merhaba
oturduğumuz apartmanda benim ve diğer kat maliklerinin ortak bir sorunu aslında. bir hafta önce elektriklerimizde bir arıza meydana geldi. ertesi günü yapılacağı söylendi ancak bunun için ne kapıcı ne de yönetim bizi direkt bilgilendirmedi soranlar öğrenebildi. bazı komşularımızın haberi yoktu saat ve olabileceklerle ilgili bilgi verilmedi. ben çalıştığım için evde yoktum tamirat için saat 16.00da bir görevli getirmişler. çoğumuz haberi olmadığı için ve de tamirat sırasında gerilimi ayarlamadıklarından yüksek gerilim verilmiş. benimle beraber 3 komşumun televizyonları çalışmaz durumda. ve daha bir çok ufak tefek zararlar meydana geldi. tek duamız insanların canına herhangi bir şey olmadı bizler kiracıyız geçmişte yapılan tamiratın eksik ve yanlış yapılmasından dolayı böyle bir arıza meydana geldiğini söylüyorlar bizim bu konuyla ne gibi bir ilgimiz var pek anlayamadım.yönetimle görüşüldü bizi ilgilendirmez istediğiniz yere gidin şikayet edin herkesi uyarmak aklımıza gelmedi gibi umarsız sözler söylendi. hepimiz dar gelirli insanlar olduğumuz için avukat tutacak güce sahip değiliz, bizim dışımızda gerçekleşen birde zarar var bu zararlarımızı nasıl ve ne şekilde yönetimden talep ederiz nasıl bir yaptırım uygulayabiliriz çok uzun oldu ancak detayları da vermek durumundaydım şimdiden teşekkürler.

nil