+ Konuyu Yanıtla
1 / 6 Sayfa 123456 SonSon
1 den 10´e kadar toplam 60 ileti bulundu.

Konu: Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler

Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.706
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler

  11.12.2002 tarih ve 24960 sayılı Resmi gazetede yayınlanan;
  Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler Yönetmeliğinin Ek-27’sinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik;
  MADDE 1 —30/8/2000 tarihli ve 24146 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler Yönetmeliğine ekli 13/2/2002 tarihli ve 24670 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Yönetmelikle değişik EK-27, Ek’te yer verildiği şekilde değiştirilmiştir.
  Yürürlük
  MADDE 2 —Sayıştay’ın görüşü alınarak hazırlanan bu Yönetmelik, yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
  Yürütme
  MADDE 3 —Bu Yönetmelik hükümlerini Millî Savunma ve İçişleri Bakanları yürütür.  Hukuki NET Güncel Haber

  Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler konulu yargıtay kararı ara
  Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Oct 2002
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  36
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler ile ilgili olarak GENEL FORUMLAR bölümünde düşüncelerimi ve öğrenmek istediğim bir kaç şeyi sorarak bir konuyu,hoşgörünüze sığınarak gündeme taşımak istedim...
  Bilginize...


 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.706
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı

  Sayın Necocum diğer foruma yazdığınız konu gayet yerinde. Bu konunun tartışılmasında fayda var.

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Oct 2002
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  36
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Sayın Admin;
  Öncelikle çok teşekkürler...
  Yazdıklarım, düşüncelerim için kimse görüş bildirmeyince,yorum yapmayınca açıkçası bir pişmanlık ve kırgınlık ve üzüntü duymuştum.
  Yoksa bunları düşünmek ve hele yazmak hatamıydı?..
  Bu konunun ilgi çekeceğine, tartışılabilceğine inandığım için yazdım, bir çok kişi ile yola çıkacağımı düşünürken, hani köyü fillerden kurtarmak için köylülerle yola çıkan ama Timurlenk'in kapısındaki Nasrettin Hoca gibi hissettim kendimi sonra.
  'Fincancı katırları' ile 'bağcıyı dövmek' gibi bir niyetim de yok...

  Ben, bana göre doğru olduğunu düşündüğüm, yazılması, tartışılması gereken şeyleri yazmıştım. Bunları yazmak vatan hainliği, bölücülük değildi ki...
  Hele 'askerliği küçük düşürmek, halkı askerliğe soğutmak vs' gibi çok kolay kategorize(!) edilecek bir düşüncem asla yok.

  Yine yazıyorum,
  Genç yaşta Sizin,bizim VATANA HİZMET ETSİN diye gönderdiğimiz;
  yanımızdan, işinden gücünden çoluğundan çocuğundan 18 ay ayrılmak zorunda olan EVLATLARIMIZIN buralarda bu şekilde kullanılmalarının, hele bunu VATANA MİLLETE HİZMET bahanesi altında yapmalarına karşıyım...

  Bu işi meslek olarak yapıp, görevleri süresince ve emekliliklerinde devletten karşılığını alanların, İŞİNİN GEREĞİ OLMAYAN böyle bir hizmetten yararlanmak isteyenlerin bunun bedeline de razı olmaları gerektiğine inanıyorum.
  Buralarda bu işleri yapanların YAPTIKLARI HİZMETİN, İŞİN KARŞILIĞINI DA ÜCRET ALARAK YAPAN kişiler olmasını düşündüğüm için yazıyorum.
  Şu anda fiyatları tam olarak bilmiyorum ama belki 500.000 (beşyüz bin) lira olan oda ücreti, 300.000 lira olan kuaför hizmeti için biraz daha fazla ödeyecekler ki, yorum bile yapmıyorum.
  Sonuçta Ülke'nin başka bir vatan evladının birilerinin bu refahı ve sefahatı yaşaması için bu şekilde kullanılmasına gönlüm razı hiç olmadığı için yazıyor ve tartışılmasını istiyorum...

  Aslında bu insanların, BU VATAN EVLATLARININ BİZE HİZMET ETMEK İÇİN 18 AY BURALARDA BU ŞEKİLDE TUTULMALARINA,BU ŞEKİLDE KULLANILMALARINA İÇİMİZ ELVERMİYOR, SİNDİREMİYORUZ diyecekleri günü ve bununla ilgili alınacak kararı beklediğimi ve alkışlayacağımı bilmenizi istiyorum...
  Lütfen düşüncelerinizi paylaşın... 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.706
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı

  Sayın necocum konu yorum meselesi. Ben de askerliğimi orduevinde yaptım. Ancak üniversite eğitimi ve çavuş rutbesinde olmam itibari ile bahsettiğiniz görevlerde bulunmadım. Ancak bahsettiğiniz hususları ben de müşahade ettim. Vardiya usulü çalışan birçok arkadaşım oldu. Hatta geceye kadar çalışıp, gece de nöbet tutan arkadaşlarım vardı. Diğer taraftan bu arkadaşların tabiri caiz ise sivil gezme hakları vardı. Bunun psikoloji ile ilgili olduğunu, 18 aylık askerlik süresince biran olsun kendini sadece garson olarak görmenin kendine verdiği morali de düşündüğümüzde şu durum ortaya çıkıyor; "askeri hizmetliler durumlarından memnun ve yaptıkları görevi peşinen kabul ediyorlar..." Üstelik sivil hayatta yaptıkları işleri yaparak belki de mesleklerini ilerletiyorlar. Bir de bu açıdan bakabiliriz.


 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Oct 2002
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  36
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Benim bu konudaki düşüncelerim sadece gözlemlere ve buralarda askerliğini yapan arkadaşlarımın bizlerle paylaştıklarından ibaret.
  Ben askerliğimi yd.sb olarak yaptım. Bulunduğum bölgede bu tip yerler olmaması ve kendimi öyle yerlerde kısıtlanmış ve kalıba sokulmuş hissettiğimden yararlanma(!) konusunda bir arzu hissetmedim.
  Böyle bir yerde görev yapmanız ve burada yaşamanız sebebiyle edindiğiniz tecrübe benim pekde aklıma gelmeyen bir farkı açıklıyor.
  Ordu evleri, askeri kamplar ve tesisler,birlikler bundan 1-2 yıl öncesine kadar benim mesleki açıdan iş alanımdı..
  Özellikle bu yaz aylarında yoğunluğun yüksek olduğu dönemde daha çok buralarla ve buralardaki insanlarla mesaim vardı.Şimdi tekrar yazmak istemediğim gözlemlerim o zamanlara ait....
  Bence yanlış olan ve bir gün düşündüğüm şekilde düzelmesini ümit ettiğim,bu yanlışlıklar(bana göre), belki bir gün zaman içinde ve artık gerektiği için düzelir..
  Eskiden askerde dayak vardı, saç traşı,yemek kalitesi,malzeme gibi aslında askerin istihkakı ve hakkı olan malzeme ve muamele nedense yapılmazdı..
  Ama gün geldi tamamen olmasa da bir çok şey düzeldi...
  Ümit ederim bunlar da öyle olur...
  Gönlüm kimsenin acizliğinden,eli kolu bağlı olmasından dolayı, gururunun kişiliğinin kırılmaması...
  Hele haksız yere...
 8. #7
  Kayıt Tarihi
  Mar 2004
  Nerede
  Kars, Türkiye.
  İletiler
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Söylediklerin gerçekten çok doğru ve düşünülmesi gereken konular oraya asker vatan borcunu ödemeye gitmiş orada EZİLmeye hakları yok beni aslında daha çok sinirlendiren Askeri Yerleşim Birimlerine sivillerin girememesi yani arkadaşımdan defter bile alamadım bugün ve gerçekten çok zoruma gitti onun ismi bunun ismi nazi sandım kendimi eğer bu ülkede DEMOKRASİ varsa HERKES eşittir ve öyle olacaktır develtin yerini almışsın vatandayşını içeri almıyorsun en önemli konulardan biri budur diye düşünüyorum o zaman onlar da belediye Otobüsüne binmesin çarşıda gezmesin dışarı çıkmasın devletin yerini sahiplenme ne kadar doğru?????Soracksınız içeri alınmıyo mu alınıyo ama 50.000.000 gibi bi ücret verip KART alalcaksın ya ben oraya bomba koymayacağım 2 dk. girip çıkıcam ya!!!!!


  Sen =Ben= O=Biz=Siz=Onlar

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  Mar 2004
  Nerede
  İstanbul, Türkiye.
  İletiler
  25
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Sayın Neco'nun görüşlerine katılıyorum. Ayrıcalıklı vatandaşların olduğu ülkede demokrasiden söz edilemez. Böyle uygulamalar Anayasa'daki eşitlik ilkesini zedeliyor. Selamlar.

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  Mar 2004
  Nerede
  istanbul, kadiköy, Türkiye.
  İletiler
  5.539
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  Hepinizin yazdıklarını büyük bir dikkat ile okudum.
  Öncelikle Necocumun ilk formda yazmış olduğu sorusuna yanıt vereyim. Bu eğer bir suç olarak algılanırsa ki algılanabilir, yargılanacağınız yer askeri mahkeme olacaktır. Orduevinde hizmetli bir ere oradaki bir kadının (kimin eşi olursa olsun ) veya bir çocuğun ( yine kimin çocuğu olursa olsun ) emir verme hak ve yetkisi yoktur. Zaten ben vereninide çok az istisnalar haricinde görmedim.
  Yazmış olduğunuz konu aslında tek bir konu değil içiçe geçmiş her birinin ayrı değerlendirilmesi gerekiyor.
  1. Yazınızda ordu evlerinin çok ucuz olduğu konusu çok ağırlıklı olmasada gündemde. Ordu evlerinin yüksek ve peşin alım gücü firmalar için çok cazip dolayısı ile buralara mal verebilmek için ( örneğin istanbuldaki tüm ordu evleri kantinleri dinlenme tesislerinin alımından fenerbahçe ile harbiye orduevi mesul ) anormal iskontalar yapıyorlar. Dolayısıyla zaten fiyatlar aşağıya çekilmiş oluyor. Bunun üzerine birde kanun gereği %10 üzerinde kar etmek yasak olduğundan böyle fiyat farklılıkları doğuyor. Örneğin A malını bir market veya bakkal listeden %10 iskonto ile alıp liste fiyatına ortalama %30 kar koymadan satmıyor. (giderleri anca karşıladığını söylüyorlar) Aynı malı bahse konu yerler ise %40 a varan iskonto ile alıp kanun gereği alış fiyatına en fazla %10 koyarak satıyorlar. Dolayısı ilearada çok büyük farklar doğabiliyor. BUnun son derece yasal olduğunu sanıyorum. Kaldıki gene aynı büyük şirketler mallarının yanında bir çok eşantiyon veriyorlar sizin yazınızda belirttiğiniz şezlong ve şemsiyeler için bu kurumların ödediği para ''0''tl.
  2. Bu tip askeri dinlenme yerleri genelde 'eğitim ve dinlenme kampı' adı altında lanse edildiği için bir çok giderden muaf olması ucuzluğun bir başka nedeni . Dev gibi tesisler elektrik su parası ödememekte.. İşte bunun yasal olup olmadığını tartışabilirsiniz. Örneğin bodrumun en güzel yerinde bulunan askeri kampın 'Ne eğitimi' verdiğini tartışbilir buraların bu imtiyazlarının alınmasını isteyebilirsiniz. Bununda yasal dayanağını bulmanızın neredeyse mümkün olmadğını düşünüyorum. Tabiiki öneri ve fikirleriniz varsa seve seve okurum.)
  3.2000 yılından beri özellikle büyük şehirlerde ve tatil yörelerinde ki ordu evlerinde sivil garson ve hizmetliler görev yapmaya başlamıştır. Bunun bir nedeni yoğun olan işsizliğin önlenmesi ikinci nedeni ise erbaş/erlerin bu hizmetlerden biraz uzak tutulmak istenmesidir. Ancak herkesin malumu ülkemizde TORPİL olayı sürmektedir. ASAL daire başkanlığına (oğlunun /yigeninin /kuzeninin v.s v.s) bir orduevinde görevlendirilmesi için bulunulan rica sayısıda hiç az değildir. TSK içinde ki özellikle iç hizmet kanunundan doğan görevlendirilmelerde 'geri hizmet' kapsamı bulunduğu sürece bu tip uygulamalar sürecektir. Erkek olanlar kendince bir düşünsün bakalım askerden kaçamadıkları için nerede görev yapmak istiyorlar ya genel karargahta yada ordu evlerinde çıkacaktır sonuç. ( Benim de anlamadığım her Türk asker doğar ama askere gitmemek için bin dereden su getirir mantığıdır. ) ASAL dağıtımda genelde kişinin sivil hayatına yaptığı işe uygun bir göreve er olarak tertip etmek ister. Taktir edersiniz ki sivil görevinde TOPÇU TANKÇI FÜZECİ gibi sırf askeriyeye tönelik iş yapan normalde yoktur )) Ama sivil hayatında berber koaför garson aşçı komi resepsiyoncu gibi otel ve kişilere hizmet sektöründe yer alanları buralarda değerlendirir. Bu kişiler genelde sivilde aynı işe döneceklerinden kendi işlerindende kopmamış olurlar. Olaya bu boyutuyla baktığınızda çok ta yadırganacak bir durum yoktur.. Ancakkkkkk zurnanın zırt dediği nokta ki yazınızda çok az değinmişsiniz böylesine özellikle beden gücü kullanan kişilerin bu işleri bittikten sonra nöbete gitmeleri belirli saat te burada nöbet tutmaları veya başka bir işte görevlendirilmeleridir ki işte burada kişi haklarını bir ihlali söz konusudur. Kanun son derece açıktır iç hizmetlerde 'ülkenin savaş halinde olması ve/veya çok yakın bir savaş tehdidi altında bulunmasında asker kişi 24 saat on time 12 saat off time olur' yani 12 saat dinlenir. Ortada harp durumu olmadığına göre 0700-2300 arasında hizmet eden birisine sonrada nöbet yazılması uygun değildir. (aslında suç ta şikayet eden yok )
  4. Yazınızın hiç bir yerinde yok ama asıl sorun askerlikte erin ere kumanda etmesidir. tertipcilik veya kuracılık adı altında halihazırdaki uygulamada tamamen kanun dışı olup asıl ezilme durumu ondan ortaya çıkmaktadır. Askerliğini yapan kaç arkadaşımız bu konuya itiraz etmiştir. Unutulmaması gereken SUBYLARIN TAKTİK ASTSUBAYLARIN TEKNİK üstünlüklerinin olmasının esas olmasıdır. Yani icra konumundaki görevli astsubaydır, er değil er sadece ve sadece yardım amaçlı görevdedir. Ama hali hazırda ki uygulama böyle değildir. Bunu çözecek olanlarsa biraz eğitimli erlerin buna karşı çıkmasıdır.
  5. Son bir söz subay ve astsubaylık size göre sadece bir meslek olabilir. Gerçekten bazı subay ve astsubay içinde öyle ama emin olunki Güzel yurdumda bu bir meslek değil 'yaşam biçimi ' hatta bazıları için 'yaşamın ta kendisi'
  saygılarımla


  bilmiyorum dediğim konu hakkında 2 saat eh bence dersem günlerce konuşurum

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  Oct 2006
  Nerede
  Turkey.
  İletiler
  249
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı

  1-Askeriyenin içine herkez alınmaz. Bu siz teröristsiniz anlamınada gelmez.
  2-Askerlerin hizmet etme meselesi ;dışarıdaki mesleklerini yapıyorlar.Askere bağıran asker eş ve çocuklarını hiç görmedim,duymadım. Fakat gündüz çalışıp gece nöbet tutanlar var onu bliyorum.
  3-Lojman kiralarıda Dışarıdaki ev fiyatlarına yakın. Diğer şeyler biraz ucuz onuda Commodor1tr bey açıklamış.
  " Son bir söz subay ve astsubaylık size göre sadece bir meslek olabilir. Gerçekten bazı subay ve astsubay içinde öyle ama emin olunki Güzel yurdumda bu bir meslek değil 'yaşam biçimi ' hatta bazıları için 'yaşamın ta kendisi'"
  buda doğrudur.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 6 Sayfa 123456 SonSon

Benzer Konular :

 1. Ordu Evleri Hakkında
  İyi Günler,Ordu Evlerine Sivil Ziyaretçi Yani Misafir Getirebiliyormuyuz ?Bu Konu Hakkında Herhangi Bir Düzenleme Var Mı.Cevabınızı En Kısa Zamanda...
  Yazan: gokkhan Forum: Askerlik Hukuku
  Yanıt: 14
  Son İleti: 16-07-2011, 20:51:39
 2. Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesislerden yararlanma
  Merhaba, Öncelikle forumla yeni tanıştım ve çok etkilendiğimi belirtmek isterim. Hukuk benim branşım değil fakat yanıtını bulamadığım bir konu var...
  Yazan: SerdarU Forum: Askerlik Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 29-12-2009, 15:11:36
 3. Ordu evleri ve askerlik...
  Sakın nerden çıktı demeyin ve altında bir art niyet olduğunu düşünmeyin ama benimki sadece merak ve bilgi.... Biraz önce burada 'Ordu Evleri, Askerî...
  Yazan: necocum Forum: Askerlik Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 12-05-2008, 06:31:13
 4. Hedef ordu mu?
  Her zarf verene bir avuç tuzla koşanlar! Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, Ankara'daki çete soruşturması çerçevesinde öne sürülen...
  Yazan: deltaG Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 2
  Son İleti: 06-04-2008, 14:59:32
 5. Ordu Evleri İçin Özel Giriş Kartları
  İyi Günler,Ordu Evlerine Sivillerin Girmesi İçin Özel Giriş Kartları Oluyormuş Peki Bunu Nereden Çıkarttırabiliriz ve Kimler Alabilir ? Cevabınızı...
  Yazan: gokkhan Forum: Askerlik Hukuku
  Yanıt: 2
  Son İleti: 31-01-2008, 16:03:20

Bu sayfada bulunan kavramlar:

askeri kamplardan kimler yararlanabilir

askeri kamplara kimler girebilir

askeri kampa kimler girebilir

askeri gazino nedir

askerde barmen olmak

askeri dinlenme tesisleri

askeri gazinolara kimler girebilir

sosyal tesislerde askerlik

askeri gazinoya kimler girebilir

askeri gazinoda ne yapılırdidim askeri gazinoaskeri sosyal tesislerden kimler yararlanabiliraskeri gazino ne demeksözlesmelı erler mesaiden sonra eve gıtsınantalya askeri gazinosamsun askeri gazinoaskeri sosyal tesisler telefonhttp:www.hukuki.netshowthread.php156-Ordu-Evleri-Askeri-Gazinolar-ve-Sosyal-Tesislerpage5silivri askeri kampcide askeri tesisaskeriyede gazino ne demekordu evi nasıl kullanılır askeri kamp puanı hesaplamaaskeri gazinolar da askeri guvenlik olucak misamsun askeri gazino da askerlik nasil
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2021 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2021 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2021 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.