+ Konuyu Yanıtla
2 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 44 ileti bulundu.
 1. #11
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  29
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  Alıntı hksvr rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  İşleriniz nasıl gidiyor? ........Ticari faaliyetiniz devam ediyor mu? Faal olarak çalışıyor musunuz? Yani para kazanıyor musunuz, düzenli bir geliriniz varmı? ....... ama ben kurtulanı az gördüm diyebilirim. Borçla, krediyle, kredibiliteyle borç filan ödenmez, bitmez! Anladığım kadarıyla siz muhtemel tehlikeleri sezinlediniz ve önceden birtakım tedbirler almaya çalışıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun diyelim.

  ..... Ayrıca ikametgahınızı işyeri adresine nakil ettiremezsiniz. İşyeri işyeridir, konut konuttur. Eskiden olsa mahalle muhtarları bişeyler yapabiliyorlardı ama onların elinden de alındı o yetkiler artık. Muhtarların yaptığı nakil işlemleri bile online ve emniyet kontrolünde yapılıyor.
  @hksvr
  Faal olarak ticaret hayatımız devam ediyor,ticarette düzenli gelir biraz zor oluyor hele de şu ekonomik koşullarda.siz kurtulanı az gördüm demişsiniz doğru bu bir girdap gibi önüne gelen her şeyi yutup alıyor.

  ---İkematgah konusunda desenize,ücra bir yerde üç kuruşa ev tutup ikematğahı oraya nakledip o eve boşu boşuna kira ödeyip kendimiz asıl oturduğumuz yere resmi herhangi bir işlem yaptırmamamız gerekiyor gibi bir sonuç çıkıyor ortaya ...

  ---Asiye'yi kurtarmak konusunda şu bir gerçek ki biz iyi niyetliyiz.İp'in koptuğu yere kadar pes etmek yok.Mümkün mertebe peşimizden küfrettirmemek istiyoruz.

  ---İlk olarak borçları vadeye yaymak adına bu gün Garanti Express limitten 24 ay vadeli %18 komisyon oranı ile işlem yaptık,normal tüketici kredilerinde 24 ay'a %44 gibi çok yüksek oranlar çıkıyor.Burda birazda bulunduğumuz Telekominikasyon sektörünün imkanlarını kullanıyoruz diyebilirim.

  Bakalım bizim Asiye kurtulabilecek mi?  Hukuki NET Güncel Haber

  Çok Borcum Var ve giderek artıyor Nasıl Kurtulurum konulu yargıtay kararı ara
  Çok Borcum Var ve giderek artıyor Nasıl Kurtulurum konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #12
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  48
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  sayın asiyekurtulur mu arkadaşım ; inanınız ki bu ekonomik girdap sadece normal veya düşük seviyedeki işletmelerin veya orta direk ve altı seviyenin problemi değil. esnaf olmamız yönüyle ekonomiyi iyi veya kötü tetikleyebilecek şeylerin farkındayız. bu hal bildiğimiz gibi global bir durumdur. bizim ülkemiz de global ekonomiye dahil olduğu için küresel krizler bizi etkiliyor. bir de yurt içi etmenler var.
  tabiidir ki bu türlü ortamlardan bazılarının canı yanar bazılarının burnu kanar bazılarının her şeyi gider ve bazıları da çok çok fazla güçlenerek çıkar. sizin de en az iki kriz ve develüasyon gördüğünüz aşikardır , sizin bu ortamda kendi bünyenizde kriz yönetimizi nasıl yapmanız gerektiği fikirlerini edinmişsinizdir. ayrıca her işletmenin ister kriz olsun ister olmasın illa ki borcu vardır. fakat kriz ortamı bu ödeme döngüsünü daralttığı için sıkıntı oluşur.
  bana kalırsa bu tip kötüye gidişlerde firmanın veya şahsın borçlu olduğu kişiler veya kurumlar önem arzeder. ben şahsen asla ŞAHISLARA BORÇLU OLMAYI YEĞLEMEM. şahsa bir lira borcum olacağına devletime (vergi-ssk-bağkur-faturalarım) veya bankalara borçlu olmayı yeğlerim. çünkü şahsın alacağını tahsil için ne yapacağı asla belli değildir , bu baba da olsa kardeş te böyledir. fakat devletin ilgili kurumları veya bankalar işi tamamen hukukla hal yoluna ve daha ziyade SULHEN ÇÖZÜME giderler. tabii bu noktada yapılan işin nevi de önemlidir. devlet ihaleleri ile iş yapan bir firma iseniz bu durumda kıstaslarınız değişebilir. ben kendi ortamıma göre öncelik verdiğim ödemelerin talimatını veriyorum.bunlar :1- çeklerim(çok şükür yazılmış hiç bir çekim yok) ,2- senetlerim(protestolu senedim yok) ,3- personelim (hizmet sektörü olduğu için işim ekiple dönüyor)(cüzi bir miktarda borçluyuz) , 4-kredi borçları ,5-kredi kartı borçları(aylık veya engeç ikinci ayın ekstresinde) 6-iş yeri faturalarım(bilhassa telefon), 7-ev giderlerim, 8-iş yeri kirası ( hatır dolayısı ile tahammüllü davranıyor zaten kiraya ihtiyacı ad olmadığı ve işiminde toplum menfaati getiren bir sektör olmasından) ,9-vergi,10-ssk primleri(af taksitlendirmesi yapıldı 120.000 ytl den fazla idi ),11-bağkurlarımız(hiç sıra gelmedi garibime)... tahmin ediyorum pek çok büyük orta veya küçük işletme bu sıradan gidiyordur.(kira kısmı hariç olabilir). niyetim akıl vermek olarak algılanmamalıdır fakat aynı dertten biz de muzdaribiz , ben şahsen 12 yıldır bilfiil ticaret ile geçimimi temin etmeye çalışıyorum . son üç yılda babamın tam dört evini (birisi yeşilköyde idi) , bir dükkanını sattık. sadece iş için... bir arkadaşın dediği tamamen doğru borçile borç ödenmez... alinin külahını veliye giydirmiş olunur. kredi çekmek yerine önceliğimizi ev dükkan araba satmaya verdik. kredi borclarımız da ofis malzemeleri ve araba alımı için gerçekleşti.

 4. #13
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  48
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  asiyekurtulur arkadaşım ; kısacası yılların esnafı bir abimizin bize bir tavsiyesi oldu zamanında , o da şu idi : borç ödemek için kredi çekmeyin , tefeciye gitmeyin , elinizdeki menkulü , gayri menkulü nakde çevirin , nakde çevirdiğiniz meblağı da en olumlu olacak şekilde kullanın. önce menkullerden başlayın. yetmez ise gayri menkullere geçin. asla çok sıkıştıktan sonra satmaya kalkmayın ki, malınızı kelepire çevirmeyin. sonra da duruma göre ev sattı iseniz ya KİRAYA oturursunuz yahut ev kredisi kullanıp aslında kısa vadeli ve yüksek faizli kredi kullanma durumunu uzun vadeye çevirebilir ve aylık kredi ödemelerinizi de daha düşük meblağa çekmiş olabilirsiniz. zaten ALLAH KORUSUN banka ödemelerinizde bir kesilme durumunda bankaların ilk gelecekleri yerler bellidir. tabii bu yazdıklarımı değerlendirin fakat aile ileri gelenlerini de durumunuza ortak etmekten ve fikir alıp vermekten de çekinmeyin. netice de ben veya bir başka arkadaşım sizin ortamınızı bilmiyoruz. aksi durumda da destek alabileceğiniz kişiler değiliz. size yine aile büyükleriniz el uzatacaktır.

 5. #14
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  Alıntı Asiyekurtulurmu rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Yorumunu esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.

  --Borçların şahsi kartlarda veya ticari kartta olması sonucu ne şekilde etkiler ?
  --İkematgahı işyeri adresine nakil ettirmek mantıklı bir hareket olur mu ?
  Daha yüksek rakamlarla ve daha cok cesitli alacaklı ile ama benzer durumu birkaç sene önce yaşadım. Durumum olmadığı için (kısaca komple batmış olduğum için) avukatımla beraber her türlü hukuki durumu gözden geçirip, önlemi alarak düğmeye bastım. Komple beş parasız olduğumu ve ancak mantıklı rakamları mantıklı vadelerle alabileceklerini anlamaları için her türlü önlemi aldım. Herhangi bir tahsilat yapılacak durumum olmadığı için yavaş yavaş pazarlık aşamasına başlayacağız yakında. Bu arada birikim yapıp borçlarımı ödeyebilir hale gelmeye çalışıyorum.

  Bu durumun çok zor bir süreç olduğunu ve gözün ne kadar kara olursa olsun başka imkanın varsa değerlendirmeni tavsiye ederim. Adres değiştirme, yok etme, kaybolma gibi durumlara girmeni tavsiye etmem.

  Borçla borcun ödenmeyeceği (hele ki yüksek faizli borçla) benim örneğimde sabittir. Sakın şurdan şu işim olacak, şurdan para gelecek şu parayı borç (özellikle tefeci) veya kredi alıvereyim diye düşünme. O paraların hiçbiri gelmez, gelse de kısa kalır yine ödenmez.

  Oturdugum ev ailemin demissin. Bu veya bunun gibi ev, araba, yazlık, altın neyin varsa sat paranı cebine koy git öde. Bu söylediğimi hafife alma, kimseden çekinme ailenle paylaş. Sonradan pişman olma.

  Yoksa el borcu bulmaya çalış. Altın, döviz vs gibi eşinden dostundan iste. İstemekten çekinme. Sonradan keşke dememek için her kapıyı çal.

  Tavsiye etmem ama uzun vadeli kredi bulabilirsen ona da bakabilirsin. Az da olsa bu şekilde krizi atlatanlar gördüm.

  Bunları yapmak için kendine bir son tarih koy. O tarih fazla uzun olmasın(faizlerin çalışıyor çünkü). O tarihe kadar bütün ödemelerini düzenli yap. Kredibiliteni tüketme.

  O tarihte çözemediysen Stop-loss yap. Daha fazla borçlanma. Herşeyi durdur.

  O tarihte yapacak birşeyim kalmadı dersen, az borç mu daha iyi çok borç mu onu düşün. 2.000YTL kart borcundan dolayı 15.000YTL ödeyen asgari ücretlilerin düştüğü zor durumu ve bankaların bunlara karşı tutumlarını unutma. Bazen borcun büyüklüğü pazarlık gücünü arttırır. (Vadelendirme, faiz indirimi gibi)

  Ve o tarih gelirse kime borcun olduğuna iyi bak. Olan oldu deme, Garibana borç bırakma. Küçükleri kapat. Ah alma.

  O gün inşallah gelmez ama ola ki gelecek gibi duruyorsa, kendine iyi bir avukat bul. Ve avukatla görüşmeyi son güne bırakma. Avukatından sır saklama. Şu da şöyleydi diye sonradan bişey çıkartma. Herşeyi anlat. Seni o yönlendirsin. O yönlendirsin ki kanuna aykırı veya yanlış birşey yapma bilmeden.

  Ne olursa olsun ayakta dur. Zamanla birçok şey çözülür. Hiçbir zaman pes etme. Ticarette paranın ne zaman geleceği belli olmaz. Gün gelir bu borcun 10 katını ödeyecek paran olur.

  Bi de bu zor günlerinde eşinle ilişkine dikkat et. Hiçbir şeyin senin hayatın ve ailen kadar kıymetli olamayacağını unutma.

  Bunlar senin başına gelebileceklerin en kötüsü başına gelmiş, iyi niyetli, samimi, ayakta durmakta inat eden, pes etmeyen bir adamın tavsiyeleridir. Yok anlattıkların yetmedi, soracaklarım var dersen mail veya mesaj at ben veya çevremde bunları yaşayanların yaptıkları ve yaşadıkları ile ilgili bilgi vereyim.

 6. #15
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  29
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  @oogg
  Forum'daki ilk yazını bana cevap olarak kullandığın ve sabırla,üşenmeden samimi bir şekilde durumunu özetleyip tavsiyelerde bulunduğun için teşekkür ederim.

  Alıntı oogg rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Daha yüksek rakamlarla ve daha cok cesitli alacaklı ile ama benzer durumu birkaç sene önce yaşadım...... Herhangi bir tahsilat yapılacak durumum olmadığı için yavaş yavaş pazarlık aşamasına başlayacağız yakında. Bu arada birikim yapıp borçlarımı ödeyebilir hale gelmeye çalışıyorum.
  Anladığım kadarıyla henüz kurtulabilmiş değilsin ve icra,haciz gibi durumlarla karşılaşmamışsın

  Alıntı oogg rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Borçla borcun ödenmeyeceği (hele ki yüksek faizli borçla) benim örneğimde sabittir. Sakın şurdan şu işim olacak, şurdan para gelecek şu parayı borç (özellikle tefeci) veya kredi alıvereyim diye düşünme. O paraların hiçbiri gelmez, gelse de kısa kalır yine ödenmez.
  Bir esnafın dükkanında şu yazı asılıdır "Ne kadar çalışırsan çalış faizi geçemezsin çünkü faiz gece'de çalışır."
  Alıntı oogg rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  ....Bunlar senin başına gelebileceklerin en kötüsü başına gelmiş, iyi niyetli, samimi, ayakta durmakta inat eden, pes etmeyen bir adamın tavsiyeleridir.....
  Yazdıklarının çoğuna katılıyorum,birazını uyguladım birazına daha sıra gelmedi ama en büyük tesellim ben ticarette kazandım ve ticarette kaybettim.kumarda yemedim
  "Stop-loss" bu da ihtimaller dahilinde fakat şu anda borçları mümkün olduğunca zamana yaymaya ve giderleri minumuma indirmeye çalışıyorum.Satranç tahtasındaki tüm taşları bir bir elime alıp neyi nereye oynayabilirim misali elimdeki tüm enstrumanları bir bir gözden geçiriyorum şirketi devretmek veya kapatmak,eleman çıkarmak,küçülmek ....yeni iş alanlarına girmek ...mevcutlarla yapılabileceklere bakmak,olmadı mevcutları gözden çıkarmak ...şu anda bir çok senaryo var kafamda fakat Eylül 2008 gibi bu senaryolardan çoğu elenmiş masanın üzerinde bir elin parmaklarından daha az seçenek kalmış olacak

  Bizim Telekomünikasyon sektöründe Kredi kartı işi yapanlar var (Kredi kartına nakit misali) onlardan birisinin şöyle bir teklifi var
  ...50 bin ytl'lik kredi kartını bize ver 1 sene boyunca bu kartı hiç düşünme sene sonu geldiğinde %2 aylık vade farkıyla 50 bin+12 bin = 62 bin lira borç ile kredi kartını geri al diye..(kredi kartının limiti buna müsait)
  bu nasıl bir teklif sizce ?

 7. #16
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  Nerede
  Bursa
  İletiler
  32
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  Kart hamili başkasına kartını vermemeli bence.Tüm sorumluluk kartın üstündeki isimdedir unutmayalım.Asiye kurtulurmu bilmem ama asiyeye bir öneri kartlarının hepsini bu mesajı okuduğun andan itibaren kır at... Kesinlikle işe yarayacaktır.Eline para geçtikçe git bankaya yatır biliyoruzki 3.ay ödemeyince kart tamamen kapatılıp adli makamlara iletiliyor.en fazla 2 şer ay aralık bırakabileceğinide unutmadan bir an evel KIRRR AT

 8. #17
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  29
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur ?

  Alıntı mustafadogru84 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  ...... asiyeye bir öneri kartlarının hepsini bu mesajı okuduğun andan itibaren kır at... Kesinlikle işe yarayacaktır....... bir an evel KIRRR AT
  Kartları kırıp atmanın çözüme nasıl bir katkısı olacağını açıklayabilirmisiniz ? kaldıki kartlardaki boş limit borcun çevrilebilirliği için olmazsa olmaz bir enstrümandır.

 9. #18
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  29
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur?

  Vay be aradan neredeyse 7 ay geçmiş...Asiye kurtuldu mu diye merak edenler için hayır henüz Asiye kurtulamadı

  Değişen neler oldu derseniz ;

  --Kredi kartlarındaki borç limitlerini ,eşinin kartlarından kendi kartlarına transfer etti.
  -- 35 bin liralık 2 adet 36 ay vadeli tüketici kredisi kullanarak borçları vadeye yaydı
  -- 10 bin liralık şirket kredi kartını boşa çıkardı,diğer 14 bin liralık şirket kartına
  8 bin lira borç kaldı
  -- Türkiye Finanstan yeni bir kredi kartı çıkardı o kart sayesinde 2% üzerinden
  12 ay vadeli borçlandı

  Borç miktarı aşağı yukarı aynı sayılır....Bakalım zaman ne gösterecek..

 10. #19
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  61
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur?

  Asiye nasıl kutrulur, hemen söyleyeyim:
  "Bunlar nasıl ödenecek?" diye düşünmeksizin on tane kredi kartı aldıktan ve bunlarla önüne gelene borç taktıktan sonra ikametgah değiştirerek, olmadı icraya gelen avukatın ağzını burnunu kırarak, o da olmadı üzerindeki malları muvazaalı satışlarla kaçırarak kurtulur.

  Dürüstçe kurtulmak mı? Dürüstçe mi harcandı ki paralar? Daha doğrusu dürüstçe mi alındı o borçlar; hiç düşünmeksizin nasıl ödeneceği? Gücü, malvarlığı??

  Bunlar işin insani yönden açıklamaları idi. Zira her borçlu masum gösteriyor kendisini. Alacaklıyı düşünen, harcarken kafa yoran yok!
  Konu Dariya tarafından (22-03-2009 Saat 11:03:07 ) de değiştirilmiştir.

 11. #20
  Kayıt Tarihi
  Aug 2008
  İletiler
  29
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Asiye nasıl kurtulur?

  Alıntı Dariya rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Asiye nasıl kutrulur, hemen söyleyeyim:....
  Dürüstçe kurtulmak mı? Dürüstçe mi harcandı ki paralar? Daha doğrusu dürüstçe mi alındı o borçlar; hiç düşünmeksizin nasıl ödeneceği? Gücü, malvarlığı??
  ... Alacaklıyı düşünen, harcarken kafa yoran yok!

  @Dariya
  Siz hiç ticaretle uğraştınız mı? sizde en az benim kadar ( 16 yıl ) ticaretin içindeyseniz ve 2001 krizi gibi krizler atlattıysanız eleştrilerinize kendi adıma kulak vereyim.

+ Konuyu Yanıtla
2 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon

Benzer Konular :

 1. Borçtan nasıl kurtulurum
  Merhabalar ; kendim ev hanımıyım uzun zamandır çalışmıyorum Sigortamda yok. Üç ay öncesine kadar ödemekte sorun yaşamadığım Finansbank Kredi kartı...
  Yazan: Fatma Hayat Forum: Borçlar Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 03-09-2016, 05:32:45
 2. [Avukat Hakları] Borçtan nasıl kurtulurum
  Merhabalar ; kendim ev hanımıyım uzun zamandır çalışmıyorum Sigortamda yok. Üç ay öncesine kadar ödemekte sorun yaşamadığım Finansbank Kredi kartı...
  Yazan: Fatma Hayat Forum: Avukatlık Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 02-09-2016, 20:44:37
 3. Nasıl Kurtulurum?
  İyi günler. Ben 19 yaşında İzmir'de yaşıyorum.Üniversite öğrencisiyim.Daha önce bir şirkette çalışıyordum.Bu şirkette başka bir çalışanla kavga...
  Yazan: Ahmet3535 Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 04-01-2011, 15:01:14
 4. Bu Kiracıdan Nasıl Kurtulurum?
  Merhabalar; Öncelikle soruma/sorunuma vereceğiniz değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Müstakil evimizin bulunduğu arsayı mütahite...
  Yazan: mehmetozcan Forum: Kira Hukuku
  Yanıt: 8
  Son İleti: 05-07-2010, 09:20:20
 5. Bu senetten Nasıl Kurtulurum?
  Merhaba ben sizlere birşey soracam ben bundan yaklaşık 2 ay önce bir işyerinde çalışıyordum.Bu işyerinin 3 ortağı vardı ve ortaklardan ikisi daha...
  Yazan: berk_kurt_44 Forum: Borçlar Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 16-10-2005, 00:24:13

Bu sayfada bulunan kavramlar:

BORÇLARIMDAN NASIL KURTULURUM

borçlardan nasıl kurtulurum

çok borcum var

borçlarımdan nasıl kurtulurum

borçtan nasıl kurtulurum

çok borcum var nasıl kurtulurum

borçlarımdan nasıl kurtulabilirim

borctan nasil kurtulurum

borçlardan nasıl kurtulabilirim

borçtan nasıl kurtulabilirim

borçlardan nasıl kurtulunur

kredi kartı borcundan nasıl kurtulurum

çok borcum var nasıl öderim

http:www.hukuki.netshowthread.php42592-cok-Borcum-Var-ve-giderek-artiyor-Nasil-Kurtulurum

borctan nasil kurtulabilirim

borclardan nasil kurtulurumborcum var nasıl kurtulurumborçtan nasil kurtulunurborclarimdan nasil kurtulabilirimkredi borclarimdan nasil kurtulurumborcum coknasıl borçtan kurtulurumborclardan nasil kurtuluruzborçlardan nasil kurtulabilirimbanka borçlarından nasıl kurtulurum
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.