Kilitli Konu
2 / 9 Sayfa İlkİlk 123456789 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 81 ileti bulundu.

Konu: Belaya bulaştım

Belaya bulaştım Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Belaya bulaştım

Avukatınız var mı?

Hukuki NET Güncel Haber

Belaya bulaştım konulu yargıtay kararı ara
    Belaya bulaştım konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Emrah Yavuzcan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Avukatınız var mı?
    var ama ben pasifize olmasını istiyorum sadece evraklara hukuki süzgeçten geçirilip cevap verilsin yeterli
    o gölgesi ile savaşıyor
    sonunda kendi kendinide mahkemeye verecek sanırım
    o telefonları konuşurken başkasına veriyor o bağırıyor çağırıyor kardeşine dövdürüyor şuna söylüyor buna anlatıyor şöyle yaparım böyle yaparım diyor .. bana hakaret etti diyor mahkemeye dövdürmeye çalışıyor ..sürekli evliliği ile ve dolayısı ile benimle uğraşıyor.. aslında bu evlilik ona biraz XLL geldi ..onu çok yoruyor bunun farkındayım .. döksün kucağındaki taşları iyice bunlardan hiçbirşey çıkmayacağını anlasın ..gelsin ben sana teslim oldum kocamsın çocugumun babasısın desin yerim senin yanın desin amenna..
    ben şimdi o süreci bekliyorum ..ama bunuda diyemeyecek tahmin ediyorum .. çünkü gözünün önünde hep ailesi ve oradaki dram var .. oradan kopamaz o kadın ..bu evliliği o kendi kendine bitirecek .. çünkü çogu değer yargılarını tüketmiş bir kadın ..insan tüketmeye birkez alıştıgında herşeyi tüketiyor.. o bu evliliği kendi kendine bitirecek ..keşke aklını başına alsada bitirmese ..kendine yazık ediyor .. bana ne olacakki .. bir huni yapın kağıttan bir üstü geniş alt kısmı bir delik ..evliliği geniş bir yüzeyde yaptık ..o evlilikle uğraştı durdu o huninin dar ağzına maddi boyuta getirdi.. oradan bu evlilik pat düşecek .. bu evliliği zaten kendisi bitirecek .. o yüzden yangına benzin dökmenin gereği yok..benim avukatımda çok zeki bir insan ..ve bu söylediklerimi anlayabildi..acelemiz yok o kendi kendi uğraşa uğraşa bu evliliği bitirecek ..

evlilik mahremdir ..anne baba bile bir yere kadar mudahildir .. o mahremiyet bozuldugu zaman göçer gider .. evlilik dediğiniz şey pencerenizdeki cam gibidir..bir nokta kadar kırık oldugu zaman oradan iz bulur çatlar dağılır gider..başkalarıda ilk baktıgında o camdaki nokta kadar kırıgı görür ..o çatlaktan konuşur ..elinizle kapatmalısınız orayı kimse görmedende onarmalısınız veya perde çekmelisiniz .. o şuna gösterdi buna anlattı şöyle mahkemeye verdi şöyle dövdürdü şöyle hakaret böyle tehdit ..neyi kime şikayet ediyorsun ..kocan ya o ..iyisi ile kötüsü ile .. alkolmu aldık kumarmı oynadık kadına kızamı gittik .. at deepfreeze evliliğini dursun orada .kurcalayıp durma .. madem gelemiyor geldiğinde çıkart yaşa .. evlilik oyunacakmı kurcalayıp duruyorsun
    Konu tturcica tarafından (22-12-2008 Saat 11:23:25 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı tturcica rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    var ama ben pasifize olmasını istiyorum
    benim avukatımda çok zeki bir insan ..ve bu söylediklerimi anlayabildi..
    Hakikaten zeki olduğunu düşünüyorum.
    Siz ne anlatıyorsunuz?

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Emrah Yavuzcan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Hakikaten zeki olduğunu düşünüyorum.
    Siz ne anlatıyorsunuz?
    ona olayları gelişimini o anda neler hissederek evlilik yaptıgımı onun ve olayların tasvirini çizdim birkaç kezde onunla görüştü ..gelen mahkeme kağıtlarına baktı
    kadının şizaresi bozulmuş dedi ..
    kadın çok yıpranmıştı benimle evlendiğinde .. teşbihte hata olmaz .. bir halı alırsınız üzerinde gezersiniz gezersiniz halı yıpranır ama halı bunu bilmez yıprandıgını ..
    ben onu tamir ederdim .. ilmek ilmek dokurdumda..onda ve çevresinde o ahlaki temizliği göremedim ..
    ilişkiler sevmeyle anlaşmayla başlar baktın olmuyor karşındakini idare etmeye başlarsın dahada olmuyor zaptetmeye çalışırsın dahada olmuyor dogasına salarsın gider .. ben bu kadını zaptedemedim durduramadım.. bende dogasına saldım gitti .. başını bağladın sürekli huzursuzluk çıkartırsa salarsın gider .. evini yuvasını hatırlarsa yuvada burada duruyor kocada ..yeter ki yıldızları ona dogru yolu göstersin..ama çevresi ve kendisi bunun derdinde değil sanırım .. kardeşlerine birkaç kez arabamı emanet ettim onlar orada kalmış .. kadına evimi yuvamı emanet ettim o da tuğlada çimentoda kalmış..
    Konu tturcica tarafından (22-12-2008 Saat 11:54:29 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sorunuz ne?

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

hakimler bu işi bu şekilde görebilirlermi
    bu iş ne kadar sürer
    yaşamam gereken bir hayatım var ..
    hayatımı yaşayacağım demiyorum ..
    yaşamam gereken bir hayatım var ..
    onada yazık banada ..
    bu süreç ne kadar sürer onu merak ediyorum

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    102
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

var ama ben pasifize olmasını istiyorum sadece evraklara hukuki süzgeçten geçirilip cevap verilsin yeterli
    o gölgesi ile savaşıyor
    sonunda kendi kendinide mahkemeye verecek sanırım
    o telefonları konuşurken başkasına veriyor o bağırıyor çağırıyor kardeşine dövdürüyor şuna söylüyor buna anlatıyor şöyle yaparım böyle yaparım diyor .. bana hakaret etti diyor mahkemeye dövdürmeye çalışıyor ..sürekli evliliği ile ve dolayısı ile benimle uğraşıyor.. aslında bu evlilik ona biraz XLL geldi ..onu çok yoruyor bunun farkındayım .. döksün kucağındaki taşları iyice bunlardan hiçbirşey çıkmayacağını anlasın ..gelsin ben sana teslim oldum kocamsın çocugumun babasısın desin yerim senin yanın desin amenna..
    ben şimdi o süreci bekliyorum ..ama bunuda diyemeyecek tahmin ediyorum .. çünkü gözünün önünde hep ailesi ve oradaki dram var .. oradan kopamaz o kadın ..bu evliliği o kendi kendine bitirecek .. çünkü çogu değer yargılarını tüketmiş bir kadın ..insan tüketmeye birkez alıştıgında herşeyi tüketiyor.. o bu evliliği kendi kendine bitirecek ..keşke aklını başına alsada bitirmese ..kendine yazık ediyor .. bana ne olacakki .. bir huni yapın kağıttan bir üstü geniş alt kısmı bir delik ..evliliği geniş bir yüzeyde yaptık ..o evlilikle uğraştı durdu o huninin dar ağzına maddi boyuta getirdi.. oradan bu evlilik pat düşecek .. bu evliliği zaten kendisi bitirecek .. o yüzden yangına benzin dökmenin gereği yok..benim avukatımda çok zeki bir insan ..ve bu söylediklerimi anlayabildi..acelemiz yok o kendi kendi uğraşa uğraşa bu evliliği bitirecek ..

evlilik mahremdir ..anne baba bile bir yere kadar mudahildir .. o mahremiyet bozuldugu zaman göçer gider .. evlilik dediğiniz şey pencerenizdeki cam gibidir..bir nokta kadar kırık oldugu zaman oradan iz bulur çatlar dağılır gider..başkalarıda ilk baktıgında o camdaki nokta kadar kırıgı görür ..o çatlaktan konuşur ..elinizle kapatmalısınız orayı kimse görmedende onarmalısınız veya perde çekmelisiniz .. o şuna gösterdi buna anlattı şöyle mahkemeye verdi şöyle dövdürdü şöyle hakaret böyle tehdit ..neyi kime şikayet ediyorsun ..kocan ya o ..iyisi ile kötüsü ile .. alkolmu aldık kumarmı oynadık kadına kızamı gittik .. at deepfreeze evliliğini dursun orada .kurcalayıp durma .. madem gelemiyor geldiğinde çıkart yaşa .. evlilik oyunacakmı kurcalayıp duruyorsun
    İlk konuyu anlattığınız satırlarda karamsarlık ön plandaydı.Şimdi kendinize güvendiğiniz satırları okumak çok güzel. Eşiniz birgün size benim yerim senin
    yanın derse kabul edecek misiniz? Sanki birkaç cümlenizde ayrılmayı istemiyorsunuz gibi sezinledim.Ayrıca eşinizin kendi kendine yaptıklarıyla(kötü söz ve davranışlar,kendinden uzaklaştırma çabaları, öfkesi) evliliğinizi sonlandırmasını istemeniz çok zekice

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

hayat bu
    kaç tane benden var
    500 yıl ömrüm olsada 100 yılını bu kuru gürültüler için harcasam
    onunla evlen bununla boşan sürekli ben bununlamı uğraşacağım
    şeker bayramı oldu gidemedim evime sağda solda otellerde guya tatil kisfesi altında kendimi oyaladım
    kurban bayramı oldu evime gidemedim orada burada gez avut kendini
    görennde diyordur adama bak otellerde tatillerde geziyor ..evimde içtiğim bir bardak çayı türkiyedeki en kral oteli verseler değişmem ama işte vermezse mabud neylesin kul mahmud
    demek ki bizimde kısmetimizde yokmuş
    Konu tturcica tarafından (22-12-2008 Saat 12:23:18 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    110
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

evet ilk mesajlarda biraz gergindim ama olayın gidişatı böyle olunca bir talihsizlik oldugu ortada .. biraz ayranım çabuk kabarıyor onun farkındayım ..bakalım görelim ..en azından bu durumda bir kişi metin olmalı bu iş bana düşüyor ..aslında o mahkemeler davalar feryat figan o kadının haykırışlarıydı bir erkek olarak ben duymalıydım ..duydum ama geç duydum belki de ..bende kendi telaşımdaydım ..
    o konuda ona hak veriyorum ..o konuda kendinden özürde diledim .. yağmur yağmadan gökkuşağı çıkmaz ..yeter ki beni görebilsin .bu dönemde bir hata etmesin
    Konu tturcica tarafından (22-12-2008 Saat 13:17:53 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    131
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

geçen yıl mayıs ayında (2007 ) internet üzerinden bir bayan ile tanıştım ..ayrı illerde ikamet ediyorduk .. 3 yıl önce eski eşinden ayrılmış dul çocuksuz bir kadın sınıf öğretmeni olarak görev yapıyor ..kısa sürede tanıştık beraber olduk bu dönem içerisinde hamile kaldı ..temmuz sonunda beraber tatile gittik bu dnemde hamileydi ve tatilde nikah yaptık sonra ailesinden istedim verdiler o kendi ilinde yaşamaya devam etti ben kendi çalıştıgım ilde ..bulundugu ilde beyaz eşyalarını aldım ev kiraladım en azından nikah yaptık halen babasının evinde oturmasın diye ev açtık .. kendi evimdeki eşyaları çay kaşıgına varıncaya kadar gönderdim ..kendim çalıştıgım kurumun bir odasında kalmaya başladım .. daha sonra birkaç kez yanına gittim ama sürekli hır gür kavga döğüs bu esnada cep telindede aynı eşkilde devam ediyordu..cep telefonunda mesajları biriktiriyormuş sürekli sonradan öğrendim ..ben 7 gün 24 saat çalışan bir insanım sadece ctesi günü akşam altıdan pazar günü sabah 10 a kadar iznim var..ayrı illerde oldugumuz içinde pek fazla görüşemedik toplamda 29 gün görüşmüşüz.. sürekli telefonda kavgadöğüs hakaret dolu bir süreç devam etti.. 2008 şubat ayı gibi dogumuna yakın arabamı sattım kredi ile yaşadıgı ilden bir ev aldım ..çocuk kirada dogmasın diye ve dogum yaptıgı gün hastaneden taburcu oldugunda kendi evine yerleşti .. ben halen çalıştıım kurumun deposunda kalıyorum ..dogumuna bir gün izin aldım gittim ertesi gün döndüm çünkü kurumun temposu çok yogun yerime bakacak arkadaşta yok.. sonra yaz tatilinde 2008 agustos yanına gittim 7 gün izin almıştım kardeşleri beni tatilimin 3.gününde sen bize nasıl hakaret edersin diye dövdüler kaşımı gözümü patlattılar .. döven kardeşlerinden birisi cinayetten yeni hapisten çıktıgı için infazımı ne varmış ben hastaneye gidemedim çünkü gidersem onu tekrar hapse atacaklar sanki ben attırmışım gibi ömrü billah akraba olacağız o yüzden karakola gitmedim otelde yattım bir gün daha kaldım o civarda dönüm ..beni öldürecekler diye elime arabamda bulunan koli bıçağını almıştım o bıçağı alıp kardeşlerinden birisi kendi elini kesmiş adam yaralamaktan davalıda oldum ..eşim sonra bana cep telefonlarından attıgım mesajlar yüzünden hakaret davası açtı ki kendisi bana o.çocugundan tut şerafsizliğime her tülü hakareti etti.. ama ben kaydetmedim .. halen davalar devam ediyor ..soruşturmada olan bir yaralama cep telinden hakaret tehdit bilumum dava ..ve boşanma davası ..boşanma davasının 2. celsesi 25 aralıkta olacak.. ben hayatıda hiç mahkemeye gitmedim dava yüzü görmedim .. hayatımdan bezdimm ve halen evimde ailesi ile oturuyor eşyalarımı kullanıyor ve ben aldıgım evin kredilerini ödüyorum çalıştıgım kurumun deposunda kalıyorum orada yatıp kalkıyorum ..benden 200 bin ytl tazminat 100 bin ytl bilmem ne tazminatı çocuk için ayda 2500 ytl aylık nafaka istiyor .. altımdaki arabayı pertten aldım ona bile göz dikmiş durumda .. ben o arabayı pertten aldım dahada borcu var ..300 bin ytl yi ben nereden bulayım .. herşeyime öz dikmiş durumda ..benim kimsem yok hayatta çok travmalar yaşadım yalnız bir insanım ..bu yaşadıgım en büyük travma oldu benim için.. ve halende devam ediyor bu adamlar beni yolunacak tavuk diye görüyor ..evimdem çıksın istiyorum eşyalarımı kullanmasın istiyorum ..en azından yakamdan düüşsün istiyorum ..

çaresiz kaldım lütfen yardım edin elimden kötü bir şey çıkacak diye korkuyorum
    12 yıllık meslek hayatım var doktorum ve beni kirletiyorlar
    bir yerde kötü birşey yapacağım diye korkuyorum kendimden korkuyorum..lütfen bana yol gösterin ..bu davayı uzattık.a uzatacam diyor .. ve evimde oturuyor halen ..davadan bile nemalanıyor
    gerçekten geçmiş olsun kardeşim .korkma ... yazını okudum yalnız olmadığımı anladım üzülerek .
    anladığım kadarıyla bu kadın çalışıyor . nafaka alamaz .alsa bile biraz zor bu bir
    benim sana tek tavzsiyem kendini topla güçlü ol ve biran önce bir avukattan yardım al .

zaten astronomik rakam vermek maddi tazminat manevi tazminatta artık moda olmuş ... bu rakamlardandanda korkma hiç bi şey olmaz ...ne yani nedir yüzbin ytl yi kim bulmuşki sen ödeyeceksin ?

kardeşinin seni dövdüğünü gören varsa şahit tut hemen git rapor al mahkemeye başvur.böyle insanlara acınmaz bugün sana yarın bana herkes adaletten nasibini almalı bence ....
    Konu kibfeyzo tarafından (22-12-2008 Saat 13:55:18 ) de değiştirilmiştir.

Kilitli Konu
2 / 9 Sayfa İlkİlk 123456789 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

huni

Forum