+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 29 ileti bulundu.
    İletiler
    140
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine karşı,hangi mahkemeye dava açabilirim?

Aksi durumda Basın Yoluyla kişilik haklarına saldırı nedeniyle tazminat ödemeye mahkum edilebilirsiniz..
    Yayın yolu ile gerçekleştirilen eylemlerde kimlerin sorumlu tutulacağı Basın Kanunu 16 ve 17. maddelerinde gösterilmiştir. Bu madde hükümlerine göre yazıyı yazan ile birlikte sorumlu yazı işleri müdürü ve yayın organının sahibi de sorumludurlar

Hukuki NET Güncel Haber

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine karşı,hangi mahkemeye dava açabilirim? konulu yargıtay kararı ara
    Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine karşı,hangi mahkemeye dava açabilirim? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine karşı,hangi mahkemeye dava açabilirim?

Alıntı sidem rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Hukuki mücadelenize gelince...
    Tam teşekküllü bir devlet hastanesinden daha önce yapılan diş tedavinizin hatalı olduğu yönünde rapor almazsanız bir sonuç alamayacağınız kanaatindeyim.Çünki Yeditepe Diş Hekimliği hastanesi bir üniversite hastanesi özelliği taşımaktadır ve onlarca profesör,doçent,yrd.doçent,doktor ve dt vardır.
    Ha onlar hata yapamaz mı tabiki olabilir.Ama bunu yine tam teşekküllü bir hastaneden rapor alarak kanıtlarsanız tazminatda alırsınız.
    Yeditepe Üniversitesi özerk bir kurum olduğu için Devlet Tabipliği muayene etmiyor ve rapor verme işine karışmıyor hasta haklarına başvuru yaptım karışmıyoruz dediler hastaneye sevkli başvuruyorum, devlet maaşımdan kestiği parayla tedavi ücretimi ödüyor tedavim yapılmadığında, yarım bırakıldığında devlet tabipliği karışmıyor oh ne ala nerde yaşıyoruz adalet nerde

Türk Diş Hekimleri Birliğine yazılı başvuru yaptım bilirkişi nezaretinde diş sağlık muayenemin yapılarak Yeditepe Üniversitesinin diş sağlığımla oynadığına ve öğrencilerinin beni kobay olarak kullandıklarına dair rapor verilmesini istedim henüz cevap gelmedi

Sağlık Bakanlığınada Yeditepe Üniversitesini yazılı şikayette bulundum

ben kanun dışı bir şey yapmıyorum ki her yaptığım şikayet belgeli sonra iyi Hukuki.Net gibi siteler ve forumlar varda özgürce hakkımızı savunabiliyoruz

Sayın Sidem benim basın yoluyla kimseye ve hiç bir kuruma hakaret ettiğim yoktur gayet uygar bir dille sorunumu anlatıyorum suçluları deşifre ediyorum o yazdığın maddelerin benimle ilgisi yoktur

keşke dava açsalarda bende dava açmaktan kurtulsam daha hangi mahkemeye dava açabilirim onuda bilmiyorum bir hukukçu arkadaş yardımcı olsa bari idare mahkemesine yoksa başka bir mahkemeye mi dava açmalıyım

saygılar

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Thumbs up Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hakkında ki Şikayetler

34705
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Her Yere Dava Açacağım ! teknik_er [23 Ağustos 2008, 09:00]
    Yıl 2006 kamu kurumu sevkli olarak tedavime başlandı. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri beni kobay olarak kullandı. Hocaları da çürüttükleri sağlam dişimi çekti diş köprüler >>>
    334013
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ�nden Lazer Epilasyon Mağduriyeti coolbooy [26 Temmuz 2008, 09:00]
    2007 Şubat aylarında, sakal üstü lazer epilasyon için Yeditepe üniversitesi este 7 bölümüne başvuruda bulundum. 8 seansta biteceği söylendi. Fakat 8 sonunda bana 18 seans sürebileceği söylendi. Da >>>
    219467
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nin Organizasyon Bozukluğu! Elektor [10 Ekim 2007, 09:00]
    2 yaşındaki kızımın önemli bir rahatsızlığı için acil olarak ve tavsiye üzerine gittiğimiz Yeditepe Üniversitesi Hastanesi en zor günlerimizden birinin zorluğunu kat kat arttırdı. Acil servisteki müda >>>
    178158
    YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ�nden Yarım Yamalak Tedavi Etiennedalton [30 Mayıs 2007, 09:00]
    Ağrıyan dişim için 21 Nisan 2007 tarihinde, Türkiye�nin en iyisi olduğuna inandığım Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi polikliniğine gittim. Önce diagnoza girdim. 21, 5 YTL ücret ödedim. Rö >>>
    171370
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HASTANESİ�nden İlginç Reçete! özgevik [07 Mayıs 2007, 09:00]
    2 yasındaki oğlumu, dişlerindeki lekeler dolayısıyla Bağdat Caddesinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Dişçilik Fakültesi Hastanesine götürdüm. Girişteki bankoda uzun bir süre bekledikten sonra muayene >>>
    169660
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nde Sağlıklı Bir İnsan Ameliyata Alınıyordu! aamcaa [30 Nisan 2007, 10:26]
    Annem 22.04.2007 tarihinde, gece saat 3.00 civarında, Yeditepe Hastanesi'nin acil bölümüne, alt karın bölgesindeki ağrı ve yüksek ateş şikayetiyle başvurdu. Yapılan tahliller sonucunda Yrd. Doç. D >>>
    145751
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nde İhmaller Babamı Öldürdü ANZELHA [03 Şubat 2007, 09:00]
    Babamı Ocak 2006 yılında sırt ağrısı nedeniyle Yeditepe Üniversitesi Hastanesi�ne götürdük. Yapılan tetkiklerinde kalp spazmı teşhisi koydular ve yatış verdiler. Ertesi gün varyant anjiyo tanısıyla an >>>

Alıntı:

sikayetvar.com
    Konu teknik_er tarafından (23-11-2008 Saat 22:33:05 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Thumbs up Re: Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hakkında ki Şikayetler

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'nde İhmaller Babamı Öldürdü ANZELHA [03 Şubat 2007, 09:00]
    Babamı Ocak 2006 yılında sırt ağrısı nedeniyle Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne götürdük. Yapılan tetkiklerinde kalp spazmı teşhisi koydular ve yatış verdiler. Ertesi gün varyant anjiyo tanısıyla anjiyo ve stent takılmasına karar verildi. Ancak anjiyo esnasında stentten vazgeçildi. 3. gün çıkışı yapıldı.

Aradan zaman geçtikten sonra Ekim 2006'da babamın sırt, kol ve göğüs ağrıları başladı ve bir anda sol göz kapağı kapandı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde akciğer kanseri evre 4 teşhisi kondu ve yatışı yapıldı. Kasım 2006'da babamı kaybettik.

Daha sonra şüphelenerek babamın Yeditepe'de çekilen ama vermedikleri akciğer röntgenini hastaneden istedim ve zoraki alabildim. Buradaki toraks raporunda Dr.'a yazılan yazı akciğerde şüpheli opezite ve bt ile ileri tetkiki önerilir yazılıyormuş. Ancak bu konuyla ilgili bilgilendirme ve istem yapılmadı. Yapılsaydı belki bu kanseri 4. evrede yakalamayacaktık.

Dr.'lara ve Yeditepe Hastanesi'ne hukuksal işlem başlatacağım ve tüm dünyayı bilgilendirmek istiyorum. Lütfen bana yardım edin.

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'nde Sağlıklı Bir İnsan Ameliyata Alınıyordu! aamcaa [30 Nisan 2007, 10:26]
    Annem 22.04.2007 tarihinde, gece saat 3.00 civarında, Yeditepe Hastanesi'nin acil bölümüne, alt karın bölgesindeki ağrı ve yüksek ateş şikayetiyle başvurdu. Yapılan tahliller sonucunda Yrd. Doç. Dr. Sezgin bey annemin idrar yollarında enfeksiyon olduğunu belirtti. Daha sonra röntgen ve ultrason çektirilmesini talep eden doktor, teşhisini değiştirerek annemde bağırsak dönmesi olduğunu belirtti. Bu nedenle annemin acil olarak tomografi çekilip ameliyat olması gerektiğini iddia etti.

Tomografinin 750 YTL olduğunu belirttiğinde biz bunun altında başka sebepler olduğunu düşünmeye başladık. Tomografi çekilmesini kabul etmedik ve şikayet nedeninin belli olduğunu belirttik. Annemin idrar yollarından enfeksiyon kaptığı önceden belirtilmişti. Doktordan tedaviye geçmesini talep ettik. Ancak doktor annemin hayati tehlikesinin olduğunu ve kesinlikle tomografi çektirilip ameliyat olması gerektiği iddia etti.

Bu nedenle hiçbir şekilde ilaç tedavisi uygulamayacaklarını, ancak tomografiyi başka yerde çektirip hastanede ameliyat yapabileceklerini belirtti. Bu sırada anneme sürekli serum verildi. Burada çözüm bulamayacağımızı anlayıp ayrılmaya karar verdik.

Biz hastaneden çıkarken doktor, anneme hiçbir şekilde ağrı kesici veya antibiyotik ilaç vermememizi söyledi. Ayrıca hastaneden çıkarken bizim oradan kendi rızamızla çıktığımıza dair bir yazı imzalattı. Annemi kolundaki serum iğnesiyle beraber eve gönderdiler. Daha sonra annemi İsviçre Hastanesi'ne götürdük. Yeditepe'de yapılan tahlilleri orada inceleyen doktorlar, hemen idrar yollarındaki enfeksiyon için tedaviye başladılar. Annem birkaç saatlik tedavi sonucunda ağrılarından ve halsizliğinden kurtuldu. Ertesi gün de işine gidebilecek kadar sağlıklıydı.

Yeditepe Üniversitesi'nde yaptığımız harcama tutarı 22.04.2007 tarihli faturaya göre 373,85 YTL'dir. Biz bu kadarla kurtulduğumuz için kendimizi çok şanslı görüyoruz. Milyarlarca liralık fatura ve çok daha önemlisi annemin gereksiz yere ameliyat edilme olasılığını atlattık. Doktorun mesleki açıdan yetersiz mi olduğu yoksa farklı çıkarlara mı yöneldiği konusunu okuyuculara bırakıyorum. Bu hastane ben ve çevremdekilerce artık hiçbir şekilde uğranılmayacak bir yerdir.%

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

171370YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HASTANESİ'nden İlginç Reçete! özgevik [07 Mayıs 2007, 09:00]
    2 yasındaki oğlumu, dişlerindeki lekeler dolayısıyla Bağdat Caddesinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Dişçilik Fakültesi Hastanesine götürdüm. Girişteki bankoda uzun bir süre bekledikten sonra muayene için sıraya girdik. Aklı başında bir doktora denk gelmeyi ümit ederken, bekleme odasının duvarında bulunan notlarına bakmak için itişen öğrencilerle karşılaştım.

Pratisyen hekimlerden biri tarafından çağırıldık. Oğlum sevimli bir tavırla karşılanmadığı için ağlamaya başladı. 2 yaşında bir bebek olduğunu düşünce normal tabii. Ama doktor daha sevimli bir tavır takınmak yerine bana çocuğu kucağıma almamı kusarsa etrafın kirleneceğini söyleyip durdu. Her şey bir yana, yazmaya bile gerek duymadığı reçete ilginçti; 2 yaşındaki oğluma, sigara içenlerin kullandığı bir diş macunu markası söyleyip 1 hafta sonra görüşmek üzere dedi.

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

178158-YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ'nden Yarım Yamalak Tedavi Etiennedalton [30 Mayıs 2007, 09:00]
    Ağrıyan dişim için 21 Nisan 2007 tarihinde, Türkiye'nin en iyisi olduğuna inandığım Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi polikliniğine gittim. Önce diagnoza girdim. 21, 5 YTL ücret ödedim. Röntgene gönderildim. 85 YTL röntgen ücreti ödedim.

Röntgen ve dosyayla birlikte diagnoza geri döndüm ve kanal tedavi uzmanı olduğunu öğrendiğim ** hanım'a sevk edildim. ** hanım, kanal tedavisi yapmadan dolgu yaptı. Uygulama sonrasında dolgu ücreti de tahsil edildi. 1 ay boyunca uygulama yapılan dişteki ağrı artarak devam etti.

Başka bir dişçiye gitmek zorunda kaldım ve tekrar röntgen çekildi( 30 YTL). Dişte çürük bölgelere rastlandı. Dişteki çürük bölge temizlenmeden dolgu yapıldığını ve ağrının bu sebeple olduğunu öğrenince bugün yeniden Yeditepe Üni. Diş Hekimliği Fakültesi polikliniğine gittim ve ** hanım'a başvurdum.

** hanım, yapılan işlemin doğru olduğunu savundu, diş yüzeyinde görülen çürüğün fırçalanarak elimine edilebileceğini umduğu için o bölgeye dokunmadığını ifade etti. Daha sonra yetkili ** hanım'a gittim.

** hanım, dişi kontrol ettikten sonra; yapılan işlemin doğru olduğunu ancak sonuç vermediğini ifade etti ve kanal tedavisine başlamak gerektiğini belirtti. Dişteki çürük bölgeye ağrıyı kesebilmek adına diş ojesi uygulaması yapıldı.

İşin daha da vahimi, yeni uygulamalar (kanal tedavisi ve aynı dişe yeniden dolgu yapmak için) için yeniden ücret talebinde bulunuldu. Gerçekten yazık!^^

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

219467-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'nin Organizasyon Bozukluğu! Elektor [10 Ekim 2007, 09:00]
    2 yaşındaki kızımın önemli bir rahatsızlığı için acil olarak ve tavsiye üzerine gittiğimiz Yeditepe Üniversitesi Hastanesi en zor günlerimizden birinin zorluğunu kat kat arttırdı. Acil servisteki müdahaleden sonra kızımın hastaneye yatırılmasına karar verildi. Sonra da sorunlar başladı.

Acil yatırılmış hastayı gece tek bir doktor ziyaret etmedi. Tüm gece boyunca sadece hemşireler gelip ateş vs ölçümler yaptılar. Hastanın durumu ile ilgili bir bilgiye de ulaşamadık. Bu arada durumu hastanenin müdürüne iletme gafletinde de bulunduk.

Çocuğa MR çekileceği söylendi ve o an yapılan işlem biter bitmez MR'a alınacağı belirtildi. Daha önce MR çektirdiğimiz için tecrübeliydik, küçük çocuklar anestezi ile MR'a alınıyor ve en az 5�6 saat hiçbir şey yenip içilmemesi gerekiyor. Bunu belirttiğimiz dr. *** hanım �ben hocamla konuştum, sorun olmaz� şeklinde bizi şaşırtan bir cümle kurdu. Daha sonra bulduğumuz anestezi uzmanı �en az 5�6 saat bir şey yenmemeli� dedi de çocuğu anestezinin risklerinden kurtardık.

Sorunlarımızı anlatabilmek için hastanede dolaşırken, bir ara çocuğumuzun yanına döndük. Dr. **** hanım çocuğun yanından çıkıyordu. Bilgi vermesini rica ettiğimizde �ben vizitimi bitirdim� şeklinde enteresan bir cümle kurdu. Çocuğun anne babası olarak bizi bilgilendirmesi gerektiğini söyleyince de �nasıl vizit yapacağımı sizden mi öğreneceğim?� şeklinde son derece kaba bir yanıt aldık. Doktoru reddetme hakkımızı kullandığımızı belirterek odayı terk etmesini rica ettik.

En son olarak da akşamüstü tavsiye üzerine ismine özel olarak geldiğimiz Prof. Dr. ***** hanım geldi. Ancak geldiği andan itibaren çok sinirli ve gergin olduğu yüzünden okunuyordu. Yakınmalarımızı ve çocuğun durumu hakkında yeterli bilgi alamadığımızı anlatmaya çalıştık. Bizi dinlemek yerine; �çocuğun durumu iyi, daha ne istiyorsunuz�; �gereken her şey yapılıyor, bizden iyi mi bileceksiniz� mealinde cevaplar verdi. Tartışmanın orta yerinde de �artık benim sizinle konuşacak bir şeyim yok� diyerek odayı terk etti.

Bu tavırlara daha fazla katlanmak istemediğimiz için derhal hastaneden taburcu olmak üzere işlemlerin başlatılmasını istedik. Müşahede altında tutulması gereken çocuğumuzu da hastaneden çıkarmak zorunda kaldık. 2 yaşındaki kızıma ve bize hastanenizin en azından bir özür borcu var. güzel bir bina ve ekipmanlar ile iyi hastane olunamıyor. İnsanlara yaklaşımınız da çok önemli. Keşke büyük bir özveri ile çalışan hemşireleriniz kadar olabilseydiniz.

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

334013-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ'nden Lazer Epilasyon Mağduriyeti coolbooy [26 Temmuz 2008, 09:00]
    2007 Şubat aylarında, sakal üstü lazer epilasyon için Yeditepe üniversitesi este 7 bölümüne başvuruda bulundum. 8 seansta biteceği söylendi. Fakat 8 sonunda bana 18 seans sürebileceği söylendi.

Daha sonra tüketici haklarına başvuruda bulundum. Aradan bir ay geçince Este 7'den telefon geldi. Bundan sonra ücret alınmayacağı ve yeni makine geldiği söylendi. Ben de tüketici haklarında olan dilekçemi geri aldım.

Sonrasında yeni makine ile yapılan epilasyonda resmen yüzümde bir çizik oluşturdular. İzi göstermek için gittiğimde, doktor hanım beni suçlayıcı konuşacak kadar rahat davrandı, ''yanık, demir değmiştir'' vs gibi suçlamalar kullandı.

Uzun süre geçmesine rağmen yanağımdaki iz geçmedi. Avukatım aracılımı ile manevi tazminat davası açacağım.^^

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM

347050-YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Her Yere Dava Açacağım ! teknik_er [23 Ağustos 2008, 09:00]
    Yıl 2006 kamu kurumu sevkli olarak tedavime başlandı. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri beni kobay olarak kullandı.

Hocaları da çürüttükleri sağlam dişimi çekti diş köprülerimi kırdılar. Hakkımı ararken kendimi 31.07.2007 tarihinde Diş Hekimliği Dekanlık kapısında buldum.

Hukuk mücadelem sürüyor 31.07.2008 tarihinde İstanbul Kadıköy Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum.

Yeditepe Üniversitesi rektörlüğü elimdeki belgelere rağmen suçlarını inkar edip tedavimin devam ettirilmesi yönünde yapıcı olmayıp hukuksuzluğunu sürdürmektedir.

Adalet istiyorum evet Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum. Yeditepe Üniversitesi rektörlüğünün hukuk tanımazlığını bundan böyle Türküye Cumhuriyeti kurumlarına, insan hakları kuruluşlarına ve aihm mahkemesine taşıyacağım.

Böyle adaletsizliklere dur diyecek birileri yok mu. Ben T.C. Vatandaşı değil miyim? Yeditepe Üniversite öğrencilerinin beni kobay olarak kullanma hakları var mı neden hesap sorulmaz.

Şikayetvar.com aracılığıyla gerekilenin yapılmasını istiyorum.

ALINTI

ŞİKAYETVAR.COM
    Konu teknik_er tarafından (23-11-2008 Saat 22:31:59 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    140
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Ben adn içtim,kendilerine şikayet dilekçemde de aynen yazılı olarak bildirdim. Yeditepe Üniversitesi ve Yüksek Öğretim Kurulunu tedavim konusunda hukuken hatalı oldukları için Türk ve Dünya Basınında, İnternet site ve forumlarda deşifre edeceğim.Yakında TV ve gazetelerede şikayetimi mail ve faks yoluyla bildireceğim.Dava açmayı düşünüyorum.Eğer T.C Mahkemelerinde davam olumsuz sonuçlanırsa, AİHM de haklarımı arayacağım.
    Sayın Sidem benim basın yoluyla kimseye ve hiç bir kuruma hakaret ettiğim yoktur gayet uygar bir dille sorunumu anlatıyorum suçluları deşifre ediyorum o yazdığın maddelerin benimle ilgisi yoktur

Ben şayet deşifre ederseniz kişilik haklarına saldırı olur demek istemiştim.Şöyleki;
    -Ad sahibi olma hakkı sadece gerçek kişilere tanınmış olmayıp aynı zamanda tüzel kişilerin de sahip olduğu haktır.Tüzel kişilerde ad üzerindeki hukuki korumadan yararlanır.
    -Ticaret Unvanı:T.K.mad.41/2 uyarınca her tacir ticaret işletmesine ilişkin işlemleri ticaret unvanı ile yapmaya ve işletmesi ile ilgili senet ve diğer evrakı bu unvan altında imzalamaya mecburdur.Ticaret kanununun bu hükmü uyarınca kullanılan ticaret unvanı da bir addır.
    -Kişilik hakları şahıs varlığı haklarına dahil olduklarından hiçbir şekilde maddi değere sahip değildirler.Ancak bir kişilik hakkına saldırı maddi ya da manevi zarara uğramaya yol açabilir.Bu durumda zararın tazminini isteme hakkı da doğar.

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı teknik_er rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster

34705
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Her Yere Dava Açacağım ! teknik_er [23 Ağustos 2008, 09:00]
    Yıl 2006 kamu kurumu sevkli olarak tedavime başlandı. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri beni kobay olarak kullandı. Hocaları da çürüttükleri sağlam dişimi çekti diş köprüler >>>
    334013
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ�nden Lazer Epilasyon Mağduriyeti coolbooy [26 Temmuz 2008, 09:00]
    2007 Şubat aylarında, sakal üstü lazer epilasyon için Yeditepe üniversitesi este 7 bölümüne başvuruda bulundum. 8 seansta biteceği söylendi. Fakat 8 sonunda bana 18 seans sürebileceği söylendi. Da >>>
    219467
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nin Organizasyon Bozukluğu! Elektor [10 Ekim 2007, 09:00]
    2 yaşındaki kızımın önemli bir rahatsızlığı için acil olarak ve tavsiye üzerine gittiğimiz Yeditepe Üniversitesi Hastanesi en zor günlerimizden birinin zorluğunu kat kat arttırdı. Acil servisteki müda >>>
    178158
    YEDİTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ�nden Yarım Yamalak Tedavi Etiennedalton [30 Mayıs 2007, 09:00]
    Ağrıyan dişim için 21 Nisan 2007 tarihinde, Türkiye�nin en iyisi olduğuna inandığım Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi polikliniğine gittim. Önce diagnoza girdim. 21, 5 YTL ücret ödedim. Rö >>>
    171370
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HASTANESİ�nden İlginç Reçete! özgevik [07 Mayıs 2007, 09:00]
    2 yasındaki oğlumu, dişlerindeki lekeler dolayısıyla Bağdat Caddesinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Dişçilik Fakültesi Hastanesine götürdüm. Girişteki bankoda uzun bir süre bekledikten sonra muayene >>>
    169660
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nde Sağlıklı Bir İnsan Ameliyata Alınıyordu! aamcaa [30 Nisan 2007, 10:26]
    Annem 22.04.2007 tarihinde, gece saat 3.00 civarında, Yeditepe Hastanesi'nin acil bölümüne, alt karın bölgesindeki ağrı ve yüksek ateş şikayetiyle başvurdu. Yapılan tahliller sonucunda Yrd. Doç. D >>>
    145751
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ�nde İhmaller Babamı Öldürdü ANZELHA [03 Şubat 2007, 09:00]
    Babamı Ocak 2006 yılında sırt ağrısı nedeniyle Yeditepe Üniversitesi Hastanesi�ne götürdük. Yapılan tetkiklerinde kalp spazmı teşhisi koydular ve yatış verdiler. Ertesi gün varyant anjiyo tanısıyla an >>>

Alıntı:

sikayetvar.com

Merhaba

Sayın Sidem

Baştan beri anlattığım sorunumla ilgili yazılardan bir şey anlamamışsınız ya da anlamak istemiyorsunuz.

Burada mağdur olan Yeditepe Üniversitesi değil, benim önce bunu tanıyın.Deşifre insani bir haktır,foruma bu konuyu açmak bile sorunu deşifre etmek amaçlı bir eylemidir.

saygılar
    Konu teknik_er tarafından (24-11-2008 Saat 13:04:16 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı teknik_er rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ...
    şikayetimi arz ederken adlarının geçmesi kadar doğal bir durum olamaz

saygılar
    Lütfen haklarında şikayette bulunduğunuz isimleri ilgili kuruma verdiğiniz/vereceğiniz dilekçelerde belirtin.
    Forumlarda vereceğiniz isimler için kısaltma kullanabilirsiniz.Ancak isimleri açıkça yazmamaya özen gösterin.

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Lütfen haklarında şikayette bulunduğunuz isimleri ilgili kuruma verdiğiniz/vereceğiniz dilekçelerde belirtin.
    Forumlarda vereceğiniz isimler için kısaltma kullanabilirsiniz.Ancak isimleri açıkça yazmamaya özen gösterin.
    Merhaba

Konuya ilginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.
    Kısaltmaları bulunan, ilgili isimleri zaten kurumlara verdiğim dilekçelerimde belirttim,yasal süreç devam etmektedir.

Sayın Editör, ilgili konuda hangi mahkemede dava açabilirim veya hangi davalara bakan Avukata başvuru yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla.
    Konu teknik_er tarafından (24-11-2008 Saat 13:11:03 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Randevu aldım,aralık ayının ortasında bir Avukat' la görüşeceğim.Dava açma aşamasındayım.

Tekrar görüşmek üzere...

İletiler
    134
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Davayı Adli Yargıda Asliye Hukuk Mahkemesinde açtım

+ Konuyu Yanıtla
2 / 3 Sayfa İlkİlk 123 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

yeditepe üniversitesi diş hastanesi muayene ücretleri

yeditepe diş hastanesi tedavi ücretleri

yeditepe diş hastanesi implant fiyatları

yeditepe diş hastanesi fiyatlar

yeditepe dis hastanesi ucret

yeditepe diş hastanesi öğrenci kliniğiyeditepe diş hastanesi tedavi fiyatlarıyeditepe diş hastanesi muayene ücretiyeditepe üniversitesi muayene ücretleriyeditepe diş hekimliği ücretiyeditepe diş hastanesi muayene fiyatlarıyeditepe diş hastanesi dolgu fiyatlarıyeditepe üniversitesi implant fiyatlarıyeditepe implant fiyatlarıwww.yedıtepe unıversıtesınde dıs yaptırdım memnun kalırmıyımyeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi muayene ücretleriyeditepe diş hekimliğinde okuyanlaryeditepe üniversitesi diş hastanesi implant fiyatlarıyeditepe üniversitesi diş hekimliği ücretleriyeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi dış tedavisi yaptıran var miyeditepe üniversitesi diş hekimliği fakültesi ücretleriistanbul disfakultesi implant fiyatlariyeditepede ucretsiz dis tedavisi yaptiran var miyeditepe üniversitesi diş şikayetleriyeditepe diş implant fiyatları
Forum