Değerli hukukçu arkadaşlarım
geçen yıl yaklaşık 6 ay boyunca bir akdeniz tatil yöresinde dericilik üzerinde faaliyet gösteren bir işyerinde kasiyer olarak çalıştım.İşyeri sahibi yaza ayı sozunu sonunda işçileri çıkarttığını (Genellikle yabancı uyruklu )oysa bana yönelik olarak kışın da istihdam edeceğini sigorta kaydımı yapacağını ve maaşımı vereceğini şifahi bir şekilde beyan etmesine rağmen sezon sonunda benim şehirden ayrılışımı fırsat bilerek kendisinden alacağımı daha sonra göndereceğim vaatlariyle 7 ay boyunca oyaladı.İki gün önce alacağımın olmadığını iddia etmesi üzerine yasal yoldan hak arayışına çıkacağımı bütün muhasebe ve kasa kayıtlarını delil olarak sunacağımı söylememle tehdit vari ve mafya jargonlu bir SMS göndererek beni cezalandıracağını yazdı.(Elimde muhasebe ve kasa raporları var ve aynı zamanda orada çalıştığımı kanıtlyacak kamera delilleri ve şahitler mevcut)

Bu adamın en ağır şekilde cezalandırılmasını ve alacağımın tahsil edilmesini istiyorum Bu konuda arkadaşlarımın görüş ve yönlendirmelerde bulunmasını rica ediyorum