Sitede yöneticilik yaptım.Yasal olmayan iş ve işlemlere,siteye ait Topluma açık Waapp.üzerinden yaptığım şikayet ve eleştirilere,Yönetici : YEDİĞİM HALTLARI beyan edeceğini,Bazı şeylerin düzelmesi içinde NAMUSSUZLAR kadar namuslularında ÇESARETLİ olması gerektiği şekliyle beyanda bulundu.Ayrıca 25 kişi hakkında yasal İCRA işlemi başlattı.İcra isteminde bulunan kişi olarak İşlem adım kullanılarak başlatılmış.Kendi kendime icra göndermiş oldum.İşlemi yapan avukata sorduğumda.Site yetkilisi olarak adımın çıktığını beyan etti. Yukara beyan ettiğim ifadelerde;Yönetici yediğim haltları beyan etme eylemi ile ,tarafımı HUKUKSUZ,YANLIŞ,KÖTÜ iş yapmakla ve NAMUZSUZLUK la suçladı.İznim ve yetkim olmadan adıma işlem yaptı,yaptırdı.Bunlar ile ilgili C.Savcılığına 25.05.2022 ve 09.06.2022 tarihlerinde belgeler ile şikayette, bulundum.6.8 gün sonunda, Savcılık Takipsizlik kararı verdi. Sulh ceza mahkemesine itiraz edeceğim. Yukarıda bahsedilen eylem ve söylemler suç mudur ? Tck md.hangilerini kapsar? Bilgi paylaşımlarına teşekkür ederim .15 sürem var.