+ Konuyu Yanıtla
12 / 44 Sayfa İlkİlk ... 23456789101112131415161718192021223242 ... SonSon
111 den 120´e kadar toplam 433 ileti bulundu.

Konu: Vatan Sağolsun

Vatan Sağolsun Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    15
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Vatan Sağolsun

Değerli komutanımız Osman Pamukoğlu, yıllarca pkk terörünün Ankara da olduğunu söyledi.Ben ise buna bir şey ekleyerek,Pkk terör örgütünün kurucusu ve merkezi ve 35000 şehit mehmetcik kardeşimin katilinin Almanya olduğunu resmi delil ve belgeleri ile C.Savcılıklarına,bakanlıklara sundum.Fakat Akp hükümetinin talimatı,aman her ne olursa olsun Almanyayı karşımıza almayalım olmuştur.Yıllarca terörle mücadele verdim ve terörü deşifre ettim.Sadece benim yanımda yüzlerce mehmetcik kardeşim şehit oldu ve bir okadarda gazi.
    Sizlere yemin ederim ki istense 1 mehmetciğimizi şehit veya gazi vermeyiz.Yeterki T.C.Devletimiz Almanyadaki operasyonlarını başarı ile sürdürsün.Fakat burada Ankaranın maddi çıkarları söz konusu olunca bu operasyona izin dahi verilmiyor.Almanyada 750000 pkk taraftarı olduğunu ve bunların çoğunun T.C.Kimliği taşıdığınıda biliyormusunuz.Tabi nedense bunlar Almanya yandaşı sözde Türk medyası tarafından gündeme getirilmiyor.Çünkü onlarında Almanya içinde maddi yatırımları var,ayrıca tüm siyasilere verilen örtülü ödenekler,Tüsiad,Müsiad yatırım ortaklıkları.İşte mehmetciğimizi satan misyon budur,buyurun inanmıyorsanız derin araştırmalarınızı yapınız.

Hukuki NET Güncel Haber

Vatan Sağolsun konulu yargıtay kararı ara
    Vatan Sağolsun konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    ist
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

sehıtlerımıze ALLAH rahmet eylesınde ..
    bır avuc pkk yı tüketemedık yan basımızda yuvalrı var gıdemıyoruz bır ültümatun duruyoruz yerımızde bunlar gecmışdekı olan olaylar ya taze sehıtlerımız hala askerlerımız sehıt düşmekde nereye kadar ....
    bızım yerımıze ırak gırdı kandıl dagına oysa bızım gırmemız gerekmezmıydı sehıtlerımızın ruhu ıcın ne engellıyo bızı bır avrupa sevdası ııcın nelerden vazgecıyoruz hangı sıyası dengenın unsuruyuz bılınmez ama bır seylerı yanlış yaptugumuz yada ıhmal etımız kesın
    yoksa bır avuc gerılla okskoca TC cumhurıyetı kıyaslamaz bıle

Nerede
    Osmaniye
    İletiler
    19
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

BU forumda yazılanları içim burkularak okuyup duruyorum.Geçen gece yanılmıyorsam Show TV'de Kanlı Türkü'yü (Kan Uykusunun devamı) izlerken de nefes alamaz bir hale geldim. Ama benim hazmedemediğim o cenazelerde kan ağlayan anaların, bacıların, eşlerin sesini duymayanların acılarını küçümseyenlerin yine o insanların neredeyse % 50'sinin oyunu almış olmalarıdır.Torunu olduğunda demeç veren Başbakan'ı hangi şehit ailesinin yanında gördünüz? Ufff konuşmak istemiyorum ama dayanamıyorum hazmedemiyorum. Hazmetmek zorundayım biliyorum çünkü ne acı bugün sandık koyulsa neticenin %50'leri aşacağını ve asla aşağıya düşmeyeceğini biliyorum. Bu hususta zavallı Halkıma güvenim sonsuz!!!!!!

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın: Av:Gülcen Bakır yazdıklarınıza içim kan ağlayarak aynen katılıyorum ve evlatlarıma sunu söylüyorum Vatan uğruna ölmek gerektiğinde şayet ölürsem kanımı Bayrağımızda görürsünüz.
    Bu vatan bir avuç çapulcuya ve yobaza teslim edilmez.
    Şehitlerimizin ruhu sadt olsun.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.042
    Dilekçeler Sözleşmeler
    1
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Adını Siz Koyun

Rauf Tamer/Posta 01.10.2007
    Bunlara katil diyemem. Cani diyemem. Canavar diyemem. Eşkıya bile diyemem. Hepsi hafif kalır.
    Bunlara bir ad arıyorum, bulamıyorum. İnsanlık dışı bütün terimleri sıralasam yetmez.
    Biz hala bunların kravatlı olanlarına diyoruz ki:
    Önce terörü lanetleyin.
    Ne terörü?
    Terör bile bunun yanında asalet kalır. Çünkü terörün bile bir hedefi bir amacı vardır.
    Beytüşşebab'ın Beşağaç Köyü'ndeki kanal inşaatında çalışıyorlardı.
    Saat 17.00'de paydos.
    Minibüse binip evlerine döneceklerdi... Çoluk çocuk, hep birlikte...
    O sırada bir cehennem ateşi açıldı.
    13 ölü, 2 yaralı.
    Şerefsizler. ellerini kollarını sallaya sallaya kaçtı.
    Bunlara katil diyemem. Cani diyemem. Canavar diyemem. Eşkıya bile diyemem. Hepsi hafif kalır.
    Bunlara bir ad arıyorum, bulamıyorum. İnsanlık dışı bütün terimleri sıralasam yetmez.
    Kalleş, iltifat sayılır.
    Kancık, kahpe falan?
    Hayır. Kelimelere yazık olur.
    Adi, alçak aşşağılık?..
    Kafi gelmez. Çıta oralara inmez.
    Biz hala bunların kravatlı olanlarına diyoruz ki:
    Önce terörü lanetleyin.
    Ne terörü?
    Terör bile bunların yanında asalet kalır.
    Çünkü terörün bi hedefi, bir amacı vardır. Oysa bunlar, kendi ansını babasını bile keser.
    Kelimelerin yetersiz kaldığı böyle bir mahlukat, dünya kurulduğundan beri görülmemiştir.
    ........
    Not: Beytüşşebab'ı Kuzey Irak'ta falan sanmayın.
    Türkiye hudutları içinde:
    Şırnak'ta.

Nerede
    Turkey.
    İletiler
    89
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Adını Siz Koyun

Yanmak...

BİLMİYORUM terör kurbanları sizi ne kadar ilgilendiriyor.

Gazetelerdeki resimlere, televizyonlardaki görüntülere bakıp, içinizin biraz sızladığını ve "Bunlar hain" dediğinizi biliyorum.

Birazdan elektrik faturasını mı düşüneceksiniz, gelecek misafirleri mi, mağazanın vitrininde gördüğünüz o gömleği mi, yapacağınız dedikodunun provasını mı düşüneceksiniz içinizden...

Uzaktaki evlerde bunlara asla yer yok.

Orada yer-gök ateş...

Çığlıkların, ağıtların, ana-baba-sevgili yüreklerindeki ateşin bir cehennemi oralar.

Minderler de yanıyor, yastıklar da...

*

Tabutların geçidi bittikten sonraki haber hangisiydi?

"Deniz Seki yağ aldırdı" mı?.. "Ebru ile Osmantan’ın ortaya çıkan gizli aşkları" mı?..

Bir zıplayışta işte uçtu sayılır kafanız bu yana.

Ne üzüntü kaldı, ne o minik tepkiden eser.

Unuttunuz tabutları.

Uzakta ateş düşmüş evlerden yüzünüze bir an vuran hafif ılıklık, yerini "Bade, Emre ile yakalandı"nın serinliğine bıraktı gitti.

Uzaktaki evlerde bir yudum su dahi yanarken.

*

Böyle duygularını yitirmiş, umursamaz, çürümüş toplumlarda sırayla herkes yanar.

Ve herkes sırayla aldırmaz...

Meclis’te yemin etmiş, devletten milletvekili maaşı alan DTP’nin PKK’ya "Terör örgütü" demediğini ve PKK’nın Meclis’te olduğunu bilmiyor musunuz?..

Biliyorsunuz...

Bu iktidarın; PKK’ya silah veren, yardım eden ve topraklarımızı "Kürdistan"a vermeyi planlayan ABD’nin "stratejik ortağı" olduğunun farkında değil misiniz?..

Farkındasınız...

O tabutların bir hain oyunun parçası olduğunu görmüyor musunuz?

Görüyorsunuz.

Ama tepkiniz yok, sesiniz çıkmıyor, seyircisiniz...

Tam tersine; oy vererek bu teslimiyetçi ve tuzak politikanın birinci adamını Başbakan, ikinci adamını Cumhurbaşkanı yaptınız.

Tabutlar gelmeye devam ediyor.

Bakıp geçtiğiniz o uzaktaki evde bir nefeslik hava dahi ateş...

Yer-gök yanıyor.

Bekir Coşkun/Hürriyet

Nerede
    Gavur İzmir
    İletiler
    249
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

PKK’ya kardeşimiz diyenlerin ben kardeşi değilim!

Bu kadar açık ve bu kadar netim! Ne zaman PKK’nın adını duysam, görsem veya okusam hep aynı yüz beliriveriyor gözlerimin önünde…
    Emre’nin… İtalyan yapımı plastik patlayıcıyla Şırnak’ta şehit edilen Binbaşı Ramazan Armutçuouğlu’nun 18 yaşındaki oğlu Emre’nin, babasının cenazesinde acıdan kararan yüzü …
    Babasının tabutundan biran olsun ayrılmayan, ama bir türlü ağlamayan gözleri… Kulağımdaysa hep onun Tandoğan’daki “Teröre Hayır” mitinginde dediği "Ben, şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nun büyük oğlu Emre Armutçuoğlu. Benim babam, 9 Haziran 2007 tarihinde hain, şerefsiz, haysiyetsiz PKK yüzünden şehit düştü. Allah'ını seven hangi yürek bir çocuğu babasından ayırır" sözleri … Aynen Emre gibi ben de PKK’nın hain, şerefsiz ve de haysiyetsiz olduğunu düşünenlerdenim! Ve PKK’ya kardeşimiz diyenlerin ben kardeşi değilim! Çünkü; “ Biz PKK’ya terör örgütü diyemeyiz, dersek biz sizleşiriz” diyenleri “bu zihniyetle” mecliste görmeyi kabullenemeyenlerdenim. Çünkü; PKK’ya terörist diyemeyenlerin parti başkanının yabancı dil hanesine Türkçe yazmasına gülüp geçemeyenlerdenim. Çünkü; iyi niyet denilen şeyin beyaz ceket giyip meclise gelmekle olmayacağını bilenlerdenim. Çünkü; Orgeneral Büyükanıt’ın dün dediği , " Hiçbir ülkenin güvenlik güçlerinin terörle mücadele azmi ve uygulamaları, gizli bazı emellerle bu kadar engellenmemiştir. Bu sözlerimin bazı kişi ve grupları rahatsız edeceğini biliyorum. Bu çevrelerden beklentimiz bu sözlere somut kanıtlarla cevap vermeleridir. Kulağa hoş gelen birtakım sloganvari sözlerle konuşanları ulusumuz asla affetmeyecektir.” sözlerinin şifresini çözebilenlerdenim. Çünkü; ne Emre’nin babasının, ne Beytüşşebap’ta köyüne su getirmek için gittikleri kanal çalışmasından dönen 12 kişinin katillerini
    “ uzlaşma, anlaşma, ılımlı olma ” teraneleriyle affedebilenlerdenim. Çünkü; Emre gibi “Allah’ını seven hangi yürek bir çocuğu babasından ayırır.” diye soran ve bu soruyu soranlara her gün yenilerinin eklenmesinden bıkanlardanım. Çünkü; her şehit cenazesinde hala içi yanan, Beytüşşebap Meydanı’ndaki dizi dizi tabutları görünce dayanamayan, yüreği nasır tutmayanlardanım. Tekrar ediyorum! PKK’ya kardeşimiz diyenlerin ben kardeşi değilim! Anlaşma da, uzlaşma da, kardeşlik de PKK’nın terör örgütü olduğunu kabul ettikten sonra başlar. Ha bu yüzden beni militarist olmakla suçlayacak olanlar varsa varsın suçlasınlar. Ben ne olup ne olmadığımı herkesten iyi bilirim!

Bakanlar Şırnak’ta ne yapacak?

Minibüs taranıp 12 kişi öldürüldü diye 3 bakan Şırnak’a gidecek.
    Böylelikle hükümet gövde gösterecek.
    Tamam gitsinler de...
    Çok merak ediyorum gidip ne yapacaklar.
    Taziye ziyareti…
    Tutulmayacak bir “Hesap sorulacak” sözü…
    “Allah rahmet eylesin” dilekleri…
    Sonra da inceleme…
    Neyi inceleyeceklerse… Olan olmuş, 12 kişi ölmüş, teröristler takır takır taramış işte!

Bence… Önce hükümet üyeleri birbirlerine taziye ziyareti yapmalı. Devletin terör politikasını öldürdükleri için… Ve Irak’a bile söz geçiremezken kendilerini incelemeli. “Biz nerede yanlış yaptık?” sorusunun yanıtını bulmak için…

Melike İlgün

Nerede
    Antalya
    İletiler
    113
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı 13 akerimiz daha şehit

pkk 13 askerimizi daha aldı." Ben kardeşlerime terörist dedirtmem "diyen meclisteki bazı şahıslar,pkk ya terörist diyenleri antidemokratlıkla suçlarken demokrasi yok diye çığırtkanlık yaparlarken kendi yaptıkları nedir acaba? bizler demokrasi adına konuşamayacağız konuştuğumuz zaman Vatanımızı,Cumhuriyetimizi Atatürkümüzü savunduğumuz zaman ırkçılıkla suçlanacağız ama kendileri teröristlere kardeşimiz derken hiçte ırkçı davranmamış olacaklar.çünkü düşünce özgürlüğü, yaşam biçimlerini diledikleri gibi yaşama hakkı bu ülkede demokrasi adına konuşma ve eleştirme hakkı sadece onlarındır..ne ala.neden çünkü onlar ezilmiş azınlıklarmış..YUH bunlara bu tavizi verenlere..

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: 13 akerimiz daha şehit

Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan basın açıklamasıdır.

1. Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğimize, 07 EKİM 2007 tarihinde terör örgütü tarafından yapılan saldırıda, 13 Silahlı Kuvvetler mensubu şehit edilmiştir.

2. Terör örgütü mensupları, yurt içerisinde operasyon birliklerimizle, yurt dışına kaçış noktalarında ise ateş destek vasıtalarıyla takip edilmektedir.

3. Terörle mücadele kapsamında yürütülen faaliyetlerde ortaya çıkan bu tablo, mücadele azmimizi ve kararlılığımızı daha da artırmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

İletiler
    36
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: 13 akerimiz daha şehit

Şu an meclisin yapacağı en güzel hareket o telaffuz ederken bile tüylerimin diken,diken olduğu örgütü;terörist olarak kabul etmeyenleri meclisten atmak olacaktır.ALLAH(c.c.) hepsine gani gani rahmet eylesin!

VATAN SAĞOLSUN!!!!

+ Konuyu Yanıtla
12 / 44 Sayfa İlkİlk ... 23456789101112131415161718192021223242 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

cahit engin jandarma

jandarma istihkam albay cahit engin

https:www.hukuki.netshowthread.php6592-Vatan-Sagolsunpage10

pkk yolun ortqsinda 2 askeri

mehmet çağlar bölük cenaze töreni

2 astsubay sokak ortasinda vuruldu

vatan sagolsun

kemah mermerli koyu pkk