iyi günler hukukinet forum çalışanları saygıdeger arkadaşlar .
2019 yılında bir arkadaştan noter ile aldığım toki dairesini tapu müdürlüğüne borcunu bitirdikten sonra ,tapuyu almak için yalnız gittim ,tapu müdürlüğünde işlemleri başlattıktan sonra bana mesaj geldi döner sermaye ve harcı yatırdım adımı soyadımı çağırdılar tapuyu verdiler buraya kadar herşey tamam.
2022 yılına kadar tapu üzerime görünüyorken birden görmemeye başladım ,herhalde tc kimlik hatası vardır diye gidip sorduğumda bana senin tapuda yanlışlık yapılmış denildi elimde tapu olmasına rağmen memur arkadaş 3 yıl önce bir hata yapmış önce hak sahibine vermesi gerekir iken direk size vermişler bizde bunu düzeltip eski sahibine verdik denildi.
özür diliyorum biraz uzun olacak ama hakkımı aramaya çalışırken tapu müdürünün yanına tapumla çıktım tapumu yırtıp attı memur yanlışlık yapmış bunu düzeltmiş ne var bunda dedi git istediğin yere şikayet et her tapunun üzerinde yazan o kişinin hak sahibi olduğunu göstermiyor diye hakaretlerde bulundu . Ben tekrar tapuyu almak için noter tekrar harç vs verip tapumu aldım bu konu hakkında benim hak edebilecegim bir dava varmıdır. sizlerden ufak da olsa bir yardım bekliyorum lütfen.