+ Konuyu Yanıtla
2 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 39 ileti bulundu.

Konu: Üst kattaki komşu gürültüsü

Üst kattaki komşu gürültüsü Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    ankara
    İletiler
    1.107
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: üst kattaki komşu gürültüsü

Alıntı SaRpDeRe rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    hiç gülecegim yoktu üstat. :p umarım başlıgı açan arkadaşımız kızmaz bize

Başlığı acan arkadaş,muzdarip olduğu konuya bir cözüm bir hukuki yol aramak icin burada hukuki bilgisi olanlardan yardım istemek icin , bu başlığı acmıştır.

sizin gibi kendini bilmez saygısız insanları eylendirmek ve güldürmek icin değil.burada bilginiz varsa paylaşırsınız,kimsenin sorunları ile dalga gecme hakkı size tanınmamıştır,haddinizi bilin ve kendinize gelin..

Hukuki NET Güncel Haber

Üst kattaki komşu gürültüsü konulu yargıtay kararı ara
    Üst kattaki komşu gürültüsü konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    39
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[QUOTE=esmerman;205962]Neden sizde Anlayışlı olupta,oğunuzun gecenin 2 sinde rahatca top oynaması icin mustakil bahceli bir evde oturmayı denemiyorsunuz.? Hep anlayışı hoş görüyü başkalarından bekliyorsunuz.

Ayrıca bir hususta muzdarip olan bir kişinin burda hukuki bilgi paylaşmak istemesindeki sebeb sizlerin gibi sorumsuzluğu ilke ednmiş insanlardan kaynaklanıyor. Birde mart ayı yaklaşıyor diyerekte dalga geciyorsunuz,KENDİNİZİ BURADA NE GÜZELDE SERGİLEMİŞSİZİN AMA, Biraz insanda, Bir başkasına karşı saygılı olmasını bilecek.[/QUOTE
    adamım he şey maddiyet meselesi para sorunun olmadığı belli, senin gibi sabit fikirli ve basmakalıp tip insanların düşünce ve mantıklarıda ortada
    Konu hasmetyildirim tarafından (15-08-2008 Saat 22:42:20 ) de değiştirilmiştir.

İletiler
    38
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı esmerman rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Başlığı acan arkadaş,muzdarip olduğu konuya bir cözüm bir hukuki yol aramak icin burada hukuki bilgisi olanlardan yardım istemek icin , bu başlığı acmıştır.

sizin gibi kendini bilmez saygısız insanları eylendirmek ve güldürmek icin değil.burada bilginiz varsa paylaşırsınız,kimsenin sorunları ile dalga gecme hakkı size tanınmamıştır,haddinizi bilin ve kendinize gelin..
    Yavaş gel arkadaşım. Biz de sizden terbiye almaya gelmedik bu yaştan sonra. Ustelikte saygısızca hitap edenin zat-ı âliniz oldugu ortada. Biz orda mizahımızın bile içerigine özür katmışız. Siz dış kapının mandalı olarak ne hakla kalkıp benim saygımı , terbiyemi eleştiriyorsunuz. Haklı olsanız bile hukuki deneyim ve donanımızını kullanın yardım edin çekin gidin. Benimle ugraşmak sizin yardım anlayışınızsa ve siz bir hukuk adamıysanız sizi derhal istifaya akabinde ve datayında da saygıya davet ederim. Uslubunuzu bilerek konuşun !...

Nerede
    ankara
    İletiler
    1.107
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı SaRpDeRe rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    . Biz de sizden terbiye almaya gelmedik bu yaştan sonra. hakla kalkıp benim saygımı , terbiyemi eleştiriyorsunuz. istifaya akabinde ve datayında da saygıya davet ederim. Uslubunuzu bilerek konuşun !...

Bu forumlarda insanlar ,Yaşadığı ve Başından gecmekte olan olaylara,bu forumlara yazarak.ilgili uzman kişilerden ve bu konuda bilgi birikimi olan kişilerden,Bilgi alış verişinde bulunur, ve sorunlarını bu amacla yazarlar. Ve bu yaşamış oldukları sorunların Elem ve izdırabı icinde olan insan,Ruhen ve Piskolejikman,Normal insandan daha zayıftırlar.

Bu zayıflık icersinde bulunan kişilerin konuları üzerinde,Alaylı,Mizansen ve Dalga gecmek gibi yaklaşımlar,insanlar üzerinde daha cok piskolejik etki yaparak onların ruh sağlıklarının kısmen veya tamamen bozulmalarına neden olur.

Bu yakınmada bulunan insan,Sizin eşiniz,Anneniz,Babanız,Kardeşiniz,Kız kardeşiniz veya akrabanız ola bilir.Peki siz bu şekil onların sorunlarına sıkıntılarına" kedidir o kedi ve mart ayı geldi. Ahlaka mugayyir sözler" kullanmak sureti ile. (SİZİN TABİRİNİZLE MİZANSEN YAKLAŞILMASINI)Hoş karşılarmısınız,Sizin gelişmemiş olan anlayış acısından karşılarsınız,

Siz kendinizde,Bu şekil mizensen dediğiniz dalga gecme olayını, Özgürlük zannederek,sorumsuzca kullana biliyor iseniz,sizede dur deme özgürlüğü ve sorumluluğu bende var demektir. Yinede siz benden tavsiye Başınızı ellerinizin arasına alarak,yağ ben bu yaşa geldim hala bir eksik tarafım var,benbunları düzelteyim düşüncesine sizi davet edeyim.Öğrenmenin Yaşı Yok demişler.

Nerede
    ankara
    İletiler
    1.107
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[.[/QUOTE
    adamım he şey maddiyet meselesi para sorunun olmadığı belli, senin gibi sabit fikirli ve basmakalıp tip insanların düşünce ve mantıklarıda ortada[/QUOTE]

Herşeyin Maddiyat olmadığını, Ayırma gücünden yoksun olduğun icin sana cevap vereyim.

Ayrıca mantıktanda bahsetmişin,gecenin ikisinde evinde Cocuğuna top oynamasına izin veren siz.Bu cocuk üzerinde Eğitimini ah bir gercekleştire bilecek,Eğitim ve mantığa sahip olmuş olsaydınız,zaten bunu buraya yazmazdınız,

Maddiyat meselesini düşündüğün kadar,Alt dairede oturan komşununda gecenin 2 sinde uyku istirağatinde olduğunu,ve cocuğunun evinde top oynıyarak,bu kişileri rahatsız etmesinide bir idrak ede bilsen.İllaki o komşun kapına gelip rahatsızmı oluyorruz demesi lazım. keşke o komşun kadar Anlayışlı ve mantıklı biri olmanı isterdim,işte toplumda saygınlık Komşunuzun şu size yapmış olduğu hoş görüile kazanılır, Sizlerin yapmış olduğu hareketlerlede anca toplumdan dışlanırsınız. İşte bu forumda Toplum icersinde sorumsuzluğunuzu,bir başka kişiyle dalga gecerek sergilemişin. Sanada tavsiyem olsun. öğrenmenin yaşı yoktur.

İletiler
    39
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[.[/QUOTE
    adamım he şey maddiyet meselesi para sorunun olmadığı belli, senin gibi sabit fikirli ve basmakalıp tip insanların düşünce ve mantıklarıda ortada
    Herşeyin Maddiyat olmadığını, Ayırma gücünden yoksun olduğun icin sana cevap vereyim.

Ayrıca mantıktanda bahsetmişin,gecenin ikisinde evinde Cocuğuna top oynamasına izin veren siz.Bu cocuk üzerinde Eğitimini ah bir gercekleştire bilecek,Eğitim ve mantığa sahip olmuş olsaydınız,zaten bunu buraya yazmazdınız,

Maddiyat meselesini düşündüğün kadar,Alt dairede oturan komşununda gecenin 2 sinde uyku istirağatinde olduğunu,ve cocuğunun evinde top oynıyarak,bu kişileri rahatsız etmesinide bir idrak ede bilsen.İllaki o komşun kapına gelip rahatsızmı oluyorruz demesi lazım. keşke o komşun kadar Anlayışlı ve mantıklı biri olmanı isterdim,işte toplumda saygınlık Komşunuzun şu size yapmış olduğu hoş görüile kazanılır, Sizlerin yapmış olduğu hareketlerlede anca toplumdan dışlanırsınız. İşte bu forumda Toplum icersinde sorumsuzluğunuzu,bir başka kişiyle dalga gecerek sergilemişin. Sanada tavsiyem olsun. öğrenmenin yaşı yoktur.[/QUOTE]

Odun kafalı oldugun bellli mesela çocugun 2 de top oynama meselesi degıl, obir temsil ama bunu anlamaıycacak kadar cahil ve boşsun asıl ben üzgünüm türkiyede senin gibilerden çok oldugu için

Nerede
    ankara
    İletiler
    1.107
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı hasmetyildirim rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster

Odun kafalı oldugun bellli mesela çocugun 2 de top oynama meselesi degıl, obir temsil ama bunu anlamaıycacak kadar cahil ve boşsun asıl ben üzgünüm türkiyede senin gibilerden çok oldugu için

Siz tüm olaylara,Mizansen ve temsili yaklaşarak,Bana karşı hitabınızdada,Odun kafalı olarak,mizansenmi yaklaştınız,Ozaman bende size bu sözünüz üzerine Mizansen yaklaşayım.

Birgün ünlü Bilgi n Galile masasında calışırken,bir vatandaş karşısına gelir ve Galile'ye uzun uzun Baktıktan sonra,Sayın üstadım bir bilim adamı icin o kulaklarınız Cok büyük der. Galile başını kaldırarak,bu vatandaşa bakıp,Evet der bir bilim adamı icin bu Kulaklar büyük, Ama bir Eşek icinde sizin kulaklarınız cok kücük der.

Nerede
    istanbul, Türkiye.
    İletiler
    11
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Angry Re: üst kattaki komşu gürültüsü

Siz tüm olaylara,Mizansen ve temsili yaklaşarak,Bana karşı hitabınızdada,Odun kafalı olarak,mizansenmi yaklaştınız,Ozaman bende size bu sözünüz üzerine Mizansen yaklaşayım.

Birgün ünlü Bilgi n Galile masasında calışırken,bir vatandaş karşısına gelir ve Galile'ye uzun uzun Baktıktan sonra,Sayın üstadım bir bilim adamı icin o kulaklarınız Cok büyük der. Galile başını kaldırarak,bu vatandaşa bakıp,Evet der bir bilim adamı icin bu Kulaklar büyük, Ama bir Eşek icinde sizin kulaklarınız cok kücük der.
    bence bu konuda daha fazla yazıp,sıkıntısı olanlara yardımcı olmak isteyenleri kaçırmayın. Bu gereksiz diyalogları görüp, bu seviyeye düşmemek için yardımcı olmuyorlar kanaatimce

Nerede
    ankara
    İletiler
    1.107
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı umut100 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    bence bu konuda daha fazla yazıp,sıkıntısı olanlara yardımcı olmak isteyenleri kaçırmayın. Bu gereksiz diyalogları görüp, bu seviyeye düşmemek için yardımcı olmuyorlar kanaatimce

Sn umut Kanaatinize katılmamak elde değil velakin, Bu tip insanlarında sıkıntısı olan kişilerle,ne şekilde olursa olsun dalga gecmeleri, onların özgürlük dediği sınırı genişletmez.biryerde durmalarını bilmiyorlarsa,bizlerde onları durmaları icin ikaz etmemiz gerektiği kanaatindeyim. Saygılar sunarım.

İletiler
    38
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sn umut Kanaatinize katılmamak elde değil velakin, Bu tip insanlarında sıkıntısı olan kişilerle,ne şekilde olursa olsun dalga gecmeleri, onların özgürlük dediği sınırı genişletmez.biryerde durmalarını bilmiyorlarsa,bizlerde onları durmaları icin ikaz etmemiz gerektiği kanaatindeyim. Saygılar sunarım.
    Arkadaşım hâla bu insanlar gibi bir tabirle hem saygısızlık hem genelleme yapıyorsun. Ben konuyu kapatalı 24 saat olmuş sen gelip gelip akrep yuvasına çomak sokuyorsun. Nasıl yardım etme arzusu bu böyle ? Başlıgın hemen altında belirtmişim ben 2. mesaj olarak tavsiyelerimi sizin gibi paldır küldür kavgaya gelmemişim. GEneleme yapmaktan ve üzerime gelmekten vazgeçiniz. Uslubunuzu düzeltiniz !... Uyarıdan anlamayan , kendisine bile yardım edemeyen başkasına nasıl yardım eder ki. Siz gidip kumda oynasanıza !...

+ Konuyu Yanıtla
2 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ust komsu cok ses yapiyor

komşu gürültüsü

ust komsuyu rahatsiz etmenin yollari

komşuyu rahatsız etmenin cezası

ust kattaki komsum cok ses yapiyor

komsu gurultusu

komsum gurultu yapiyor ne yapmaliyim

komsu gurultu yapiyor

komşu rahatsız etmenin cezası

gurultulu komsu

komsuyu rahatsiz etmenin cezasi

http:www.hukuki.netshowthread.php43044-ust-kattaki-komsu-gurultusu

üst kattaki komşu gürültüsü

gurulyusuyle rahatsiz etmenin cezasiKomşu gürültüsüne çözümgece ses çıkaran komşukomşu komşuyu rahatsız ederseüst kat komşum çok gürültü yapıyorhttps:www.hukuki.netshowthread.php43044-ust-kattaki-komsu-gurultusukomşuyu rahatsız etmenin cezası 2015komşusunu rahatsız etmenin cezasıkomşunun rahatsız etmesikomsuyu üst kat komşum gürültü yapıyorkomşuyu rahatsız etmenin cezası nedir
Forum