+ Konuyu Yanıtla
28 / 29 Sayfa İlkİlk ... 8181920212223242526272829 SonSon
271 den 280´e kadar toplam 283 ileti bulundu.

Konu: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi?

İlk yazdığınız günden bu yana hepimiz yaşadıklarınızı okuduk, tanık olduk. Yine tekrar ediyorum. Sabrınıza hayranım. Ve bu sabrınızın mükafatını aldığınızı gördükçe de sizin adınıza seviniyorum.

Abdullah bey'in dediği gibi: ADALET BÖYLE BİRŞEY.

Tek üzüntüm kızınızın GERÇEK ANNE SEVGİSİNİ görmemiş olması. Bunun eksikliği de başka birşey.

Hukuki NET Güncel Haber

Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu yargıtay kararı ara
    Karım beni aldatıyor delillerim yeterli mi? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Abdullah Yaman rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sanırım adalet böyle birşey... Her şey gönlünüzce olsun.
    Allah razi olsun, yardimlariniz ve iyi dilekleriniz icin tekrar tesekkür ederim...

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    İlk yazdığınız günden bu yana hepimiz yaşadıklarınızı okuduk, tanık olduk. Yine tekrar ediyorum. Sabrınıza hayranım. Ve bu sabrınızın mükafatını aldığınızı gördükçe de sizin adınıza seviniyorum.

Abdullah bey'in dediği gibi: ADALET BÖYLE BİRŞEY.

Tek üzüntüm kızınızın GERÇEK ANNE SEVGİSİNİ görmemiş olması. Bunun eksikliği de başka birşey.

Sizinde daha önce dediginiz gibi, Sabir acidir ama meyvasi tatlidir...Tüm bunlara zaten kizim icin katlandim...Inanin mücaadele etmeyip annesine biraksaydim, kizimin geleceginide mahvetmis olacaktim, o kisinin yaninda yine mutsuz ve sevgiden mahrum büyüyecekti..Insallah karsima hayirli, helal süt emmis birisi cikarda, Anne sevgisini ondan alir... bosanma haberini avukatimdan aldigim an, sevincli bir sekilde buraya yazacagim yine...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

İnşallah, merakla bizlerde hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Anne sevgisine gelince, aynı fikirdeyim. Umarım siz ve kızınız hak ettiğiniz sevgiyi bulursunuz.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı denizblk rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    İnşallah, merakla bizlerde hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Anne sevgisine gelince, aynı fikirdeyim. Umarım siz ve kızınız hak ettiğiniz sevgiyi bulursunuz.

maalesef 5 aydir halen hayirli bir haber alamiyorum
    Aralik ayindaki durusmada onun anne babasi ve teyzesini sahit olarak dinletmisler
    fotograflari gördük ama bizim kizim böyle birsey yapmaz demisler..
    mahkeme koridorunda seninde hic cocugun colugun yokmu nasil bir vicdanin var diye benim avukatima laf atmislar...

Ocak ayinda telefonda bana bu bilmem kacinci defa bir dahaki durusmada bitecek söz veriyorum dedi ama kendi avukati bile onlara güvenmedigi icin avukati vekaletname göndermis, madde olarak cocugu Türkiyede ayda bir defa görme hakki olsun diye yazmislar..zaten türk mahkemesinin verdigi karar burada gecerli degil, kaldi ki burada her ikinci hafta sonu görme, götürme hakki var, onu bile kullanmiyor ortalama her 8 haftada bir almaya geliyor..okul tatillerindeki hakkini da kullanmiyor bile...
    avukati son bir defa savunmak icin bir durusma daha talep etmis...kücük bir ilce oldugumuz icin vede sadece o siralar 1 hakim oldugu icin 14 hafta ileriye durusma günü vermisler..

sonra benim ona karsi actigim 5 bin Tl manevi tazminattan vazgecmem durumunda mahkemeyi uzatmayacagini bildirmisti..sonradan tutturdu illaki resmi olsun, senin avukatin benim avukatimin ayagina kadar gitsin, ikisi arasinda protokoll yapsin vede o anlasmayi mahkemeye sunsunlar dedi...Gerekce olarakta kendi avukatina güvenmiyormus, mahkemede koskoca devletin hakimi önünde onun avukati anlasmayi uygular ama yinede 5 bin tl. manevi tazminati ona ödertirmis, yani bizim tarafimizi tutarmis!!!!!!!
    eger konsolosluktan noterden imzali protokolu avukatina gönderseydi iki avukat anlasip ilcemizdeki hakimin karsisina cikip daha erken bir tarihte bosanmayi gerceklestireceklerdi..

yakinlarda yine durusma oldu bu seferde gecici hakim atanmis, o hakimde dosyaya bile bakmamis, incelememis, sonra birde ben o kadini dinlemek isterdim..yok cocukla iliskisi nasil yok sahitleri dinlendimi falan diye sacmalamis..karsi tarafta anlasmaya yanasmadigi icin yine 2 ay ilerisine tarih vermisler...

zaten ondan sonrada temyize gönderecekler vede sanirim yargitaydan geri gelesiye 1 sene daha sürecek...mayis ayinda zaten iki sene doluyor yani toplamda 3 sene sürecek gibi gözüküyor....yani telde kendi üstüne yemin ettigi halde yinede sözünde yemininde durmuyor vede ben bitirmek istiyorumda ailem istemiyor diye kendini magdur göstermeye calisiyor...

benim ona karsi savciliga yaptigim suc duyurusu vardi , taa haziran 2010 senesinde yapmistim, yalan yere yeminli ifade verdi diye. beni güya onu döverek ana karnindaki cocugun 5 haftalikken ölmesine sebebiyet verdi diye..vede evimde onu erkek arkadaslarima satmaya calismisim diye bir ifadesi vardi...diger davada kadin doktorunun verdigi ifadeler mahkemede kayitlara gectigi halde, bu seferde savci karsi taraf doktoruna müsaade vermedi, hipokrat yeminini bozamazlar diye yazmis, diger davada ayni komsular dinlenmisti bir sonuc cikmamisti, bu sefer ne hikmetse onlarin siddet dolu bir evliligi vardi diye söylemisler güya. yani sonucta iki tarafinda delil bakimindan birbirine üstünlügü yok, bu durumda dava acsak bile o kisiye ceza veremeyiz vede böyle oldugu zaman davali lehine karar verilir diye yazi yazmis savci benim avukatima....yani ceza almaktan kurtuldu...

diger yandan calistigi icin cocuk nafakasini bana veren kurum ondan geri almak istedigi icin devamli maddi durumunu arastiriyorlar vede Alman mahkemesi onun icin 25 bin tl tutarinda avukat bilirkisi mahkeme masraflarini karsilamisti simdi onlari taksitlede olsa geri almak icin ugrasiyor..ona ancak karin tokluguna sabah öglen gececi seklinde fabrikada calisiyor...yaz tatilinde 3er hafta hakkimiz oldugu halde tüm 6 haftayi bana verdi..1 gün bile almayacakmis cocugu...

zaten tek amaclari davayi uzattikca uzatmak, maksat beni sinir etmek vede yeniden evlenmemi engellemek....böyle birisinden 3 senede bile bosanamiyorum..yaptigi pislik yanina kar kaliyor vede benim soyadimi tasirken 20 aydir yeni dostuyla beraberler...yalniz evleri ayri..utanma arlanma yokki ne bu kiside nede ailesinde....

Nerede
    istanbul
    İletiler
    6
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Karim beni aldatiyor delillerim yeterlimi?

Sabrınıza , kişiliğinize gerçekten hayran kaldım. Bir benzeri de bizim ailede yaşanıyor fakat herkes herşeyi unutmuş durumda adam eşini koruyor ve sahip çıkıyor. Allah yardımcınız olsun

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın mutsuz03, yazdıklarınızı okudum. Şu zamana kadar karınızın güvenilmez olduğunu çoktan anlamış olmanız gerekirdi. Sözüne itibar edilmeyeceğini de.

Ayrıca şunu gözardı etmeyin lütfen. Almanya'da çok daha zorlu sıkıntılar yaşadınız kızınını vermemek adına. Siz orada zaten kızınızı kazandınız. Bırakın boşanma davası kendi seyrinde devam etsin. Çoğu gitti, azı kaldı. Bol bol dua edin, kızınızla meşgul olun. Hayırlı haberleri er-geç alacaksınız.

Nerede
    Almanya
    İletiler
    179
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Gecen sene sanirim 7. aydi,adli tatilin bir gün öncesi, davamiza yine yeni bir hakim atanmisti hemde birkac aylik tecrübesi olan genc bir hakim. dosyaya bakmak icin 11.aya gün verip ayni zamanda ikimize birden almanyaya konsolosluk araciligiyla ekonomik ve sosyal durum arastirmasi gönderdi.

11. aydaki durusmada bu sefer almanyada velayet meselesi ve kizimin karsi tarafla kisisel iliskisini tasdikletmek amaci ile mahkeme kararini apostil yaptirmam gerektigini söyleyip yine 2013 ocak ayina durusmayi erteledi.
    Ve nihayet sonunda 24 ocak 2013 günü bosanmamiza, kizimin velayetinin tek tarafli olarak bana verilmesine, davali tarafin maddi manevi tazminat ve tedbir nafakasi talebinin reddine, annenin kizimi haftada 2 defa cumartesi sabah 10 dan pazar aksam 17 kadar, dini bayramlarin ikinci günü saat 10 dan 3. günü aksam 17 kadar vede 15 temmuz sabah 10dan 25 temmuz aksam 17 kadar ve her anneler günü sabah 10 dan aksam 17 kadar kisisel iliski kurulmasina karar verdi.

Bu arada temyize gönderip yine uzatmamalari icin davalinin benim avukatima ödemesi gereken 1320 türk lirasini benim üstlenecegimi vede 5000 tl lik manevi tazminattan vazgectigime dair belge imzaladik.Yani 3 sene bekleyip üstüne birde 6320 tl den vazgecip ancak bosanabildim....

Burada Alman Mahkemesi onun adina ödedigi paralari ondan tabiiki geri istiyor hatta kizima nafaka vermedigi icin, devlet bana verdigi az bi nafaka miktarini ondan almak icin dava acip maasina el koyacakti o mesele ne oldu bi bilgim yok..

Benim ona actigim suc duyurusu vardi ; yeminli ifadesinde dayak neticesinde dogmamis bebegi öldürmek vede evimde onu arkadaslarima satmaya kalkmisim diye ifadesi vardi savci bu konu üstüne gitmedi ve dava acmadi.

3 senedir beraber oldugu kisiyi halen ailesi annesi bile bilmiyor onlar kizimiz namusuyla calisip orada kaliyor diyorlar ki bu kisi beni aldattigi adamdan sonra buraya gelip iki ay icinde buldugu ikinci kisi.Ne yaparsa yapsin bana uzak olsunda..

Almanyada velayet ortak kalmisti annesinin kizimi mahkeme karari ile senede toplam 81 gün alma hakki oldugu halde( her ikinci hafta sonu cuma aksamindan pazar aksamina kadar vede yaz tatillerinde 3 hafta, 10. aydaki okul tatilinde 1 hafta, noel tatilinde 1 hafta vede 3. aydaki tatilde 1 hafta) tüm 2012 yili icerisinde tatillerle beraber 21 gün aldigini vede her 6 haftada bir telefon görüsmesi yaptigini söylemem velayetin tek tarafli olarak bana verilmesi icin yeterli olmadi.bana kalsa isterse her haftasonu alsin benden tarafa bir sorun yok ama hakim ne yapayim kulagindan tutup zorla getiremem ya deyip velayeti ortak birakti.

22 subat 2013 de gerekceli karar yazim tarihi vede 29 mart 2013 de ise nufustan düstü.

Ekonomik ve sosyal durum arastirmasinda benim üstümde hic birsey kalmadigini gördü vede 6 aydir halen ziynet esyalari vede mal paylasimi davasi acmadi, 6 ay sonra zaten hakki bitiyor.

Bu uzun ve yorucu sürecte iyide bir gelisme oldu, ben Almanyada dogup ama 6 sene memlekette okula gitmistim tekrar buraya gelmeden önce.O zamanlar 4 sene ayni apartmanda kaldigimiz cocukluk askim vardi hatta ismini kiz kardesime ben koymustum, bu bayan gecen sene tesadüfen 23 sene sonra facebookta beni buldu birbirimizin bosandigindan falan haberimiz yoktu, yazisma görüsme derken eski askimiz tekrar alevlendi gecen yaz nisanlandik,kendisi hollandada yasiyor, oglu babasinda, 13 yasindaki kizi onunla beraber ikamet ediyor.
    Karar aldik seneye yazin insallah türkiyeye yerlesecegiz kendi isimizi kuracagiz ben yilbasinda tazminat alip isimden ayriliyorum. Karsi taraflar cocuklariyla ilgilenmedigi halde imza atip izin vermezlerse kizlari birakip gitmemiz lazim.Bakalim o konuda gelismeler hangi yönde olacak.Allahima sükürler olsun sonunda sabrimin mükafatini aldim vede cok mutluyum...

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Sizler hala akp ye oy verin. Müslüman partiyiz derler ama zina serbest nasılsa. Verin verin...

İletiler
    2.586
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Red face Cevap: Karim beni aldatiyor delillerim yeterlimi?

Sayın mutsuz03, istediğiniz sonucu almanıza sevindim. 2. baharınızda umarım mutlu03 olarak devam edersiniz

+ Konuyu Yanıtla
28 / 29 Sayfa İlkİlk ... 8181920212223242526272829 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

otel kayıtları nasıl öğrenilir

karim beni aldatiyormu

karım beni aldatıyor

karım beni aldatıyor mu

karim aldatiyor mu

eşimi telefonda nasıl yakalayabilirim

eşim beni aldatıyor delillerimaldatan karimhttps:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-miKarım aldattı site:www.hukuki.netaldatan karımı nasıl yakalanıraldatan eşimi nasıl yakalanırkarim beni aldattikarim benden nefret ediyorhttp:www.hukuki.netshowthread.php69612-Karim-beni-aldatiyor-delillerim-yeterli-mikarim beni aldatiyormu nasil anlarimkarim beni aldatmiskarim beni aldatiyorkarim beni aldattigini nasil anlarimkarım beni aldattıeşim beni aldatıyor ne yapmalıyımkarimi nasil yakalarimkarım aldatıyoresim benden nefret ediyorkarımın aldattığını öğrendim
Forum