iyi günler,ben erzurum atatürk üniversitesi öğrencisiyim ve erzurum ilinde özel bi yurtta kalıyorum,kaldığım yurtla girerken ocak 2008'in 8.ayından başlamak üzere 6 tane senet'e imza attığımı hatırlıyorum ve en son mayıs ayının 8.de ödedim ücretini ve okulum haziran 4 te kapanacağından dolayı memleketime gideceğim fakat bundan 20 dk önce aşşağıya indim ve yurt müdürüne dedim ki ben mayıs 8.de ödedim en son taksidinizi ve bu taksit haziran 8'e kadar geçerlidir ve sizle yıllık değil aylık belirli bir miktara göre anlaştığımızdan dolayı ben haziran ayına kalan fazladan bir tane daha fazladan seneti neden ödeyeyim dedim o da burada imzan var senin ödeyeceksin gibi bi cümle kurdu benım şimdi ne yapmam lazım yasal olarak bu konuda yardımcı olabilirseniz çünkü kalmadığım bir ayı fazladan ödeyeceğim eğer ki haziran aynı ödersem temmuz 8 e kadar kapsar ki ben burada değilim....(yurdun aylık ücreti 300 ytl) inanın çok sevinirim konu açtım durum biraz spesifik geldiği için şimdiden teşekkürler...