Merhabalar

Ben 23 yaşındayım 5000 liralık senet (icrada) 9000 liralık kredi(icrada) ve 10000 liralık kredi kartı(icrada) borcum var ve adresimi gizliyorum mal beyanındada bulunmadım çalışmıyorumda. Hiç bir mal varlığım yok zaten avukatlar arayıp korkutmaya çalışıyorlar. Mal beyanında bulunmamaktan dolayı Hapis yatarsın vs diye (31.5.2005 günlü, 5358 sayılı İcra ve İflas Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un 7. maddesiyle değiştirilen 337. maddesinin birinci fıkrasının Anayasa’ya aykırı olduğuna ve İPTALİNE,) parantez içerisinde yazmış olduğum karar resmi gazete yayınlandı herhangi bir apis cezası veya aranma hali olamması gerekiyor. Ancak borcumu ödemediğimden dolayı haciz dışında farklı bir işlem uygulanabilirmi bu arada ben ödeme taraftarıyım ancak avukatlar herhalde ödememi istemiyorki bir türlü anlaşma yoluna gitmiyorlar hepsi ilk bizim borcu öde peşin öde diyor. ne taksite geliyorlar ne başka bişeye bunu gibi 15000 tl lik bir borcum vardı taksitle ödedim. Konuyla ilglili yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Bu arada yeni konuyu arama yaptırdıktan sonra özellikle açtım kanunlar değiştiği için cevaplar eski kanunlara göre yapılmış.