merhaba,
benim sorunum geçen seneden başlıyor.yaklaşık bir yıl önce vodofone'a kayıtlı bir telefonumu tüm borçlarını ödeyerek kapattım.kapattıktan sonra bana 65 ytl küsürlük bir faiz faturası kesilmiş.her ne hikmetse düzenli gelen faturalarım dan sonra bu fatura elime ulaşmamış.geçen bir yıl sonunda bana başka bir uyarıda gelmemiş.geçen ay ise sayın vodafone avukatlarından gelen haciz kağıdıyla bu faturadan haberşm oldu.ama yaklaşık 227 ytl'lik bir rakamla.ben bunun üzerine vodafone müşteri temsilcisini arıyarak bu fatura hakkında bilgim olmadığnı avukatlarıyla görüşmek istemediğimi söyledim.saygıdeğer vodafone müşteri temsilcisi bir form düzenliyerek bana en geç 72 saaat içinde dönüleceğini söyledi.aradan bir ay geçti ama duyarlı müsteri temsilcilerinden herhangi biri beni aramadı.beklenen yanıtsa avukatlarından haciz öncesi son uyarı mektubu olarak ulaştı.ben haberim olmayan 65 ytl faturayı şimdi paşa paşa 227 ytl olarak ödeyip sinirimden çatlıyım mı.yoksa bunlara geri adım attıracak bir formül varmı.bu konuda acayip sinirlendim ve elimden bişey gelmiyor.