Trans kadınım.Ailemin kendi almis olduğu evde yasamaktayim..Zorunlu seks işçiliği yapıyorum..

Apartmanda biri yönetici digeri de yönetici yardimcisi 2 bayan tarafından çok rahatsız ediliyorum..

Zaman zaman kapıyı çalıp “ bak annnene soyle bu evi ya satsın ya kiraya versin . Bu işler burda olmaz sana biriinci kattan bir ev tutsun ve ya alsın yoksa çok kötü seyler olcak.bak biz seni çok seviyoruz ama gelenin gideninden çok rahatsiziz komşular da çok rahatsız hep bize şikayet ediyorlar “ gibi söylemlerde bulunuyorlar. Aslında transfobik olduklarni hissediyorum.kendileri sürekli beni kotuluyorlar insanlara ve imza toplamakla tehtid ediyorlar.

Hatta bunla kalmayip özel hayatıma saygisizlik ediyorlar.2gun önce annem ve babam ile bulusup konuşmamız gerek diyip bu işe bi nokta koyalım diye anne babamı ve beni çağırıp kafede bulusup benim ozel hayatimi abartarak anne babama karşı ifşa etti.

Ya mahalleli toplanıp kapını basıp sana zarar verirse gibi tehtitlerle nefreti korukluyorlar.

Normalde her ay toplantı oluyor apartmanda herkes cagiriliyor neden ben bu toplantıya gelemiyorum cagrilmiyorum diye soruyorum aldığım yanıt tek problem sensin ama seni konuşup şikayetleri dinliyoruz diye cevap alıyorum sürekli hakkında yalan şeyler uydurup beni suclu ve ahlaksız göstermeye çalışıyorlar.

Toplantıya benim katilmami engellemeleri yasal anlamda suç mu onu merak ediyorum..ailemin ruhsal durumu bozuldu.halbuki herkese saygılıyım ve çözüm yolları aramaya çalışıyorum. Şuan bir arkadasimda kalıyorum arada eve gidip geliyorum.ruhsal durumum çok bozuk intihar düşüncelerim oluyor 183 siddet hattıni arıyorum öyle zamanlarda.avukat destegi haklarim hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi ki varsınız..
Gökce

Tesekkurler