol bol iftira atacaklar, asla mahkemede karşılık vermeyin. Sakin olun.

almanyadaki avukatla randevum cuma günü...

tedbir nafakasi konusunu avukatima telefonda söyledim bunu zaten biliyorum hakimde bilmesi gerekir yoksa uyaririm dedi.

zaten aramiyorlar sms atmiyorlar bende aramiyorum msj. yazmiyorum...

biz zaten ayni ilcede ayni mahallede oturuyoruz evlerimiz 100 m aralikli, neden illaki orayi istiyorlar sacmalik-----madem tüm 15bin nufüs duysun gercekleri benim icin daha iyi....

mahkemede ben bulunmayacagim avukatim beni savunacak oradaki dayim ve amcamda mahkemeyi dinleyecekler..

anlasmali dava olsaydi onun babasi ve benim dayim sahit olacaklardi bu is 10.bitecekti..

onlarin düsüncesi tahminim dava uzasinki o sirada kizlari buraya gelebilsin sanki buraya gelince oradaki dava devam etmeyecek sanki oradaki mahkemenin karari burada gecmeyecek, kizlari onlarida kandiriyor iste ben almanyaya bir adim atsam nafaka mal-mülk ve cocugu alirim diye, sanki koskoca türkiye cumhuriyetinin kararini almanya hice sayacak ve onlarin kanunlari sayilacak..

o buraya bir gelsinde özgürlügüne dostuna kavussunda benden 1 kurus alamasada pek fark etmez diye düsünüyordur buna eminim.....

anasi babasina buradada sansi olmadigini söylese tabiiki buraya göndermeyecekler...
    Konu mutsuz03 tarafından (01-06-2010 Saat 23:23:57 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hakimlerin bilmesi ayrı, bu talebi avukatınızın dilekçe ile dosyaya koydurması ayrı.

O kararı avukatınıza gönderin. Dilekçe ile karşı tarafın tedbir nafakası talebinin rededilmesi gerektiğini dosyaya koydurun.

Yargıtay içtihati ile bu dilekçenizin hakim görünce hakim aksini yapamaz. İtiraz yaparız diyor avukatınız ama itiraza bırakmayın işi. Siz işinizi sağlama alın. Kafanız takılı kalmamış olsun. Avukatınıza da öyle diyin. Biz işimizi sağlama alalım da, hakim de yanlışlıkla tedbir nafakası kararı vermesin diyin.

Bu dilekçeyi dosyaya koydurmak zor değil sonuçta, öyle değil mi?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

haa birde evdeki gelinlerinin bile zina olayindan haberi yokki tahminim gecen sene evlenen 23 yasindaki ve diger 18 yasindaki kardesleride bilmiyor...

cünkü 18 yasinda olan msn´in üst tarafina yazilan arkadas listesinde olan herkesin görebildigi yere bana karsi msj. yaziyordu mesela:
    Keser döner Sap döner Gün gelir hesap döner.Herşeyin bir bedeli var.
    hergünün son günün olacakmis gibi yasa, cünkü bu günlerden birisi son olacaktir
    bugünlerde seref sözcügünü genelde serefsizler kullaniyor gercek seref herseyle yüzlesmektir arkasini dönüp kacmak degil (yani bana düpedüz serefsiz yüzlesmeden ablami birakip kactin gittin diyor)
    gündüzün geceyi günesin ayi bekledigi gibi seni bekliyor olacagim, döndügün gün öldügün gündür!!!!!!!

bu son nottan sonra benimde kafam atti sabrim tasti buna ve abisine birer e-mail gönderdim:
    galiba siz gercekleri bilmiyorsunuz o zaman ögrenin sonra yüzünüz varsa hesap sorun dedim
    herseyi detayiyla anlattim yanina birde ablalarinin ciplak seks fotolarini ekledim simdi gidin ananiza babaniza serefli bir kardes iseniz ablanizdan hesap sorun beni rahat birakin artik dedim...

anasi babasi bana iftira atiyor siddetli gecimsizlik var kizimizi devamli dövüyor diye ama bunun
    annesi ve 107 kiloluk kardesi gelini 4 aylikken vede 7 aylikken ikisi bir olup dövmüsler haa bu gelin ilk hafta hamile kaldi...yani 7 aylik hamile gelini dövüyorlar anlayacaginiz.....

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sizi kızdırmaya çalışıyorlar. Kızdıkça hata yaparsınız. O attığınız maili silmeyin. Yarın birgün size o resimleri etrafa yaymakla suç duyurusunda bulunabilirler. Ve artık bu tip resimleri de kimseye göndermeyin.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sizi kızdırmaya çalışıyorlar. Kızdıkça hata yaparsınız. O attığınız maili silmeyin. Yarın birgün size o resimleri etrafa yaymakla suç duyurusunda bulunabilirler. Ve artık bu tip resimleri de kimseye göndermeyin.

ben zaten sadece iki kardesine gönderdim onlar baskasina gönderse bile onlarin mail adresi yazar yani beni gönderdi diyemezler.....

ne bicim aile ya------benim ve kendi avukatlari bile diyor bunlarda utanma yok delilleri bile bile imza atmiyorlarda davayi sürdürüyorlar diye...

aslinda su an yaninda kaldigi dayisina mail atmak isterdim(resimleri degil tabiiki) onada herseyi detayiyla anlatmak gercegi bilmesini saglamak icin ama neye yararki sanki o zaman vize cikarmamasi icin yardim etmeyecek anasinin evine gerimi gönderecek--- sonucta o adamin 3 ablasi ayni yoldan gecmis onlardan utanmiyorda yegeninin yaptigindanmi utanacak...

dayisi benden ay farkiyla kücük ilkokulu beraber okumustuk....
    Konu mutsuz03 tarafından (02-06-2010 Saat 00:34:43 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu forumu okuyan herkes aynı şeyi diyordur emin olun.

Size yukarıda tedbir nafakası konusundaki konuyu tekrar önemle hatırlatmak istiyorum. Hakimlerde hata yapabilir. Siz hataya mahal vermeyin.

Ayrıca almanya'daki avukatınızla eşinizin durumunu ayrıtılı olarak görüşün. Almanya'ya girişine engel olabileceğiniz şeylerin olup olmadığını öğrenin. Eşinizin amacının Almanya'nın maddi imkanlarını kullanmak olduğunu açık bir dil ile anlatın. Bu konuda yapılacak resmi başvurular var mı yok mu iyice sorup öğrenin.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bu forumu okuyan herkes aynı şeyi diyordur emin olun.

Size yukarıda tedbir nafakası konusundaki konuyu tekrar önemle hatırlatmak istiyorum. Hakimlerde hata yapabilir. Siz hataya mahal vermeyin.

Ayrıca almanya'daki avukatınızla eşinizin durumunu ayrıtılı olarak görüşün. Almanya'ya girişine engel olabileceğiniz şeylerin olup olmadığını öğrenin. Eşinizin amacının Almanya'nın maddi imkanlarını kullanmak olduğunu açık bir dil ile anlatın. Bu konuda yapılacak resmi başvurular var mı yok mu iyice sorup öğrenin.

avukatimla görüstükten sonra daha cok bilgim olacak ama suan bildigim ve herkesten duydugum kadariyla burada süresiz oturum hakki oldugu icin 6 ay icinde buraya gelmesini maalesef kimse engelleyemez amaci almanyanin maddi imkanlarini kullanmak icin dahi olsa..

buranin kanunlari o kadar sacmaki kadin zinada yapip bosansalar erkek kadina ve varsa cocuga yüklü bir nafaka ödüyor bu durumda cocuk parasinida tabiiki kadin aliyor yani calismadigi halde calisan erkekten daha cok maddi geliri oluyor..

öbür taraftan mesela benim hanimin dostu erkek zina yaptigi halde o kisi ev bulasiya karisi onu evden bile atamiyor o zaman zarfinda onunla beraber yasamak zorunda kaliyor!!!!!!

sayin denizblk konumla ve sorunlarimla en cok siz ilgileniyorsunuz hatta farkettimde 1. mesajida siz yazmissiniz tekrar cok tesekkür ederim
    acaba su konuda bilginiz varmi?

avukatimin söyledigi kadariyla nafaka-tazminat-mal paylasimi ve kizimin velayetinde bir sorun olmayacakmis yani bunlari alma sansi sifirmis!!!!
    ama takilar yani altinlar konusu nasil oluyor herzaman altinlar kadinindir derler ama konu zina olunca bu hala gecerlimi yada hakim onudami vermez acaba???

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yok takılar kadına aittir. Ama zina işin içine girince değişir mi yanlış bilgi vermeyeyim. Değişmez gibi geliyor yani takıları yine de alma hakkı var gibi geliyor.

Yahu takmayın kafanıza. Siz MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT davası açmıyor musunuz? Bu zina ispatı ve boşanma ile tazminat kararı büyük ihtimalle kararı çıkacaktır ve takılar eşinize ait denilse ve eşinize vermeniz gerekse bile alacağınız tazminata mahsup edersiniz en kötü ihtimalle. En kötü ihtimalle diyorum. Boşanma kararı ve tazminat kararları daha çıkmadı. Buna hakim karar verecek.

Konunuz gerçekten çok vahim. Genellikle bir erkeğin kaldıramayacağı kadar ağır bir durum. En başından beri hukuki bilgim ve forumu 2 yıldır takip etmem sebebi ile cevaplamaya çalıştım.

Herkesten duyduğunuzu bir tarafa bırakıp Almanya'daki avukatınızdan bu konuda çözüm bulmaya çalışın. Gerekiyorsa farklı bir avukatla daha görüşün bilgi alın.

Zina'nın kanıtlanması sebebi ile boşanma ile beraber eşinize yoksulluk nafakası bağlanmayacaktır. Ancak tedbir nafakası bağlanmaz diye kesin birşey diyemem. O sebeple size yargıtay içtihati ile ilgili kararı hemen dilekçe ile dosyaya koydurmanızı önemle tekrar ediyorum. Hakimler her içtihati bilemeyebilirler. İşinizi şansa bırakmayın derim.
    Konu denizblk tarafından (02-06-2010 Saat 01:39:16 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Yok takılar kadına aittir. Ama zina işin içine girince değişir mi yanlış bilgi vermeyeyim. Değişmez gibi geliyor yani takıları yine de alma hakkı var gibi geliyor.

Yahu takmayın kafanıza. Siz MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT davası açmıyor musunuz? Bu zina ispatı ve boşanma ile tazminat kararı büyük ihtimalle kararı çıkacaktır ve takılar eşinize ait denilse ve eşinize vermeniz gerekse bile alacağınız tazminata mahsup edersiniz en kötü ihtimalle. En kötü ihtimalle diyorum. Boşanma kararı ve tazminat kararları daha çıkmadı. Buna hakim karar verecek.

Konunuz gerçekten çok vahim. Genellikle bir erkeğin kaldıramayacağı kadar ağır bir durum. En başından beri hukuki bilgim ve forumu 2 yıldır takip etmem sebebi ile cevaplamaya çalıştım.

Herkesten duyduğunuzu bir tarafa bırakıp Almanya'daki avukatınızdan bu konuda çözüm bulmaya çalışın. Gerekiyorsa farklı bir avukatla daha görüşün bilgi alın.

Zina'nın kanıtlanması sebebi ile boşanma ile beraber eşinize yoksulluk nafakası bağlanmayacaktır. Ancak tedbir nafakası bağlanmaz diye kesin birşey diyemem. O sebeple size yargıtay içtihati ile ilgili kararı hemen dilekçe ile dosyaya koydurmanızı önemle tekrar ediyorum. Hakimler her içtihati bilemeyebilirler. İşinizi şansa bırakmayın derim.

ben mesela gidecegimiz gün takilari sordugunda onlar yok artik kisa calisma döneminde oldugumuz icin gelirimiz düstü hem kumar oynadim kaybettim altinlari sattim diye yalan söylemistim...
    oda zaten altinlari bankadaki kasada oldugu icin en son gecen sene görmüstü....
    maddi ve manevi tazminata gelince avukatim simdilik sadece 5bin tl yazdim demisti yani o zaman o tazminati 20 bilezik parasi karsiligi hesaplayip ona göre tazminatin bedelini yükselttirmem lazim...
    acikcasi bu kadar olaydan sonra ona 1 kurus dahi vermek istemiyorum!!!!!

+ Konuyu Yanıtla
10 / 29 Sayfa İlkİlk 1234567891011121314151617181920 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum