Bu konu Korkuyorum iletisine ithafendir. Buraya yazdıktan sonra arkadaşlarımın ısrarı üzerine Adliyeye gittim derdimi anlattım kendileri çok nazikler ve işini anlayan insanlardı bu kadar korkmamam gerektiğini herkese suçlu gözüyle bakılmadığını söylediler. Burda detay vermeyeceğim konuları konuştuk ve ayrıldım şimdi inanın çok mutluyum. Hukuki.net e eleştirim ise dün adliyeden ayrıldıktan sonra buraya gene konu açmıştım ve Sayın Yöneticilerimiz aktif olduğu halde ricam üzerine konumu silmediler gerçi sözleşme de yazıyor onlara kalmış bir şey fakat hassas konularda daha hassas davranılmalı bence ve burda adliyeden daha çok yönetimdekiler direk suçlu olarak bakıyor bence insanlara diğer eleştirim ise Telefondan girerseniz giriş yap tuşu reklamın altında kalıyor sitede şifremi unuttum linki bozuk destek al kısmında ki ticket sistemi bozuk atınca ticket nosunu vermeden kapatıyor ve sitede giriş yap tıklarsanız giriş yapmış gösterip blokeliyor siteye binletce insan giriyor ufak detaylar sitenin ciddiyetini bozar teşeklürler.Saygıdeğer avukatlarımız ve site üyelerimiz herkese iyi günler dilerim. Çok mutluyum ♡