+ Konuyu Yanıtla
135 / 139 Sayfa İlkİlk ... 5152535455565758595105115125126127128129130131132133134135136137138139 SonSon
1.341 den 1.350´e kadar toplam 1390 ileti bulundu.

Konu: Dövizle kredi alana müjdeli haber

Dövizle kredi alana müjdeli haber Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1341
  Kayıt Tarihi
  Oct 2009
  Nerede
  kayseri
  İletiler
  12
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  yaklaşık 10 gündür kimseden ses çıkmıyor.Yen biraz düşünce veya düşmeye başlayınca sanki problemimiz bitmiş gibi herkes susuyor.Şunu anladım ki yen demek ki hala çoğu insanın canını yakmıyor.Bir ara hayat sigortasıyla uğraştınız.Hayat sigortasına verdiğiniz parayı zaten her ay kur farkı olarak bankaya veriyorsunuz.Bizim sorunumuz hayat sigortası değil ve bu şekilde de 1 ileri 2 geri hiç bir şey yapamayız.bu iş yen nezaman 2.50 falan olur.İnsanlar gerçekten ödeyemez duruma gelir,belki o zaman çözülür.Çözülsede inanın bankaların istediği gibi olur.Kredi kartlarına durmadan neden yapılandırma yapılıyor sanıyorsunuz.Kredi kartı mağdurlarına 5 kez yapılandırma hakkı veriyorlar.amaç ne kurtarsak o kar diye düşünüyorlar.Adam 1.000 tl maaş alıyor.150.000 tl kredi kartı borcu var.maaşından her ay belli bir miktar çekiliyor.Adam çok rahat ödenir diyor.biz ödüyoruz.kredi kartı gibi defalarca değil yanlız bir kez hata yapmışız.bize af yok.çünkü öyle veya böyle ödüyoruz.bu sitenden artık bir şey çıkacağına ben inanmıyorum ve son kez yazıyorum.Yen 2.50 olduğu zaman zaten ya bankalardan kredi kartına yaptıkları gibi ya da malum yenzedelerden bir ses mutlaka gelir.  Hukuki NET Güncel Haber

  Dövizle kredi alana müjdeli haber konulu yargıtay kararı ara
  Dövizle kredi alana müjdeli haber konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #1342
  Kayıt Tarihi
  Feb 2009
  İletiler
  108
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Alıntı umca rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  yaklaşık 10 gündür kimseden ses çıkmıyor.Yen biraz düşünce veya düşmeye başlayınca sanki problemimiz bitmiş gibi herkes susuyor.Şunu anladım ki yen demek ki hala çoğu insanın canını yakmıyor.Bir ara hayat sigortasıyla uğraştınız.Hayat sigortasına verdiğiniz parayı zaten her ay kur farkı olarak bankaya veriyorsunuz.Bizim sorunumuz hayat sigortası değil ve bu şekilde de 1 ileri 2 geri hiç bir şey yapamayız.bu iş yen nezaman 2.50 falan olur.İnsanlar gerçekten ödeyemez duruma gelir,belki o zaman çözülür.Çözülsede inanın bankaların istediği gibi olur.Kredi kartlarına durmadan neden yapılandırma yapılıyor sanıyorsunuz.Kredi kartı mağdurlarına 5 kez yapılandırma hakkı veriyorlar.amaç ne kurtarsak o kar diye düşünüyorlar.Adam 1.000 tl maaş alıyor.150.000 tl kredi kartı borcu var.maaşından her ay belli bir miktar çekiliyor.Adam çok rahat ödenir diyor.biz ödüyoruz.kredi kartı gibi defalarca değil yanlız bir kez hata yapmışız.bize af yok.çünkü öyle veya böyle ödüyoruz.bu sitenden artık bir şey çıkacağına ben inanmıyorum ve son kez yazıyorum.Yen 2.50 olduğu zaman zaten ya bankalardan kredi kartına yaptıkları gibi ya da malum yenzedelerden bir ses mutlaka gelir.


  Sayın umca; sitem etmekte cok haklısın bende hergun bakıyorum ancak yazan yok.Yazıp yazmamak kurla ilgili bir durum degil.Kimse birsey yapamıyor,girişimde bulunanları arkadaslar takipe dip bilgi edinmeye calısyor.Yeni bir calısma olmayınca da kimse yazmıyor.Baska bir site kurmuslar en son trend orası olmus, ancak ogrendigime gore orada da bir sey yok.Sadece hükümete sitem eden yorumlar varmıs.Ne bu sayfadan nede diger siteden birsey cıkmayacak.Bireysel girişimde bulunupta basarılı olan olursa bu sitelerden ögrenip bilgi edinecegiz.Senin dusundugun gibi burada örgütlenip müracaat edebilecegimiz yerlere gidebilecegimizi sanmıyorum.Yen 2.50 de olsa ancak isyan edebiliriz hicbir sey yapamayız.Herkes dedigin gibi yazmaya baslayacak sonuc cıkmayacak..Bugunlerde bir gazete ile görüşme ayarlamaya calısıyorum.Hükümete yakın medya grubu ancak bizim konuyu yazarmı bilmiyorum.Durumu anlatmaya calısacagım biraz da kriz öncesi ve bugunkü durumu özetleyen bir rapor hazırlayıp verecegim.Bakalım dikkate alacaklarmı.

 4. #1343
  Kayıt Tarihi
  Apr 2009
  İletiler
  9
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Japonya'dan Türkiye'yi etkileyecek yen adımı Paylaş

  Japonya’nın yeni Maliye Bakanı Natou Kan’ın yenin değerinin düşürülebilecekleri yönündeki açıklaması, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok piyasayı yakından ilgilendiriyor.


  Yen geçtiğimiz iki yıl içinde dolar karşısında yüzde 18 oranında değer kazandı. Japon ekonomistler, değerlenen yenin ihracata zarar verip, ülkenin girdiği en derin resesyonlardan birinden çıkmasına engel olabileceğini düşünüyor.  Bloomberg’de yayımlanan bir haberde, bu koşullar altında hükümetin yenin daha fazla değerlenmesini engellemek için döviz piyasasına müdahale edebileceğine işaret edildi.  Japonya’nın eski maliye bakanı Hatoyama Fujii, güçlü yenin ihracatçılar için sorun yaratmayacağını savunuyordu. Kan'ın göreve gelir gelmez yaptığı açıklama selefinin para politikası söylemleriyle çelişti. Yeni bakan, ülke ekonomisinin iyileşmesine zarar vermemesi için yenin değerinin düşürülebileceğini belirtti.  Financial Times’da yayımlanan bir haberde, Kan’ın yene yönelik açıklamalarının bazı ekonomistler tarafından olumlu bir gelişme olarak kabul edildiğine dikkat çekildi.  Öte yandan Kan'ın açıklamalarıyla Japonya para birimi dolar karşısında hafifçe değer kaybetmesine neden oldu. Açıklamanın ardından, bu sabah bir doların değeri 92.82 yene gerilerken, bir euro yüzde 0.2’lik bir düşüşle, 113.29 yen oldu.  Financial Times'ın haberinde değerlendirmelerine yer verilen Tokyo Merkezli araştırma şirketi Macquaire’in baş ekonomisti Richard Jerram, “Kan'ın döviz kuru politikaları ekonomiye fayda sağlayacak gibi görünüyor” dedi.  KARŞIT GÖRÜŞLER DE VAR

  Japonya’da, Kan’ın açıklamalarına karşın yenin değerinin düşürülmeyeceğine inanan ekonomistler de var.  MarketWatch’da yayımlanan bir analizde, Japon hükümetinin para politikalarını gevşek tutma konusunda merkez bankasına baskı yapmaya devam edeceği belirtildi. Analizde Japonya Merkez Bankası'nın zorunda kalmadığı sürece para piyasasına müdahale etmeyeceği öngörüldü.  Yatırım bankası Bank of America-Merrill Lynch analistlerinden Tomoko Fujii, “Japonya Merkez Bankası, yenin değer artışının ülkede büyük bir deflasyon riski doğurması durumunda devreye girecektir” değerlendirmesini yaptı.  TÜRK PİYASASI DA ETKİLENEBİLİR

  Japonya'nın yenin değeriyle ilgili atacağı adım kendi ekonomisinin ötesinde aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birçok gelişmekte olan piyasayı da yakından ilgilendiriyor.  Türkiye, faiz oranlarının düşük olduğu ülkelerin para birimlerinde borçlanıp, getirisi yüksek piyasalara yatırım yapılması anlamına "carry trade" işlemlerinin en gözde yerlerinden birisi. Faiz oranlarının rekor düşük seviyelerde olduğu Japonya yeni de carry trade işlemlerinde en çok tercih edilen para birimi.  Uzmanlar, Türkiye gibi ülkelerin yendeki hareketlere hassasiyetinin yüksek olduğunu ve buradaki bir değer düşürülmesinin gelişmekte olan piyasaları da olumlu etkileyebileceğini ifade ediyor.

 5. #1344
  Kayıt Tarihi
  Aug 2009
  İletiler
  9
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  bence 2. bir kriz dalgası geliyor Allah yardımcımız olsun bu gidiş pek hayırlıya benzemiyor kur:0,0172

 6. #1345
  Kayıt Tarihi
  Jan 2009
  İletiler
  16
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Sevgili arkadaşlar
  Bir gelişme söz konusu lütfen aşağıdaki genelgeyi dikkatlice okuyun

  "16 Haziran 2009 tarih, 27260 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 2009/15082 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca Türkiye'de yerleşik gerçek kişilere dövize endeksli kredi kullandırımı uygulamasına son verildiği duyurulmuştu.

  Bu defa TCMB'den alınan 8 Şubat 2010 tarih, 2010/YB-3 sayılı genelge ile; söz konusu Karar'ın yayımlanmasından önce Türkiye'de yerleşik gerçek kişilere kullandırılan ve vadesinde geri ödenemeyen dövize endeksli krediler için geçerli olmak üzere, ilk kredi sözleşmesindeki anapara tutarında herhangi bir arttırma söz konusu olmaksızın ve bir defaya mahsus olmak üzere, kredi taksit tutarı, faiz oranı ve kredi süresinin yeniden yapılandırılması ile belirlenecek yeni şartlara göre geri ödeme yapılmasına izin verilmesinin uygun görüldüğü bildirilmiştir".

  Krediyi almış olduğunuz bankanın şubesi ile konu hakkında görüşebilirsiniz. Burada en kritik konu kur. Bu genelgede kurdan bahsedilmemiş. Detaylı bir bilgi öğrenirsem paylaşıyor olacağım.

 7. #1346
  Kayıt Tarihi
  Feb 2009
  İletiler
  36
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  İyi bir haber gibi. Ama bu bankaları ne kadar bağlayacak. Bankaların haberi varmı öncelikle böyle bir genelgeden.
  Kredi çektiğimiz tarihteki JPY'li anapara mı TL'li anapara mı esas alınacak?
  Tekrar yapılandırmada JPY'li faizle mi TL'li faizle mi hesap yapılacak?
  Vadesinde geri ödem yapan kişiler de bundan yararlanabilecek mi?
  Yeni şartalara göre yapılandırmadan bahsedilmiş, yeni şartalara göre JPY kredilendirmesi yok ki?
  daha bir çok boşluk var.
  Ha şöyleyse ne alâ : Kredi çekilen tarihteki TL anapara borcundan; ödenen taksitlerin TL karşılığı düşülerek hesaplanan kalan anaparanın, yeni TL faiz oranlarıyla taksitledirilmesi.

 8. #1347
  Kayıt Tarihi
  Jan 2009
  İletiler
  16
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Tekrar Merhaba
  Detayları öğrendim soruları yanıtlamaya çalışayım.
  Öncelikle bütün bankaların bu genelgeden haberi var. Çünkü merkez bankası tüm bankalara tebliğ etti ve bankalar biliyor.
  Fakat maalesef ki çok işimize yarayacak bir şey değil. Uygulamayı şu şekilde yapıyorlar
  Önce dövizli anaparanı alıyorlar, ödediğin taksitleri düşüyorlar. Ardından bugünkü kur üzerinden tl ye çeviriyorlar.Üzerine mevcut tl kredisi faiz oranını da ekliyorlar sana yeni bir plan hazırlıyorlar.
  Bu genelgenin ne amacı varki? zaten bunu yapabiliyorlardı diye düşünüp biraz daha araştırdım. Döviz kredisi yasaklandığından beri dövizli kredi vadesini uzatmak isteyen kişilere döviz kredisi verilemediğinden dolayı sıkıntıya girmiş kişiler için olduğunu öğrendim.
  Sonucta jpy kredinizin vadesini uzatabilirsiniz yada tl ye çevirebilirsiniz. Ama tabii ki bugünkü kurdan kim çevirmek ister o da ayrı bir konu.

 9. #1348
  Kayıt Tarihi
  Feb 2009
  İletiler
  108
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Herkese selamlar; TCMB web sayfasından bilgi edinme bölümüne girerek asagıdaki metni yazdım.Lütfen herkes genelgenin bizler icin revize edilerek yeniden yayınlanması icin TCMB muracaat etsin.
  SAYGILAR


  Sayın Yetkili;8 Şubat 2010 tarih, 2010/YB-3 sayılı genelgeniz biz Japon Yen'i kredisi mağdurları icin umut olacagını sandık.230.000 Yenzede boyle bir genelge bekliyordu ancak beklenen olmadı.Genelgenizin yenzedeleri bir nebze olsun rahatlatacak tarzda olması gerekirken kazanc üstüne kazanc saglayan bankalara fayda getirmiştir.2009 yılında %60 lara varan banka kazanclarının bir kısmınında biz döviz kredisi magdurları oldugu bir gercektir.Bankalar genelge yok iken de yapılandırma yapıyordu.Genelgeniz bir farklılık yaratmamış.Zor durumda olan yenzedeler icin iyileştirici bir durum degil bu genelgeniz.Bankalardan kredi geri dönüşleri hakkında bilgi alıpta odemede zorluk olmadıgını düşünmeyin.Borcu borcla ceviriyoruz hacze uğrayıpta rezil olmamak icin.Lütfen; kur'uda bizleri düşünüp tayin ederek bu genelgeyi yeniden yayınlayın. kredi kullanım tarihinden itibaren uygulamanın nasıl olacağı hakkında bilgi içermelidir.Umarız bizleri dikkate alırsınız.Talebime cevabınızı beklerim.SAYGILARIMLA

 10. #1349
  Kayıt Tarihi
  Oct 2009
  Nerede
  kayseri
  İletiler
  12
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Alıntı olorin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Herkese selamlar; TCMB web sayfasından bilgi edinme bölümüne girerek asagıdaki metni yazdım.Lütfen herkes genelgenin bizler icin revize edilerek yeniden yayınlanması icin TCMB muracaat etsin.
  SAYGILAR


  Sayın Yetkili;8 Şubat 2010 tarih, 2010/YB-3 sayılı genelgeniz biz Japon Yen'i kredisi mağdurları icin umut olacagını sandık.230.000 Yenzede boyle bir genelge bekliyordu ancak beklenen olmadı.Genelgenizin yenzedeleri bir nebze olsun rahatlatacak tarzda olması gerekirken kazanc üstüne kazanc saglayan bankalara fayda getirmiştir.2009 yılında %60 lara varan banka kazanclarının bir kısmınında biz döviz kredisi magdurları oldugu bir gercektir.Bankalar genelge yok iken de yapılandırma yapıyordu.Genelgeniz bir farklılık yaratmamış.Zor durumda olan yenzedeler icin iyileştirici bir durum degil bu genelgeniz.Bankalardan kredi geri dönüşleri hakkında bilgi alıpta odemede zorluk olmadıgını düşünmeyin.Borcu borcla ceviriyoruz hacze uğrayıpta rezil olmamak icin.Lütfen; kur'uda bizleri düşünüp tayin ederek bu genelgeyi yeniden yayınlayın. kredi kullanım tarihinden itibaren uygulamanın nasıl olacağı hakkında bilgi içermelidir.Umarız bizleri dikkate alırsınız.Talebime cevabınızı beklerim.SAYGILARIMLA
  ben de merkez bankasına bu genelgenin yeniden yenzedeler ve kurla alakalı düzenlemelerinin yapılarak yeniden yayımlanması yönünde talebimi ilettim.lütfen herkes 5 dk.ayırıp merkez bankası bilgi edinme merkezine bu talebimizi iletsin.çoğunluk olamadıkça sesimizi kimse duymuyor.herkes beni az etkiledi gibi mazeretler aklından geçirmeden merkez bankasına mail göndersin

 11. #1350
  Kayıt Tarihi
  Jun 2008
  Nerede
  EDREMİT
  İletiler
  22
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Dövizle kredi alana müjdeli haber

  Ben sınıf öğretmeniyim.14 ay sonra idare Mahkemesi kararıyla eski okulumda göreve başladığımın ertesi günü Müdürün odasında veli elinde SOPAYLA üzerime yürüyerek bana hakaret etti ve saldırmaya kalkıştı.odadaki arkadaşlar araya girerek bizi ayırdılar.O sırada bana sana bu okulda öğretmenlik yaptırmayacağını her gün okula geleceğini vs. diye tehtitler savurdu.Bende namusuzluk yapma benı git İlçe Milli Eğitime şikayet et dedim.Karakola gidip veliden şikayetçi oldum.Bana salıdıran velide İlçe Milli Eğitim Müdürüne Öğretmenin sana namuzsuz şerfsiz dedi diyerek dilekçe vermiş.
  İlçe Milli Eğitim Müdürüde bana SALDIRAN VELİDEN ve beni DERSTEN odasına çağıran, CAN GÜVENLİĞİMİ SAĞLAYAMAYAN müdürden değilde benden şikayetçi oldu.
  Okul müdürüyle aramızda kişisel husumet vardı.Ben onu 2 kez oda beni 4 kez şikayet etmişti.Okul müdürü ve müdür yardımcısı veliden taraf olmuş söylediğimi ifade etmişler.Yani anlayacağınız kurulmuş tezgaha düştüm.
  Okul müdürünün ifadesi geçerli sayılır mı ben nasıl bir ceza alabilirim.Nasıl itiraz edebilirim.teşekkürler[/QUOTE]

+ Konuyu Yanıtla
135 / 139 Sayfa İlkİlk ... 5152535455565758595105115125126127128129130131132133134135136137138139 SonSon

Benzer Konular :

 1. İnternetteki Haber Sitelerinde Davamla İlgili Haber Çıktı!Ve Hakaretler Var!Ne Yapmalıyım?
  Arkadaşlar geçenlerde büyük bir internet haber sitesinden bir yazar benim dosyamın içeriğini haber yapmış.Dosya yargıya gitmişti ve sonuçlanmamış...
  Yazan: fruko Forum: Bilişim Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 30-10-2010, 20:55:29
 2. 7 yıldır haber verilmeyen kredi kartı borcu
  Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Bugün X bi banka tarafından arandım. 2002 yılında kullandığımı bile hatırlamadığım bi kredi kartının 700 TL...
  Yazan: efeonur Forum: Kredi Kartları ve Bankacılık Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 05-01-2010, 23:51:55
 3. Haber sitesinde yargıya intikal etmiş dosya haber olur mu?
  Merhaba İyi tatiller Yargıya ve belirli kuruluşlara intikal etmiş olan dosyamda elimdeki bilgi ve belgeler ile internet üzerindeki haber sitesinde...
  Yazan: beytrap Forum: Basın/Yayın Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 12-12-2009, 13:09:51

Bu sayfada bulunan kavramlar:

velayeti babada olan çocuk annenin ikametine geçebilir mi

YENZEDELER

fecebokka

Forum

İnternet Araçları

İnternet Araçları

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.