+ Konuyu Yanıtla
4 / 8 Sayfa İlkİlk 12345678 SonSon
31 den 40´e kadar toplam 71 ileti bulundu.

Konu: Kaç yıl yiyeceğim

Kaç yıl yiyeceğim Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Re: Kaç yıl yiyeceğim

Şuan 22 temmuz gününü ebedi olarak unutmayacağım. Filmlerde gördüğüm duruşma olayına bizzat şahit oldum. Kendimden utanıyorum. neyse mahkeme hakkında bilgi vereyim size biraz.

Müşteki kız benimle ilişkisi olduğunu, ona zorla tecavüz ettiğimi söyledi. evet ilişkiye girdiğimiz dogrudur. diğer söylediği herşey yalandır. ve sonra hakim bana dönerek, isnat edilen suçu kabul ediyormusun dedi. bende evet gönül ilişkimiz vardı dedim. ancak ne zorla nede rızaen böyle bir olay olmadı dedim.

hakim kıza ilişkiniz sırasında cinsel içerikli mesaj felan gönderdi mi dedi. evet gönderdi dedi. gösterebilirmisin dedi. hayır babam yada ailemden birileri görür diye siliyordum dedi. ama oda yalandı tabi.

sonra neden sence böyle birşey söylüyor dedi. kız deilimi yoksa dedi bana. bende hakime, ilişkimizi ben bitirdim dedim. bunu kabullenemedi ve sürekli beni rahatsız ediyordu dedim. ne halin varsa gör dediğimde bende senin yanına bırakmayacağım dediğini söyledim hakime. ve dediği gibide bırakmadı dedim hakim bey.

sonra tabi ikinci erkeğe geçildi, onların hikayesi anlatıldı. sonuç itibari ile mahmeme 21.10.2008 tarihine ertelendi. mahkeme sizce nasıl sonuçlanacak. hapise girecekmiyim.???

hakim neyi araştıracak. bu süre zarfında ne değerlendirilecek.inceleyeceği konular ne olabilir sizce? bilgi verebilirseniz sevinirim...
    Saygılar...

Hukuki NET Güncel Haber

Kaç yıl yiyeceğim konulu yargıtay kararı ara
    Kaç yıl yiyeceğim konulu hukuk haber
    Konu mechulum14 tarafından (22-07-2008 Saat 17:47:40 ) de değiştirilmiştir.

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    29
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bu foruma epeydir girmiyordum. bir zamanlar bende bir arkadaşımın bu olay yüzünden başına gelenleri buradaki arkadaşlarla paylaşmıştım. ozamanlar buradaki hukuki bilgisi ve hukuki severlerden aldığım cevaplar ve bilgiler dogrultusunda arkadaşıma bilgi vermiştim. şuan arkadaşım hukuki olarak beraat etti.
    umarım sizde beraat edersiniz. ayrıca bu tür olayların artmasına da mani olmuş olur. çünkü onca sene sonra şikayet etmenin ne gerekçesi var?
    tşk...

İletiler
    78
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Film gibi olay, duruşmada baya iyi performans göstermişsin, bence bişey çıkmaz, çünkü ispat edecek bişey yok, 4 koca yıl geçmiş aradan, olacak iş mi, ayrıca ikinci bir erkek daha olmuş, tıbben tahlil vs. yapılması da imkansız. Bence önümüzdeki duruşmada beraatle biter bu iş, çünkü bir dayanak yok. Sana bişey daha tavsiye edeyim git mahkeme dosyanı bi gör, incele, içinde bi delil var mı diye bak. Avukatın da bakmıştır gerçi ama sen de bak için rahat etsin, dosyanı incele, dosyada resmi bir rapor, cep tel. mesajı vs. yoksa zaten sorun yoktur.

İletiler
    93
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

çok açık bir delil yetersizliği durumu var. büyük ihtimalle beraat edersin. sakın ama sakın hakim karşısında suçlu profili çizme.bu sırada sakın davacı tarafla diyaloğada girme.mümkünse davadan sonrada girme.

İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı RaistlinMjr rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    çok açık bir delil yetersizliği durumu var. büyük ihtimalle beraat edersin. sakın ama sakın hakim karşısında suçlu profili çizme.bu sırada sakın davacı tarafla diyaloğada girme.mümkünse davadan sonrada girme.
    Valla mahkemede bir kaç kere kız arkadaşımla göz göze geldik. bi ara kafamı sallamışım. Hakimde bana niye kafanı sallıyorsun diye orta sert bagırdı. başka da bişey olmadı.
    bu durum acaba suçlu olduğumu mu gösterir?
    ayrıca mahkeme 21.10.2008 tarihine ertelendi. bu zaman zarfında ne olacak. sizce neyi araştıracaklar??? bir bilgisi olan var mı?
    Filmlerde ki gibi araştırmalar yapılıyor mu?

tşk. ler

saygılar....

İletiler
    13
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Pişmalıklar fayda etmiyor

İletiler
    93
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

ya o hareketten senin suçlu olduğuna hüküm getirebilecek bir hakim varsa alnından öpeyim ben. sende bir suçluluk duygusu var hala arkadaşım. kendini masum görüyorsan öyle davran. yok ben suçluyum diyorsan kabul et suçunu. öyle csi miami tarzında araştırmalar yapılmasa izlenecek prosedürler vardır. ama üzerinden 4 sene geçmiş bir eylemi ispatlamak zor tıbbi yöntemlerle. kızın elinde senin mesajlarında yokmuş. yalnız senin bunu burada itiraf etmen bile bir delildir. dua et kız bu siteyi takip etmiyor olsun. sonuçta kanunlara göre suçlusun. kız ne kadar istemişte olsa reşit değil ,sende 20 yaşındasın. riskli bir hareket olsada gizli kayıt cihazı ile gidip kızla konuşup bunu niye yaptın diye sorabilirsin blki şansına kız senden intikam almak istiyorum tarzı laflar eder. ama şuanki durumunda iyi inkar yoluyla karşı tarafa ispat zorunluluğu yüklemişsin.

Nerede
    Emek,Ankara,Türkiye
    İletiler
    133
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sanırım Kayıt cihazı, kamera vs.. delil olarak kabul edilmiyordu.

İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı RaistlinMjr rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    ya o hareketten senin suçlu olduğuna hüküm getirebilecek bir hakim varsa alnından öpeyim ben. sende bir suçluluk duygusu var hala arkadaşım. kendini masum görüyorsan öyle davran. yok ben suçluyum diyorsan kabul et suçunu. öyle csi miami tarzında araştırmalar yapılmasa izlenecek prosedürler vardır. ama üzerinden 4 sene geçmiş bir eylemi ispatlamak zor tıbbi yöntemlerle. kızın elinde senin mesajlarında yokmuş. yalnız senin bunu burada itiraf etmen bile bir delildir. dua et kız bu siteyi takip etmiyor olsun. sonuçta kanunlara göre suçlusun. kız ne kadar istemişte olsa reşit değil ,sende 20 yaşındasın. riskli bir hareket olsada gizli kayıt cihazı ile gidip kızla konuşup bunu niye yaptın diye sorabilirsin blki şansına kız senden intikam almak istiyorum tarzı laflar eder. ama şuanki durumunda iyi inkar yoluyla karşı tarafa ispat zorunluluğu yüklemişsin.

ya arkadaşlar siz bu işi oyuncak mı sandınız ya. benim bir kariyerim var. 3 yıldan bu yana başırıyla sürdürdüğüm işim var. evliyim. yakında bir çocugum olacak.
    bu kızla ben 4 sene önce bişeyler yaşadım. ben zorla yapmadım, aksine o beni baştan çıkarttı. daha sonra da onun kaprislerine dayanamadım ve bitirdim. bana sürekli bunu senin yanına bırakmayacağım diye şantaj yapıyordu.
    benden sonra bir adamla daha ilişkiye girmiş. 3 kişi ile de imam nikahlı olmak süretiyle aile rızası olmadan kaçmış. ve daha sonra da hepsi geri bırakmış.
    ve bazı arkadaşlarda kalkmış vicdan dan bahsediyor. evet magdur olan biri varsa oda benim.
    işimi, eşimi, yaşantımı mahvetti... şimdi kalkmış yüce devletim bu kadar olayı bilirken, kızın miladını bilirken, beni 3 ay kara kara düşündüyor.
    bakın arkadaşlar, siz hiç işinizden jandarma ile götürüldünüz mü? siz hiç berlin duvarı gibi bir savcıyla muhattap oldunuz mu? (ki benim ifademi alan bu savcıdan gördüğüm insan dışı hareketlerinin inşaallah ona da Allah ım dan yaşatmasını dilerim.), Siz hiç mahkemye çıkıp hakimin karşısında durdunuz mu?
    bunları yaşamadan kimse bana ahkam kesmesin.

evet dogrudur. hata yaptım. ancak bu hata isnat edilen şuçu ve sizin ağır ithamlarınızı karşılamamaktadır.

burada bana suçlu muamelesi yapacaksanız, ben bir daha burada olmam.

saygılarımla...

İletiler
    93
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

bakın beni sizin ne olup olmadığınız veya ceza yemeniz ilgilendirmez. size burdaki insanlar ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor ki böyle bir zorunlulukları yok. ben sadece size suçsuzsanız suçluymuş gibi bir psikolojiye girmeyin demek istedim. ayrıca savcıya laf etmişsiniz ama bu ülkenin savcıları hergün kaç katil ve tecavüzcü ile karşılaşıyor , kişiye özel muamele yapmaları beklenemez. birde şöyle düşünün bu olay siz kızdan ayrıldıktan 1 hafta sonra olsaydı ve size dava açılsaydı ceza alacağınız kesindi. siz ben okuyup vatanıma milletime hayırlı biri oldum beni bu yaptığımdan suçlu bulmasınlar havasındasınız. karşı taraf belli duygular içindede olsa sizin yaptığınız bu ülkenin yasalarına göre suçtur. neyse gereksiz polemik yaratmak istemiyorum sadece sizin sözlerinize cevap vermek istedim.

+ Konuyu Yanıtla
4 / 8 Sayfa İlkİlk 12345678 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

tecavuz kac yil

tecavuzun cezası kaç yıl

tecavuz sucu kac yil

tecavuzun cezasi kac yil

tecavuz kac yildan baslar

tecavüz suçu kaç yıl

tecavüz kaç yıldan başlar

tacizden kaç yıl yatılır

tecavuz cezasi kac yil

tacize kaç yıl hapis

tecavuzden kac yil yatilir

http:www.hukuki.netshowthread.php41462-Kac-yil-yiyecegim

Tecavuz kac sene

tecavüz cezası kaç yıl

tecavuz sucu kac sene

tecavüz kaç yıl

tecavuz kac seneden baslartecavuzde kac yil hapis varkundaklama kac senetecavüz etmek kac yiltaciz kaç yıldan başlıyortecavüzun sucu kac yiltecavuz kac yildan basliyortecavüzden kac yıl yertecavüz kac yil yatar
Forum