Hukuki.NET forumları´na Hoş geldiniz!
  • Bu, Hukuki Net sitesini ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Yardım seçeneklerini okuyunuz.
  • Hukuki bilgi alışverişinde bulunabilmeniz ve üyelik gerektiren bölümleri okuyabilmeniz için Kayıt olmalısınız.
  • Sistem değişikliği nedeniyle 13.1.2007 tarihinden önce kaydolmuş Eski üyelerimizin Kayıp Şifre linkinden şifrelerini yenilemeleri gerekmektedir.
  • Sitede Kısa Mesaj (KM) yolu ile soru sormanın, Hukukumuza, Türkçe imla kurallarına uygun olmayan forumların site üyelik politikamıza aykırı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Site Yönetiminden Duyurular
  • Forumlarda arama yapmadan soru veya yorum eklemeyiniz.
  • Kısa Mesaj ile hukuki soru sormayınız.
  • Türkçe yazım kurallarına özen gösteriniz.
  • Cümlelerinize büyük harf ile başlayınız, başlık ve iletilerinizin tamamını büyük harflerle yazmayınız.
  • Konularınızı doğru kategoride açmaya özen gösteriniz.
  • Başlıklarınızda "Acil, Lütfen Yardım, İmdat, Slm, Mrb" gibi kelimeler kullanmayınız.
  • Kurallara aykırı davranan üyeler ve forumları -hemen veya kendilerine yapılan uyarıdan sonra aykırı davranışları tekrar ederse- kilitlenecektir.

Unutulmamalıdır ki;
  • Bu "Önemli Hatırlatma" dan sonra her üye:
  • "Hukuki.NET forumları "Forum Kurallarını" okudum ve kabul ediyorum.
  • Forumlara Özenli ve imla kurallarına uygun yazılar yazacağımı, hukuki olmayan iletiler eklemeyeceğimi,
  • Siteden veya herhangi bir üyesinden özel danışmanlık istemeyeceğimi,
  • Forumlara yazdıktan sonra iletimi silmeyeceğimi ya da sildirmek istemeyeceğimi,
  • Üyeliğimin silinmesini istemenin bana cevap veren üyelere , sitede emeği geçen herkese saygısızlık olacağını biliyor ve taahhüt ediyorum." diye, kabul etmiş oluyor!
Bu hatırlatmayı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyor, Hukuki. Net Yönetimi adına teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,