36 daireli bir binanın alt katında yer alan bir dükkanın mülkiyetini aldım. Benden evvelki sahibi dükkanda ısınma amaçlı olarak doğalgaz gereksinimi duymamış. Ancak ben bu doğalgaz nimetinden yararlanmak istiyorum. Dükkana yapacağım boru işçilik ve abonelik ücretleri tamamen kendime ait. Binaya doğal gaz hattı çekilmiş ve daireler doğalgaz kullanmakta. Yönetici ile yaptığım görüşmede katılım payıma bugünün şartlarında ne düşüyor ise vermeye hazırım ve ben de kendime doğalgaz aboneliği açtırmak istiyorum diye bilgi verdim. İzinsiz bir işe kalkışmadım. Ancak önüme 21.09.2003 tarihinde 600 milyon türk lirası gibi fahiş bir bedel çıkarıldı. İlk yapıldığı zaman yani 6-7 yıl evvel bu iş için benimle aynı konumdaki diğer dükkanlardan 25 milyon bedel alınmış. Bu hesaba göre günümüz şartlarında binaya ana doğalgaz hattı çekimi bedeli 24 milyar oluyor. Bana yol gösterirmisiniz neler yapmalıyım.. Kanuni olarak yaptırımlarım neler bilmek istiyorum.. Acele yardım ederseniz sevinirim. İyi çalışmalar.