Merhaba oncellikle simdiden tsk ederim destekleriniz icin...
Konu gayet acik yalniz bi okadarda kafa kurcalayici!!! Partnerim adina size basvuruyorum Kendisi pariste yasiyor ve son 4 yildir fransada yasiyor! Ilk seneler hep récépissé ile dondu préfecturden ustelik calisma izni bile yok daha sonra yani gecen yil 1 yillik kartini verdiler yalnis daha zaman gecmeden tekrar cagirip hem kartina hemde turkiyeden getirdigi ve fransiz ehliyetine cevirttigi ehliyetine el koydular hemde hicbir aciklama yapmadan.. Daha sonra onun ustune tekrar randevu verip Gene récépissé verdiler ve son tarihi 09/09/09 du!! o tarihten sonra kendisine mektup geldi fransa topraklarini terk etmesi gerektigi uzere!! Gidip préfectur den bilgi istedim ama onlar hicbir sekilde yardimci olamiycaklarini soylediler ve artik butun islemleri mahkemeden yapicagimizi soylediler acikcasi hic mantikli gelmedi cunku zaten Listeye almislar fransayi terk etmesi icin Nasil olurda mahkemeden umutlu cikabilirki. Neler yapmamiz gerekiyor tekrardan kart alma hakki icin ve o gelen red yani fransayi terk etmesi gerektigi listesinden nasil cikabilir.
Tsk ederim yardimlariniz icin cvp larinizi bekliyorum

en_mode_loveuse@hotmail.fr