Bu konuyu arkadaşım için yazıyorum kendini çok kötü hissediyo sizin yanıtlarınızla belki rahatlar özetlemek gerekirse 4 senelik evliydi ilk 1 sene çok mutluydu taki kocasının işini bırakana kadar kendisi çalışıyordu fakat eşi nedense her girdiği işten ya üç gün yada en fazla bir ay dayanabiliyordu çocuklarıda olmuştu evi geçindiren kendisiydi kira-yiyecek vs gibi çünkü kocası çalışmıyordu ve kendisine şiddet uyguluyordu malesef arkadaşım son zamanlarda bir erkekle duygusal anlamda bir ilişki yaşamaya başladı ve sonrasında boşanma kararı aldı ailesini yanına yerleşti üç yaşında oğlu var şu anda çocuk mahkemenin ara kararı olarak kendisine verildi ama eşi bu ilişkiyi öğrenmiş ve çocuğu alabilmek için cep telefonu kayıtlarını istemiş sizce msjlarda içerik gelir mi ama sadece özledim-aşkım gibi kelimeler yer alıyormuş ama ne olursa olsun o bir anne şu anda çocuğunu en iyi şartlarda büyütüyo özel kreşe gönderiyo herşeyiyle kendisi ilgileniyo baba halen çalışmıyo ve sırf çocuğu alabilmek için annenin çocuğa kötü muamele uyguluyo suçlamasında bulundu ama bi sonuç alamadı ve takipsizlik kararı çıktı çünkü çocuk ifadesinde anne beni bırakma evimize gidelim cümleleri kullanmış ve doktor raporunda çocuk temiz çıkmış arkadaşımın elinde şu anda delil olarak evlilik sırasında aşırı alkolli iken kendisine uyguladığı şiddet yüzünden çürük raporu ve şahitleri (üst komşuları) vardır kocasının çalışmadığı için kendisinin üzerine kayıtlı birçok icra takip kararları ve ssk kaydı sayın yetkililer sizlere soruyorum sırf bir anne evlilik içinde duygusal anlamda bir ilişki yaşamış ve sonucunda çok pişman olmasına rağmen sizce çocuğunu kaybedebilir mi