Merhaba

2004 yılında devrettigim ve ticaret sicil gazetesi ile belgeledigim şirkette 2005 yılında imzamı taklit ederek piyasaya cek kesmisler.(ben sirketi devrettigimde piyasada matbu olarak TL cekleri vardi bunlar YTL cekleri).

Hakkimda 4 adet dava acildi.Emniyet kriminalde yapilan inceleme sonucunda tüm dosyalar icin imzalarin bana ait olmadigi sahte oldugu yonunde raporlar geldi ve bu dogrultuda acilan davalarin 2 sinden beraat ettim.Ancak diger 2 davada kriminal raporlari lehime olmasina ragmen karsi taraf Istanbul Adli Tıp incelemesi yapilmasi konusunda diretti ve Hakim bu yonde karar aldi ve 2 dosya birlestirilerek ve daha once beraat ettigim dosyalarda referans olması icin ilgili mahkemelerden istenerek hepsi Adli Tıpa gonderildi.

Benim sorum şu şekilde ilk defa adli tıpa inceleme icin dosyam gidiyor.Oradada emniyet kriminal laboratuari gibi detaylimi bakiliyor? yani yanilma olurmu? dosya icinde lehime gelen kriminal raporlarida gidiyormus bunlarin orada bir etkisi olurmu? Yani bu imzalar kesinlikle taklit ama yinede sizlere bir danismak istedim.

Vereceğiniz cevaplar icin simdiden tesekkur ediyorum.