Anket Sonuçlarını Göster: HUKUKİ.NET DEMOKRATİK MİDİR? PART2

Oylayanlar
13. Bu ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor.
  • Demokrasi tamdır.

8 61,54%
  • Demokrasi mi? Tabii ki yok.

2 15,38%
  • Bazı yöneticilerin tavırlarını beğenmiyorum.

1 7,69%
  • Sadece hukuk forumlarında yok.

0 0%
  • RTÜK bile daha insaflı sansür yapıyor.

2 15,38%
Kilitli Konu
2 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon
11 den 20´e kadar toplam 39 ileti bulundu.

Konu: Hukuki.Net Demokratik midir? Part2

Hukuki.Net Demokratik midir? Part2 Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Fırat Bayındır: "SOKAKLARDA YÜRÜRKEN BALGAM TÜKÜRÜLEMEYECEĞİ GİBİ BU SİTEDE DE BUNU HİÇ KİMSE YAPAMAZ VE BUNA DA İZİN VERMEYİZ.

BU ANLAMDA EVET ANTİDEMOKRAT BİR YAPIYA SAHİBİZ.

SON KEZ BELİRTMEK GEREKİR Kİ :

HER KİM BU SİTENİN KURALLARINA, HUKUKA, KANUNA, AHLAKA, ADABA AYKIRI SİTE ÜYELERİNİ RENCİDE EDEN, KÜÇÜK DÜŞÜREN, KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI NİTELİĞİ TAŞIYAN İLETİ EKLERSE, O İLETİ SİLİNECEKTİR.
    TAKDİR YETKİSİ TAMAMEN SİTE SAHİBİ VE YÖNETİCİLERİNİNDİR

GÖRÜLEN LUZUM ÜZERİNE BU FORUM KİLİTLENMİŞTİR.

HANGİ İLETİLERİN SİLİNECEĞİNE YÖNETİCİLERCE KARAR VERİLECEKTİR." demiştir. Ben bu sözlere takıldım arkadaşlar...

Tüküren kişiyi öldürelim mi? Hadi öldürmeyi bırakıp, onu değil de tükürülen sokağı toptan yıkalım mı?

Haksızsam belirtin...

en iyiyi bulmak için çalışırken, iyiyi kaybetmeyin...

Hukuki NET Güncel Haber

Hukuki.Net Demokratik midir? Part2 konulu yargıtay kararı ara
    Hukuki.Net Demokratik midir? Part2 konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul, Türkiye.
    İletiler
    166
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

ya kardeşler neyi paylaşamıyonuz.
    elbette herşeyin kuralı olacak. sayın komdor senden özür dilerim. ben o yazıyı cevabın gelmeden önce yazmıştım. cevabına teşekkür bilem ettim. İbrahimbey, "kaçmak haklılığını ispat edemeyenlerin işidir" diyorsunuz. eski kocam bana zarar vermesin diye ondan kaçıyom. ben haksız mı olyom şimdi.
    ama o adam bana kan kusturuyo.
    hem şiirden ne zarar gelir. keşke hepimiz şiir yazsak da kavka olmasa demi ama.
    sonra suçsuz insanlara da hukukçular ceza verdi, apo yuda hukukçular mahkum etti. meseleye böyle bakmakla bir yere varamazsınız. bildiğim kadarıyla kanun başka, hukuk başka. bunları ayırmak lazım.

özgürlüğümü kimseye vermem

Nerede
    işçi, Türkiye.
    İletiler
    85
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sayın Nurtenoz,

ben burada kaçma ifademi kullanırken sadece konuşmaktan kaçma anlamında kullandım yani burada bir tartışma ortamı doğdu bu tartışmada belkide bende haksız çıkabilirim bir iddia atıldı ortaya herkes bu iddia hakkında kendi penceresinden bildiği kadarı ile savunma yaptı ancak sonunda sayın Bayındır siteyi kitledi. bende buna karşılık kaçmamalı ifadesini kullandım burada kaçan kişi bir avukat hakim karşısında inandığı şeyleri konuşma yeteneğine haiz birinin bu konuda susarak site kitlemesine karşı söylenmiş bir sözdü bu.

Sizin konuz ise bambaşka bir şey sizin adınıza üzünt
    ü duyuyorum mutsuz bir evlilik ve sonuç eziyetlerden kurtulmak için kaçmışınız iyide etmeişinizdir diye düşünüyorum. aksi halde kaçmasanız ileride tamir edilemeyecek hataların doğmasına sebeb olabilecek sıkıntılar yaşama riskinizde olabilir.

Ayrıca Burada herkes benim Şiir düşkünü olduğumu sanmaya başladılar. oysa ben şiirin yerinin bura olmadığını savunmaya çalıştım kimse benim ne demek istediğimi anlamadıklaraı gibi dinlemediler bile sadece kendi anladıkları ve inandıkları şeyleri savunma adına staşmalar ciddi boyutlara kadar gitti.

Şunuda bilinmelidirki ben alıntı şiirleride severim ama bu siteye yazmaya kalkarsam hukun işi için siyete gelenlerin konularına engel olurum düşüncesi ve saygısı içinde bu siteye yazmıyorum.

ayrıca bende şiiri sevdiğim gibi bu güne kadar kendime ait iki çilt şiir kitabımda mevcuttur amatörde olsa lise yıllarımdan beri şiiri sevdiğim gibi şiir yazanda biriyim.
    ama bunu konuşmak bile istemiyorum en azından burada konuşmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum şiirle dolu siteler mevcut ve oralara girerek gerekli edebi feyzimi alıyorum

iliğili sitelerde ben hukuki konuları konuşsam beni oradan atarlar nedenmi..? hukuki konunu hukuk nette görüş diye

Sayın alişan kaya göre benim burada siteyi olması gerektiğ gib,i kullanın dediğimi ilğisiz konu olarak nitelendirerek kendini gülünç hale soktuğunun farkında olmasını dilerim.
    ben ilğisiz konulara savaş açarken bu savaşımı ilğisiz konu demesini ne maksatla söylediğini çözmüş değilim

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sayın commodore ve sayın berrak'ın eleştirilerini beklemekteyiz...

Nerede
    .
    İletiler
    48
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sayın jawussjan,
    insanın ve toplumun hayatını devam ettirmesi için herkesin uyması gereken kurallar var,bu kurallar ilkçağdan beri her zaman varolmuştur,olacaktırda
    biliyorsunuzki kuralsızlık beraberinde düzensizliği,kaosu,hatta yokoluşu getirir..

bu siteninde hayatını bu seviyede sürdürebilmesi için belli kurallarının olması gerekir,bu kaçınılmaz
    site yöneticilerini tebrik ediyorum,ki ben site yöneticileriyle çoğu zaman aynı görüşüde paylaşmama rağmen onları bize bu güzel siteyi sundukları için tebrik ediyorum.
    sayın commodore1tr ve sayın fırat bayındır'ın sitenin kuralları için söylediklerine tekrardan katıldığımıda belirtiyorum.

Nerede
    işçi, Türkiye.
    İletiler
    85
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayın commodore ve berrak,

yaklaşık bundan 1 ay öncede bir konuda hukukcukarla bir konu hakkındaki fikir ayrılığımızın commodore tarafondan savunulmaya geçtiği bakidir.

ayrıca kendinin bu fikirleri verecek hangi yetkide olduğunuda bilmemekteyim.
    üzerine basa basa uzamnı olduğunuz konunun değilse susun diye uyarılarıma rağmen konuşmaya devam etti.

aklıma gelen bir soru var şimdi.

bazı guruplar ki italyan sendika sizteminde yaşanmış birşey bu karşı guruplara cevap veremeyince para ile tutulmuş ve ortalığı karıştırmak amacıyla sorun yaşatmayı meslek edinmiş kişiler bulunurmuş. şimdi burada comondorenin her konuda kwndi işini bile ilğilendirmemesi ve herkesin kendine göre fikirleri olabileceği sözde demokrasıyi sayın yöneticiler beğenmeselerde commodore gibi kişiler sayesinde suyumu bulandırıyorlar acaba. sayın commodore burada kullanılan birimi acaba..?

bir insanın böyle durumlarda kullanılması ise benim için insanlık için utanç verici bir hal alırki buna inanmakta istememekteyim.

umarımki yanılan kişi ben olurum ve birileride kullanılmamış olurlar.

her neyse bunu fazla işlemek istemiyorum cevap gelmesi halinde devam edeceğim.

kişisel saldırı denmekte, arkasındanda düşünce özgürlüğü saygılı olmak denilmekte,

bununhangisine inanmalıyız. DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜNEMİ yoksa KİŞİSEL SALDIRIYAMI.

ayrıca geriye bakarsanız eleştirilerimle ilk kişisel saldırı ya uğrayan ben oldum ve haklı bir şekilde savunmaya geçtim savunmamıda kişisel saldırı diye nitelendirilmektedir.

belkide burada commodore , yöneticiler tarafından oluşturulmuş sanal bir kimlik. ve bunu niki bazı guruplar girerek yazıyazmaktalar yani bu nik tek kişiyi ifade tememektedir. diye düşünmeyede başladım nedeni ise böyle konu dışı ve her seferinde de tek bir noktanın savunusunu üstlenmiş (haklı haksız )bakmaksızın üstlenmiş tavır sergilemesi bende bu düşünceyi uyandırmıştır.

Karl Marx ın yönetiminde olduğu gibi sanal isimler ve sanal oluşumlarla kişileri birbirlerine izletmiştir. budradada yapının benzer yapısımı acaba....!

.................................?

Nerede
    Bursa, Türkiye.
    İletiler
    2.735
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

sayın ibrahig38 okuduğum nerdeyse tüm yazılarınızda, sizinle aksi görüşte olan herkese" sen sus uzman mısın" diyorsunuz. Hatta "hukuki tartışma yapıyoruz, sen hukukçu musun" gibi bir beyan da var.
    Peki senin sıfatın ne ki, her konuda konuşabiliyorsun. Ne sizi, ne comodor u tanımıyorum. Ama yazdıklarınıza bakılırsa, aranızda bayağı bir bilgi birikimi farkı olduğu açık.
    Lütfen biraz saygılı olun.

Nerede
    işçi, Türkiye.
    İletiler
    85
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayın Ragıp Atay,

Aslında siz bu konuya sonraları katıldığınız için böyle düşüne bilirsiniz,

bu konuşmaların ilk başında gelişmeleri söyle bir hatırlatayım,

Ben burada hukuki bir soru sordum, soruyu sorarkende Söyle bir ifade ekledim.

LÜTFEN BU SORUYA HUKUKCU OLAN ARKADAŞLAR CEVAP VERSİN dedim. cünki hkuki bir cevap beklemekte idim.
    ancak bu soruya hukukcu olmayan arkadaşlar cevap verdi bende yarım doktor candan eder lütfen sizi durunda hukukcuları dinlemek istiyorum dedim.

İşte asıl soru burdan başladı ve ben genel bir cevap değil bir avukatın cevabını beklerken sözkonısu arkadaşların cevabı ve benim sizi durun hukukcularla konuşmam gerekiyor dememe alınganlık yaparak bundan sonraki her formuma müdahil oldukları gibi maalesefki bazı hukukcu arkadaşlarda sözkonusu arkadaşları destekleyerek beni kişisel saldırı ile suçladılar
    yani benim cevap almak istediğim soru kaynadı kör döğüşüne dönüştü burası
    olay buradan başlıyor.
    bu yazmı okuduktan sonra bana soru sorabilirsiniz ve bende o zaman size uygun cevap azarım
    teşekkürle
    r

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Alıntı:Alıntı yapılan üye ; ibrahimg38:

belkide burada commodore , yöneticiler tarafından oluşturulmuş sanal bir kimlik. ve bunu niki bazı guruplar girerek yazıyazmaktalar yani bu nik tek kişiyi ifade tememektedir. diye düşünmeyede başladım nedeni ise böyle konu dışı ve her seferinde de tek bir noktanın savunusunu üstlenmiş (haklı haksız )bakmaksızın üstlenmiş tavır sergilemesi bende bu düşünceyi uyandırmıştır.

Karl Marx ın yönetiminde olduğu gibi sanal isimler ve sanal oluşumlarla kişileri birbirlerine izletmiştir. budradada yapının benzer yapısımı acaba....!
    katılmıyorum, katılmıyorum, katılmıyorum...
    commodore arkadaşımız, hukukçu olmamasına rağmen, gördüğüm kadarıyla en büyük hukuki.net fanatiklerinden biridir, sanal değildir.

Nerede
    Afyonkarahisar
    İletiler
    2.022
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Sayın ibrahimg Harun Yahya mahlası gibi burada da bir commodore maksadı var bu konuyu yakaladığınıza şaşırdım commodore nedir?Bu nikin seçilmesinin özel bir nedeni vardır.O da commodore64 Türkiye de ilk kullanılmaya başlayan bilgisayarlardandır.Bir aralar çok ünlüydü ardından amiga çıktı.Zaten tek kişinin o kadar çok ileti yayınlaması ve bu kadar kültürlü olması düşünülemez dimi Bazen eksikleri olduğunu kabul etse de

Yapamam deme yapan senden iyi değildir

Kilitli Konu
2 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: