Merhabalar,
2020 yılının Nisan ayında babamızı kaybettik ve bütün eski borçlar, ilgili yapılandırmalar gibi işlemleri hallettim. Bunun yanında mirasçılık belgemle beraber TTNET'e de üyelik iptali başvurusu yapmıştım. Ancak görünen o ki, bu üyelik iptal edilmemiş ve her ay kullanılmayan işlem üzerinden tarafımıza borç çıkarılmış. TTNET ödemek dışında başka bir işlem yapılmadığını ve bilgi aktarmayacaklarını ilettiler bana.

Bu işlem özelinde:
- Ölümden sonra üyelik devam ettirilebilir mi? Devam ettirilebiliryorsa da geriye dönük borç iptali yapılabilir mi?
- Kullanılmayan işlem üzerinden 1 yıllık faturalandırma yapılabilir mi? ADSL'de bir KB bile kullanılmadığından eminiz çünkü binanın elektriğini kesmiş bulunmaktayız.
- İşleminizi yaptık diyen TTNET çalışanları hakkında nasıl bir işlem yapabilirim. 50 lira ödenip kapatılacak, taahütsüz paketten 1 yıllık borç çıkarılmış oluyor. Sonuçta iki yıl oldu ve asla kiminle hangi gün görüştüğümü hatırlamıyorum, zaten tarafımda oldukça bulanık bir süreçti mirasçılık işlemlerinin tamamlanması.

Teşekkür ederim.