Merhabalar;

3 yıldır yönettiğim google play'de yayında olan bir oyunum var. Oyunda belirli özellikleri açmak için üyeler belirli ücretler ödüyorlar. Vip üyelik, id numarası ve malzeme gönderme gibi.

Oyunumda karşılıklı birlirlerini tehdit ve küfür eden 2 üyeyi uyarıp önce uyarıp sonra devem ettikleri için banladım. Sistemde birbirlerine ettileri küfürler vs hepsi kayıtlı. Küfür eden oyuncuların biri 350 hesabıma, 190 tl de google play e ödeme yapmıştı.

Oyuna girerken üyelerin kabul ettiği bir sözleşme mevcut durum için.

Şu an Alacak (Hizmet Sözleşmesinden Kaynaklanan) davamız var.

Taraflara usulune uygun tebligatların yapıldığı, davalının cevap dilekçesi vermediği anlaşıldı. Olarak ön inceleme tesnip tutanağında yazıyor ( yazlıkta olduğum için ben hiçbirşey almadım sanırım muhtara bıraktılar )

Sormak istediğim soru 2 hafta geçtiği için ben delil veya şahit gösteremem mi artık.

2-Taraflara ön inceleme duruşması davetiyesinin tebliğinden itibaren iki haftalık kesin süre içinde dilekçelerinde gösterdikleri ancak henüz sunmadıkları belgeleri mahkemeye sunmaları veya başka yerden getirilecek belgelerin getirilmesi için gerekli açıklamayı yapmaları, bu hususların verilen süre içinde yerine getirilmemesi halinde o delile dayanmaktan vazgeçmiş sayılacaklarının ön inceleme duruşma davet tutanağı ile ihtarına,meşruhatlı tebligat çıkartılmasına, masrafın gider avansından karşılanmasına,

şeklinde bir madde var bir avukata sordum artık delil sunamazsın dedi. hakbuki kurallara uymadığına dair hem delilim hemde şahitlerim var. ÖN İNCELEME TENSİP TUTANAĞI bugün düşmüş uyapa. ve uyaptan delil sunabilirmiyim