+ Konuyu Yanıtla
1 / 3 Sayfa 123 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 22 ileti bulundu.

Konu: Hadise'nin hadisesi

Hadise'nin hadisesi Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Turkiye.
    İletiler
    2.302
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Hadise'nin hadisesi

HADİSE'YE YIRTIK PANTOLON FIRÇASI!

Programda ülkemizi bu yıl Eurovision'da temsil edecek Hadise'nin köyüne bağlanıldı. Hadise'nin akrabaların bulunduğu eve canlı bağlantı yapıldı.

Mikrofon, Hadise'nin dayısına uzatıldığında açık sözlü akrabanın söyledikleri, başta Uğur Dündar olmak üzere izleyen herkesi güldürdü.

Muhabir, 'Hadise'nin yılbaşı gecesi giydiği kıyafeti nasıl buldunuz?' diye sorunca dayı, şöyle dedi:

'Hemen annesine telefon ettim. 'Ya pantolonu yok mu bu kızın, yırtık pantolon giymiş' dedim. Annesi de 'Onu menajer öyle giydirdi' dedi. Yine de beğendim kızımızı...' Hadise'nin köylüleri, Eurovision gecesi köy meydanında toplanıp hep birlikte kızlarını izleyeceklerini belirterek, Uğur Dündar ve ekibini de o geceye davet ettiler.

Dündar ise 'Hadise'ye önce bir pantolon gönderelim de yırtık pantolon ile dolaşmaktan kurtulsun' diyerek, ilginç haberi esprili bir finalle noktaladı.

Haberler.com

Hukuki NET Güncel Haber

Hadise'nin hadisesi konulu yargıtay kararı ara
    Hadise'nin hadisesi konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Turkiye.
    İletiler
    2.302
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Hadise'nin hadisesi

Hadise, canlı yayında anlattı. TRT'den ilk başta biraz ürkmüş! Açık giyinirsem ne olur diyen Hadise'nin bu ürkekliği yine TRT sayesinde aşılmış.

Mayıs ayında Moskova'da yapılacak 54. Eurovision şarkı yarışmasına sayılı günler kala Hadise'de çalışmalarına hız verdi. TRT'nin özellikle kıyafet konusunda hiçbir baskı yapmadığını söyleyen Hadise, asıl bombanın Mayıs'ta patlayacağını söyledi.

Moskova'da Mayıs ayında yapılacak 54. Eurovision şarkı yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Show'da Ali Kırca'nın sorularını yanıtladı. Hadise, özellikle kıyafet konusunda ilk başlarda TRT'den korktuğunu da itiraf etti.

Ali Kırca: Bu kıyafetlerde TRT'ye giderken, bin endişe oldu mu? Menejerlerinizle falan aranızda konuşmalar geçti sanıyorum o konuda.

Hadise: Ben biraz korktum tabii ki de! Çünkü ben sahnede çok değişik şeyler giymeyi, değişik şeyler denemeyi çok seviyorum. Bir sanatçı olarak bu konuda da kendimi geliştirmeyi seviyorum, bu kıyafette de böyle. İlk başta da birazcık korktum demeyim de insan birazcık düşünmeye başlıyor tabii. İnşallah karışmazlar kıyafetime. İnşallah Hadise, çokta açık giyenme ya da şöyle yapma böyle yapma diye, biraz korktum ama hiçte öyle birşey olmadı. Buradan TRT'ye teşekkür etmek istiyorum. TRT her konuda bana ve ekibime destek veriyorlar.

"ASIL BOMBA MAYIS'TA"

A.K: Herkesin merak ettiği yarışmada farklı herhalde. Hem şovunuz hem dansınız hem kıyafetiniz farklı olacak. Onun hazırlıkları devam ediyor herhalde.

İnternethaber

İletiler
    13
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

alalım ona hemen yırtık olmayanından

Nerede
    Turkiye.
    İletiler
    2.302
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Moskova'da Mayıs ayında yapılacak 54'üncü Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, birinci yarı finale katılacak.

Moskova'da yapılan kura çekimlerinin sonuçlarına göre, 12 Mayıs'ta, 19 ülkenin katılacağı birinci yarı finallerde Türkiye, Bosna-Hersek, İsveç, İsrail, Belçika, Andora, Çek Cumhuriyeti, Karadağ, İzlanda, Gürcistan, Bulgaristan, Portekiz, İsviçre, Makedonya, Finlandiya, Beyaz Rusya, Romanya, Malta ve Ermenistan yarışacak.

İkinci yarı finallerde, 14 Mayıs'ta yarışacak ülkeler ise Slovenya, Danimarka, Azerbaycan, Hollanda, Letonya, Macaristan, Sırbistan, Norveç, Ukrayna, Yunanistan, Litvanya, Polonya, Hırvatistan, Estonya, Moldova, Kıbrıs Rum Kesimi, İrlanda, Slovakya ve Arnavutluk olarak belirlendi.

Eurovision finalinde İngiltere, İspanya, Almanya ve Fransa ile evsahibi Rusya yarı finallere katılmadan finale girecekler.

Hadise, Moskova;daki kura çekimlerinin sonuçlarını memnuniyetle karşıladığını, birinci yarı finallere katılmanın zaman kazandıracağını belirtti.

Hadise'nin Türkiye;deki menajeri Süheyl Atay da kura sonuçlarından duydukları memnuniyeti ifade ederek, "Promosyon turumuzdaki birçok ülke bizimle aynı grupta bulunuyor Yarı finalleri rahatlıkla aşarız" dedi.

CNNTÜRK

Nerede
    Turkiye.
    İletiler
    2.302
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hadise'ye Swarovskili, kristalli, elmaslı kostüm

Ünlü takı ve aksesuar tasarımcısı Muammer Ketenci ,Türkiye'yi bu yıl Eurovision'da temsil edecek Hadise için görkemli bir kıyafet hazırladığını kaydetti.

Kıyafet tasarımında kumaş yerine aksesur ve taşlar kullanacağını söyleyen Ketenci, çalışmalarına 1 ay önce başladığı kıyafetin çok özel olduğunu ve henüz basının karşısına çıkarmayı düşünmediğini de söyledi.

Osmanlı motifleri ağırlıklı

Tasarımda Osmanlı motiflerinin ön planda olacağını söyleyen Ketenci, kıyafette şu ana kadar 4 Osmanlı motifi kullandığını ifade etti. Kıyafetin diğer modacıların kullandığı gibi kumaştan yapılmayacağını farklı tarzda bir kıyafet oluşturmak için aksesuar ve taş kullanacağını söyleyen Ketenci, Hadise'nin kostümünde kullanacağı taşlar için 2 gün sonra Prag'a gidecek.

Kostümde elmas, Swarovski ve kristal taşlar kullanacağını kaydeden Ketenci, kostümü büstiyer ve şort olarak tasarlayacağını kaydetti. Kostümün oksitli altın renginde olacağını söyleyen Ketenci, kostümün yaklaşık 1 ay sonra tamamen hazır olacağını söyledi. Ketenci, kostümün 5 bin TL'ye malolacağını da kaydetti.

Doğu ve batı sentezi

Şu ana kadar kostümle ilgili Hadise'yle ya da klip yönetmeni Metin Arolat ile görüşme imkanı bulamadıklarını söyleyen Ketenci, Hadise'nin o çok merak edilen kostümü hakkında küçük tüyolar da verdi. Büstiyerin göğüs kısmının ten rengi bir aparatla kapatılacağını söyleyen Ketenci, göğüs kısmının Osmanlı motifleriyle süslü olacağını kaydetti.

Beyonce'a yaptığı kostümün sağ kolunu kostüme monte edeceğini kaydeden Ketenci, kostümün sol kısmının da Doğu'yu temsil edeceğini ve farklı bir motifle süsleneceğini belirtti. Daha önce Beyonce'a da bir büstiyer tasarladığını kaydeden Ketenci, Hadise'ye Beyonce'a yaptığı büstiyerden daha güzelini yapacağını söyledi.

Şortun ise, kristal taşlarla süslü olacağını kaydeden Ketenci, kostümün son derece görkemli olacağını belirtti. Kostümde 'habbe' adlı motifi de kullanacağını söyleyen Ketenci, habbe motifini de sergiledi.

"Hadise bu kostümle Hadise yaratacak"

Hiçbir modacıya ilham vermeme adına kostümü şu ana kadar basının karşısına çıkarmadığını kaydeden Ketenci, 1-1.5 aya kadar kostümü basına da göstereceğini söyledi.

TRT'nin Hadise için beğendiği siyah saten mini bir şort ve büstiyer takımın Türk motiflerine uygun olmadığını kaydeden Ketenci'ye göre, Osmanlı motiflerinin ön plana çıkacağı bir kostüm herkesi şaşkına çevirecek.

Hadise'nin şarkısıyla herkesin şimdiden kalbini kazandığını söyleyen Ketenci'ye göre, Hadise Eurovision'dan çok iyi bir dereceyle dönecek."Hadise benim için her zaman ikinci bir Beyonce olmuştur" diyen Ketenci, Allah'ın bu sesi, bu fiziği ve bu elektriği kimseye vermediğinifade etti. Şarkıyı dinlediği gün bütün projeyi hazırladığını kaydeden Ketenci, Hadise'nin rahatlığını da düşünerek kostümü hazırladığını söyledi.

CNNTÜRK

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

HADİSE'YE KUMAŞSIZ ELBİSE TASARLANDI

Aksesuar tasarımcısı Muammer Ketenci, Türkiye’yi mayıs ayında Moskova’da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek olan Hadise için hazırladığı kostüm tamamlandı. AA muhabirine bilgi veren Ketenci, 54. Eurovision Şarkı Yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise’nin giyeceği kostüm için, kumaş içermeyen özel bir çalışma yaptığını söyledi.

Haberin devamı:http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=182648

Kralın elbisesi... :rolleyes:

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Türkiye'yi Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmeye hazırlanan Hadise, kendisi için "kumaşsız kıyafet" hazırladığını duyuran tasarımcı Muammer Ketenci'yle hiçbir temasının olmadığını söyledi.

Devamı: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=183301

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

'Düm Tek Tek' Balkanlar'da

Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek Hadise yoğun bir tempoyla çalışıyor.

Şarkısı "Düm Tek Tek"in tanıtımı için son bir ayda 13 ülkede konser veren Hadise, şimdi de Balkan turnesine çıktı.

Balkan turnesinden önce medya mensuplarıyla buluşan Hadise, "Kliple ilgili sorunlar çözülecek...TRT ile bir sorunumuz yok. TRT beni ilk günden beri destekledi halen de destekliyor..." diye konuştu.

Yarışma kostümü ve sahne gösterisi hakkında da sorular sorulması üzerine Hadise, bu konularda basında yer alanların gerçek olmadığını söylemekle yetindi.

Hadise, "Koreografimiz çok güzel hazırlanmış, inanılmaz heyecanlıyım bunu söyleyebilirim ama hakikaten bir şey paylaşmak istemiyorum 3.5-4 haftamız var. Kıyafetim de çok güzel. Bugüne kadar giydiklerime hiç benzemiyor." dedi.

Devamı: http://www.trt.com.tr/Haber/HaberDet...e-d4ec51b9ff32

İletiler
    1.468
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hadise'ye "nizama uygun" ne tür bir giysi verilecek şahsen çok merak ediyorum,umarım son 1 ay kala, başka başka sorunlar çıkarmazlar,bu sene ilk 3te kesin olarak yer alıcağımıza inanıyorum:rolleyes:

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hadise kazansın ona ev alacak

Belçika'da yaşayan Türk iş adamı Murat Türköz, Türkiye'yi Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek Hadise'ye birinci seçilirse ev hediye edecek.

Türköz, yaptığı açıklamada, Belçika'da mağazaları bulunduğunu, ayrıca İstanbul Merter'de inşaat sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirterek, "Hadise Belçika doğumlu bir gurbetçi. 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda birinci olursa Türkiye'de inşa ettiğimiz konutlardan bir daireyi hediye edeceğiz. Bu ülkemiz adına, 70 milyon adına bir hediyedir" dedi.

Hadise'nin birinci olmasının AB sürecinden Türk iş adamlarının ilişkilerine kadar Türkiye'ye her alanda olumlu katkı sağlayacağını vurgulayan Türköz, "Birinci olmasa bile şu anda Avrupa'da Eurovision rüzgarı estiren tek şarkıcı olmayı başardı. O, birincilik için ülke ülke gezerken, Türkiye puanlar kazanıyor, ülkenin imajı yükseliyor" diye konuştu.

http://yenisafak.com.tr/Aktuel/?t=16...9&c=5&i=181123

+ Konuyu Yanıtla
1 / 3 Sayfa 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: