+ Konuyu Yanıtla
1 / 33 Sayfa 12345678910112131 ... SonSon
1 den 10´e kadar toplam 330 ileti bulundu.

Konu: Ergenekon Notları

Ergenekon Notları Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Nov 2007
  İletiler
  5.000
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Ergenekon Notları

  3 kasım 1996. Susurluk’ta bir Mercedes’in kamyona çarpması Türkiye için bir milattı. Tüm kamuoyu bu olayla ortaya çıkan karanlık ilişkilerin tamamen ortaya çıkarılmasını istiyordu. Bunun için akşamları ışıklarımızı yakıp söndürdük. Ancak zamanın başbakanı Erbakan halkın bu beklentisini anlayamadı, meşhur “gulu gulu dansı yapıyorlar” sözünü söyledi. Ve Erbakan Susurluk’un üzerine gitmediği için gitti.

  O devirde içlerinde Mehmet Elkatmış ve Fikri Sağlar’ın da bulunduğu bir grup milletvekilinden oluşan Susurluk Meclis Araştırma Komisyonu, gerçekten parti ayrımı yapmadan çok özverili çalışmalar yaptılar. Ama türlü engellemelerle karşılaştılar.

  Hakkında pek çok iddia dolaşan Veli Küçük ile görüşmeleri bile mümkün olmadı. Hani bu son dalga Ergenekon operasyonlarında “Sabahın bir vakti operasyon yaparak götürmeye ne gerek var? Çağırsalardı, ifade vermeye gelirlerdi.” diyenler var ya. Veli Küçük 11 yıl boyunca komisyon üyeleriyle çay içmeye bile gelmedi.

  Susurluk’un üzerine gidenler pek çok tehdit aldılar, bazıları şüpheli şekillerde öldüler.

  Susurluk Raportörü Hakim Akman Akyürek de 8 Aralık I997 günü Susurluk kazasına benzer bir kazada hayatını kaybetti. Susurluk Komisyonu’nun FP’li sözcüsü Bedri İncetahtacı da, 22 Kasım 99 tarihinde şüpheli bir trafik kazası sonucu öldü. Fikri Sağlar iki kez trafik kazası süsüyle öldürülmek istendiğini söyledi.

  http://www.evrensel.net/99/11/23/politika.html

  İşte bu Ergenekon operasyonu, nihayet birilerinin cesaretini toplayıp bunların üzerine gitmesidir. Savcılık ve Emniyet, Hükümet ve Genelkurmay’ın oluruyla uzun bir araştırma sonucunda başlamışlardır. Eğer Hükümet veya Genelkurmay bu iradeyi göstermeseydi, Şener Eruygur ve Hurşit Tolon’a dokunulması, aynen eskiden Veli Küçük’e dokunulmadığı gibi, imkansız olurdu.

  Bizim kendimize sormamız gereken soru şu. Hrant Dink, Necip Hablemitoğlu, Danıştay ve Malatya misyoner cinayetlerinin çözülmesini istiyor muyuz, istemiyor muyuz?

  Veli Küçük, Osman Gürbüz, Yeşil vs. gibi kişileri savunacak var mı? Yasin Hayal’lerin, Ogün Samast’ların ardındaki kirli ellerin cezalandırılmasını istemeyen var mı?

  Türkiye’de Hafız Esad’ın Suriye’si veya Saddam Hüseyin’in Irak’ında olduğu gibi bir Baas rejimi kurmak isteyenler 9 Mart 1971’de de vardı, şimdi de var. Mücadele bunlara karşıdır.  Hukuki NET Güncel Haber

  Ergenekon Notları konulu yargıtay kararı ara
  Ergenekon Notları konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Jul 2008
  İletiler
  6
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Exclamation Son'un Başı

  SON'UN BAŞI...

  Türkiye neredeyse kuruluşundan bu yana korku ve düşman üzerine kurulu bir temel anlayışla yönetilmeye çalışıldı. Balkanlarda, Kafkaslarda, Ortadoğu’da ve Anadolu’da zincirleme savaşlardan çıkmış bir milletin, Cumhuriyetin ilk yıllarında bunun etkisiyle hareket etmesi yadırganmamalı. Ama yeni devletin kurulmasından 80-90 sene geçmesine rağmen halen içte ve dışta oluşturulan sanal düşmanlar üzerinden ülke yönetmeye ve toplumu yönlendirmeye çalışmak iyi niyetle izah edilemez.

  Ümraniye’de bir gecekonduda bulunan el bombaları sebebiyle 2007’nin Haziran ayında başlayan soruşturmanın ilk aşaması tamamlandı. Ergenekon iddianamesi mahkeme tarafından kabul edildi. Artık dava başladı. İlk duruşma 20 Ekim tarihinde yapılacak.

  Ezberler bozulurken:

  Bu davanın, Cumhuriyet tarihinin en büyük, en önemli, en hayati davası olduğundan kimsenin şüphesi olmasın. İddianamede yer alan konular neredeyse herkesin ezberini sarstı. Değer yargıları allak bullak oldu. Şimdi kendilerine öğretilen ezber üzerinden Türkiye tanımı yapan ve buna dayalı doğru-yanlış cetveli hazırlayan bir kesim şaşkın vaziyette.

  Aslında iddianamede yer alan konular, Türkiye’de yaşanmış olan kirli oyunların çok küçük bir kesiti. Ama Cumhuriyet boyunca yaşanan bu hadiseler ustalıkla örtülebildiği için şimdi ilk defa deşifre oluyor. Diğer yaşananlar karşısında iddianamedekiler emin olun çerez kalır. Diyebilirsiniz ki bundan daha vahimleri de mi var? Evet var. Büyük resmi tamamlamak için şimdi iyi bir giriş yapıldı. Deşifre olan mevcut birkaç olay karşısında dilini yutan Ergenekon bülbülleri, daha sonra ortaya çıkacaklar karşısında ne yapacaklar göreceğiz.

  Bunlar “küçük” işler:

  İddianamedeki planları, olayları ve eylemeleri küçük bir özet olarak medyadan takip ediyorsunuz.

  Şu an Genelkurmay Başkanı olan Yaşar Büyükanıt’a, Kara Kuvvetleri Komutanı iken suikast planı.

  Başbakan Erdoğan’a suikast planı.

  Gazi Mahallesi’nde kahvehane taranması.

  Doçent Hablemitoğlu’nun öldürülmesi.

  Türk-Kürt çatışması için tezgahlar hazırlanması, suikastler planlanması.

  Bir yandan Marksist-Leninist PKK’yı kullanan Ergenekon teşkilatının, diğer yandan da PKK karşıtı dinci Hizbullah’ı kurarak iç çatışma planlaması.

  NATO tesislerine saldırı planları.

  Danıştay saldırısını yaptırarak kriz çıkarma girişimi.

  Cumhuriyet Gazetesinin bombalatılması.

  İşçi Partisi’nin TSK içinde örgütlenmesi.

  Bunlar mahkemenin kabul ettiği iddianamedeki birkaç başlık. Ergenekon operasyonunun altıncı dalgası ile alınan isimlere yönelik konular bu listeye dahil değil. Eski jandarma genel komutanı ADD Başkanı Şener Eruygur, Org. Hurşit Tolon ve diğer kişilerle ilgili ek iddianame ortaya çıktığında daha vahim olayları göreceğiz.

  Tsunami:

  Ergenekon operasyonunun yeni dalgaları ise her an bir tsunami halinde tezahür edebilir. Daha yukarıdaki asker ve siviller yeni dalgalarla adaletin kollarına düşebilirler. Mesela Ergenekon’un, bermudasını giyip yatla dünya turuna çıkan, kendisine ait adada yaptırdığı kiliseye arkadaşları ile kapanıp planlar yapan sivil liderine sıra ne zaman gelecek? Mesela adalet, Ergenekon’un medyadaki amiraline uzanacak mı?

  Öte yandan süren yargılama dışında bu arınma sürecinin muvazzaf askerlere kadar dayanıp dayanmadığı da önemli. Bu kadar derin bir yapılanmanın TSK içinde uzantılarının olmaması düşünülemez. Öyleyse bu süreç muvazzafları nasıl etkileyecek? TSK, Ağustos başında yapacağı Yüksek Askeri Şura’da kendi içini temizleme konusunda bir adım atacak mı atmayacak mı? Ergenekon’un TSK ve diğer kurumlar içindeki bağlantılarına dokunulmadığı takdirde sadece sivillerin ve emeklilerin adaletin karşısına çıkarılması ne kadar bir anlam taşır? Şimdi cevabı merakla beklenen önemli sorulardan bazıları bunlar.

  Merak edilen başka konular da var. Gizli Ergenekoncular, Ergenekon ve statüko avukatları, sabotajcılar, şantajcılar, provakatörler, yasakçılar ve bunların koalisyon ortakları, Ergenekon davasına bakan savcılar ve mahkemeler üzerinde baskı oluşturmak ve davayı sonuçsuz bırakmak için ne gibi hamleler yapacaklar? Operasyonu yürüten ve polis ve diğer güvenlik kurumlarını yıpratmak ve aciz bırakmak için hangi ayak oyunlarını deneyecekler, ne gibi numaralar çekecekler?

  Washington bağlantılı Ergenekon koalisyonu:

  ABD’nin NATO üzerinden yönettiği “üst yapı”nın operasyonel gücü olan Ergenekon’da, bir ahtapotun kolları gibi oluşturduğu çeşitli örgütler görev yapıyor. Altta birbirinden bağımsız, ideolojik ve taktik olarak birbirinden farklı hatta birbirinin zıddı örgütler söz konusu. Her örgütün mensupları kendi hedef ve ideolojisine hizmet ettiğini, onun mücadelesini verdiğini zannediyor. Militanlar, uğruna baş koyduğu davası için yer altına iniyor, dağa çıkıyor, gayri insani bir hayata razı oluyor, yaralanıyor ve gerekirse ölüyor. Ama örgüt liderleri aslında o ideolojiye değil göbekten bağlı olduğu Ergenekon teşkilatına çalışıyor. Ergenekon koalisyonuna bağlı ama birbirinden farklı görünen bu örgütler üstte tek noktadan idare ediliyorlar.

  Bumerang:

  Ergenekon koalisyonuna bağlı, PKK, Hizbullah, DHKP-C, TİT, İBDA-C ve yine Ergenekon’a çalışan diğer bağlantılı yapılanmalarda görevli tüm militanların ve kişilerin listesi büyük ihtimalle Ergenekon’un beyin takımının elindeki arşivde olmalı. Yapılan operasyonlarda bu listeler de ele geçirildi ise veya ele geçirilirse, bu terör örgütlerinin militanları acaba nasıl bir akıbetle karşı karşıya kalacaklarını hiç düşündüler mi? Ayrıca bu militanlar, uğruna ölümü göze aldıkları dava uğruna çalıştıklarını zannederken aslında kime çalıştıklarını, nasıl iğfal edildiklerini görüp anlayınca kendi liderleri için neler yapacaklar? Bir yandan adaletin pençesine düşen Ergenekon, diğer taraftan dönen bumerang karşısında sizce ne yapacak?

  Tefrikadan doğan vahdet:

  Washington bağlantılı birileri 64 yıldan beri, korku, fitne, tahrik ve provakasyonlarla devleti ve toplumu yönlendirdi. Milleti birbirine düşürüp, istikrarsızlaştırarak kendisi tarafından kolay yönetilir bir ülke halinde tutmak istedi. Ergenekon’un misyonu buydu. Bu misyonu kurduğu ve yönettiği örgütler üzerinden gerçekleştirdi.

  Halkın desteği ve oyları ile iktidar olan, milletin beklentilerini gerçekleştirmeye çalışan Demokrat Parti’ye darbe yaptırılarak milletle devletin arası, milletle askerin arası açılmaya çalışıldı.

  Sağ-sol çatışmaları ile dinamik ve idealist gençliğimiz en verimli dönemlerinde çeşitli fitnelerle birbirlerinden ve ailelerinden koparıldılar. Düşman kamplar haline getirildiler.

  Uğur Mumcu, Bahriye Üçok, Muammer Aksoy, Ahmet Taner Kışlalı, Necip Hablemitoğlu gibi laik düşüncenin önde gelenleri öldürülerek fatura İslami kesimlere yazılıp İslamcı-Laik çatışması amaçlandı.

  Sivas’ta Alevi vatandaşlarımız hunharca katledilerek Alevi-Sünni ayrışması körüklendi.

  PKK fitnesi ile Türk-Kürt çatışması çıkarmak üzere çeyrek asırdan beri çalışıyorlar.

  Allah’ın adını “Hizbullah” gibi terör örgütlerinde kullanarak İslam’ı lekelemeye çalıştılar. Bir çok kirli işte Atatürk’ün adını kılıf olarak kullanıp Atatürk’ü de yıprattılar.

  Bazı uluslar arası provakasyonlarla komşu ülkelerle aramıza düşmanlık tohumları ektiler.

  Şimdi saydığımız veya sayamadığımız hadiselerin mağduru olan kesimler bütün bunların aslında kimler tarafından yapıldığını idrak edip anlamaya başladılar. Bundan sonra her geçen gün bunlar daha net olarak ortaya çıkacak.

  Şu an ülkemizde büyük bir kutuplaşma ve ayrışma var görünüyor. İşte bütün bunların ardından herkes her şeyi anlayacak ve gerçek vahdet, gerçek birlik ve bütünlük bunların arkasından gelecek. Buna fazla bir zaman kalmadı. Atmosferdeki tüm kara ve karamsar bulutlara rağmen güneş doğmak üzere.

  Washington’a ve Washington dostlarına ise şimdi küçük bir hatırlatmam var:

  The end.

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Dec 2006
  Nerede
  Turkiye.
  İletiler
  2.302
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Talking Re: Ergenekon notları

  Gölbaşı'nda Ergenekon cephaneliği aranıyor

  Ergenekon soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alınan eski Özel Harekatçı İbrahim Şahin'in evinde kroki bulan polis, bu krokiye göre Gölbaşı'nda arama ve kazı çalışması yapmaya başladı.

  "Ergenekon" soruşturması kapsamında Ankara'nın Gölbaşı ilçesi girişinde arazi araması yapılıyor.

  Alınan bilgiye göre, dün soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in evinde yapılan aramalarda elde edilen bilgi ve belgelerin ışığında Ankara-Gölbaşı yolu üzerindeki bir arazide silah ve mühimmatlar olabileceğini değerlendiren Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bu arazide arama başlattı.

  Polis ekipleri tarafından güvenlik çemberine alınan alan, patlayıcı madde detektör köpeği tarafından kontrol ediliyor.

  Söz konusu alan içerisinde herhangi bir silah veya mühimmat tespit edilmesi durumunda kazı yapılacağı bildirildi.

  Dedektör köpekler ve el fenerleriyle sürdürülen çalışmalar bir istinat duvarının çevresinde yoğunlaştı. Bu arada, bölgede kazı yapmak üzere Gölbaşı Belediyesi'nden istenilen kepçe de geldi.

  CNNTürk

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Feb 2007
  İletiler
  33
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Son'un Başı

  ne kadar ayrılıkçı örgütler, çeteler, stö'ler ve gruplar varsa arkalarında kimlerin olduğu ve bunların tek merkezden yönetilip yönetilmediğine, bunların emperyalizm ile alakasına bakmak gerekir. Hatta ne kadar hacimde bir para döndüğünü, bunların içinde yada üstünde işadamları dediğimiz ama gerçekte işadamı olmayan fakat sadece öyle görünen, gelirlerinide buralardan sağlayan, deevletin kasasına hortum takarak kan emen işadamlarımız! varmı yokmu bakmak gerekir değilmi ? (gerçek işadamları istisna)

 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Dec 2005
  Nerede
  Turkey.
  İletiler
  427
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Ergenekon Notları

  Bu konu başlığında, BAAS hareketinden rahatsız olan birilerinin hezeyanlarını okuyunca dayanamadım...

  Bak arkadaşım,

  100 küsür mesajımdan ulusuma ne kadar düşkün ve bizleri arkadan vuran araplara da ne kadar karşı olduğum kolaylıkla anlaşılabilir...

  Ama bir gerçek var ki, yozlaştığı kısa dönemler olsa da arapların binlerce yıllık tarihinde emperyalizme karşı verdikleri belki de ilk mücadelenin adı (Osmanlıyı saymazsak... )BAAS HAREKETİdir...

  Ve bu hareket geç kalan bir KEMALİST hareketin adıdır...

  Bu çıplak gerçeği görememek veya çarpıtmak, böyle bilip böyle dediğimiz için bizleri değil sizleri en azından MAHCUP etmelidir...

  Umarım, buranın klavyen ile caka atacağın bir mahalle kahvehanesi olmadığını anlar ve saçmalıklarını bir fikir ve bir düşünce olarak kendine saklarsın...

  VESSELAM!

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Dec 2005
  Nerede
  Turkey.
  İletiler
  427
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Ergenekon Notları

  “SUVEYŞ'İN MİLLİLEŞTİRİLMESİNİN 'BAĞIMSIZLIK SAVAŞI' DİYE GÖSTERİLMESİNİ KINIYORUM”

  ETEM MENDERES

  TÜRKİYE'NİN, PARDON "BABA" MENDERES'İN DIŞİŞLERİ BAKANI

  ARALIK 1956

  ////////

  Bak bak baaaakkk...

  Naler yapıyormuş şu BAASçılar...

  Ve kimler gocunuyormuşşşş...

  )))))))

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  Jun 2006
  Nerede
  İstanbul / Beyoğlu
  İletiler
  3.411
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Ergenekon Notları

  Sıradan, sade, ancak yurttan ve dünyadan haberleri titizlikle takip eden, kafası zaman zaman biraz çalışan bir vatandaş olarak benim yorumum şöyle:

  Bugün Ergenekon operasyonuna benzetilen, İtalya'da bir tarihte "Temiz Eller" operasyonu kimlere karşı yapıldı?

  Gladyo...

  Yani Nato ülkelerinde ABD'nin kurdurduğu derin devlet yapılanması. Diğer NATO ülkelerinde de bu yapılar zaman içerisinde gürültülü veya gürültüsüz şekilde çökertildi.

  Bizde Gladyo'ya karşılık gelen yapı hangisidir?

  Susurluk...

  Haberlere , köşe yazılarına yansıyan tarafıyla silahlarının önemli bir kısmı da bugün İsrail'i protesto eden radikal Dinci gruplara nazire yapar gibi, İsrail'den sağlanmıştır.

  Bugün Ergenekon'a üye olmakla suçlanıp tutuklananların, türlüdeki mafya üyeleri falan hariç önemli bir kısmına bakalım.

  AKP muhalifi, ABD ve AB'nin bir çok haksız uygulamasına karşı çıkan, hatta Rusya, Çin, Hindistan, İran ittifakı içerisinde yer almamızı bir strateji olarak daha uygun görenler...

  Bizim bir kısım, özellikle sahibi ABD'den ikamet izinli Dinci basın ve yandaş medya bu adamları darbeci, çeteci olmakla suçluyor. İçlerinde darbeci, çeteciler varsa en ağır cezalara çarptırılsınlar. Ama ne davaymış bu yahu?

  ABD destekli Gladyo olduğu gibi durur da, emekli üst rütbeli subaylar, yüksek yargı mensupları, akademisyenler, gazeteciler vb.'den mütevellit olduğu iddia edilen Ergenekon diye üfürükten bir örgüt (daha doğrusu kurunun yanında yaş olan muhalifler) yanarsa, teknik takibe falan gerek yok, buradan açıkça itiraf ediyorum, çok üzülürüm.

  Devam edin doğru yoldasınız...:o

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  Nov 2008
  Nerede
  İzmir
  İletiler
  600
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Ergenekon Notları

  Öylesine garip bir ülkede yaşıyoruz ki.
  Bir masal anlatılıyor ve herkes aklını kullanmadan düşünmeden , sorgulamadan inanmamızı bekliyor.
  Bu adamlar darbe yapmayı planlıyorlarmış. Kökleri ta yıllar öncesine uzanıyormuş. Vay be diye diye bakıyoruz izliyoruz. Forumlarda sallıyoruz ama aklımızı kullanamıyoruz. Düşünmüyor düşünmeye gerek bile görmüyoruz. sinmişiz, korkmuş ve korkutulmuşuz.
  Terör diyorlar bundan ala amacına ulaşan terör varmı?

  Bunların 1980 de darbe yapanı Marmaris te resim sanatı ile meşgul olmakta.
  Nedense kimse kambersiz düğün olmaz demiyor.
  Darbeyi bir fiil yapanlar özgür. 1980 darbesinin müsebbihleri dışarda. Bu kadar eski bir örgüt 12 eylülde ne yapmış neredeymiş peki????
  Bunlar darbe olmasına çanak hazırlıyorlar diye sorgulanıyor, tutuklanıyor ve yargılanıyorlar.
  Bu tip organizasyonlar gizli istihbaratların işidir. Onun için CİA vardır onun için Mossad, eski KGB vardır. Bizimde MİT imiz vardır. Devletin kirli işlerini bu örgütler organize eder.
  Mİt neresinde bu organizasyonun? Yada Mit yıllarca uyudumu?
  Bu hükümete bu zihniyete muhalif her kim var ise suçlu sayılıyor.
  Hayatın hiçbir durağında bile yolları kesişmeyecek adamlar aynı örgütün üyesi.
  Sabih Kanadoğlu olsa olsa iyi bir Cumhuriyetçi olur.
  Yetkiye sahipken kullanmayanlar olmayan yetkileri ile şimdi hükümet devirecekmiş.
  Arog izlemek bile daha inandırıcı geliyor.
  Gülüyorum en azından.
  Fantastik bir komedi filmi oynuyor ama bu filme gülemiyorum.

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  Apr 2007
  Nerede
  içanadolu
  İletiler
  366
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Ergenekon Notları

  Birileri;

  "Bizim kendimize sormamız gereken soru şu. Hrant Dink, Necip Hablemitoğlu, Danıştay ve Malatya misyoner cinayetlerinin çözülmesini istiyor muyuz, istemiyor muyuz?
  Veli Küçük, Osman Gürbüz, Yeşil vs. gibi kişileri savunacak var mı? Yasin Hayal’lerin, Ogün Samast’ların ardındaki kirli ellerin cezalandırılmasını istemeyen var mı? "

  buyurmuşlar.

  -Yok!

  Bunların altında yatan stratejileri, ne hesaplar döndüğünü, ergenekonla sapla samanı birbirine karıştırma çabalarını, ayrı cürümleri bir araya toplama girişimlerini, bu" pis eller " operasyonundan çıkacak sonuçları, gözaltına alınanların kimliklerini, kişiliklerini yaptıkları görevleri sorgulayacak aklın kendinde var olduğuna inanan, kurulmuş robot gibi konuşan, içten ve dıştan bedbahtlar, gerçek sorunları gizleyerek oy toplama derdine düşmüş, eğitim düzeyi düşük halkın kafasını karıştırıyor.

  Nereye kadar?

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  Aug 2006
  İletiler
  613
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Re: Son'un Başı

  Alıntı roTiNda23 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  SON'UN BAŞI...

  Türkiye neredeyse kuruluşundan bu yana korku ve düşman üzerine kurulu bir temel anlayışla yönetilmeye çalışıldı. ....

  ..........
  Şu an ülkemizde büyük bir kutuplaşma ve ayrışma var görünüyor. İşte bütün bunların ardından herkes her şeyi anlayacak ve gerçek vahdet, gerçek birlik ve bütünlük bunların arkasından gelecek. Buna fazla bir zaman kalmadı. Atmosferdeki tüm kara ve karamsar bulutlara rağmen güneş doğmak üzere.


  The end.
  Hayal etmesi ile güzel değil mi? Laik cumhuriyet sonunda yıkılır. Pkk sı alevisi birden imana gelir, vahdet ve birlik içinde hep beraber şeyhlerinizin eteklerini öpersiniz.
  Moralinizi bozmak gibi olacak ama o aydınlık size değil laik demokratik Türkiye Cumhuriyetine doğacak... Hemde hukuk eliyle...
  .
  Konu gecem1970 tarafından (08-01-2009 Saat 23:50:27 ) de değiştirilmiştir.
  İnsan haklarıyla, inançlara saygıyla ilgili konu ve kavramları dini referanslarla tartışmayı red ediyorum. Israrla konuyu bu bağlama çeken kişilerin sandığı gibi bilgisiz değil, sadece FARKINDAYIM.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 33 Sayfa 12345678910112131 ... SonSon

Benzer Konular :

 1. Bir Ergenekon Savunması
  Mehmet Ali Çelebi askeri liseyi birincilikle, Kr.H.O da dördüncülükle bitirmiş. 15 aydır Ergenekon’un tutuklu sanığı. Kara Kuvvetleri...
  Yazan: commodore1tr Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 14
  Son İleti: 29-05-2011, 23:33:56
 2. Ergenekon Notları - II
  Susurluk Komisyonu üyesi Bedrettin İncetahtacı'nın ölümü ile ilgili Ergenekon Savcısı Zekeriya Öz'e mektup Sivas Cezaevi'nde yatan bir...
  Yazan: Mehtap Deniz Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 13
  Son İleti: 10-05-2011, 20:50:17
 3. Ergenekon bağı yok!
  Ergenekon bağı yok! Türkan Saylan’ın evinin de arandığı Ergenekon soruşturmasında gözaltına alınan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 13...
  Yazan: Erhan Yurdayuksel Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 1
  Son İleti: 29-11-2010, 04:49:39
 4. Ergenekon Davası
  Herkese merhaba, benim hukukçu arkadaşlara bir sorum olacak. Kesinlikle siyasi anlam çıkarmadan akademik açıdan ve hukuki sonuçları açısından cevap...
  Yazan: muratbayram1984 Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 29-05-2009, 10:03:49

Bu sayfada bulunan kavramlar:

kutahyada arif donmez katliyami

15 ocakta kocatepede intihar eden esra arslan

ali tatar cenazesi nerden kalktı

özgürlüğünden alıkoyma suçundan yargılanan iftira suçunu ıspatladı

http:www.hukuki.netshowthread.php41191-Ergenekon-Notlaripage12

Forum

İlgili Hukuk terimleri

İnternet Araçları

İnternet Araçları

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.