iyi günler konuyu ilk önce sitenizde borçlar hukukuna açtım ve yanlış oduğunu düşünreke buraya yazma gereği duydum

yi günler
2020 yılında eşim cezaevine girdim ve .............................. mağzasından 40.000 tl üzerinde eşya aldım ( mağzadan kredi kullanarak 36 ay vadeli ve tek senet üzerinden eşyaları alırken eşimin cezaevinde olduğunu ve kefil olamıyacağını mağza yetkililerine belirtim onlarda fark etmez abla sen imzalaman yeterli dediler eşimin adını yazarak eşim adına imzaladım malum krizden dolayıda senetleri ödeyemedim 2 ay önce ayrı yaşadığım eşimin yanına gitmiş firma avukatları eşim adına kayıtlı daireye haciz koymak ve bilgilendirmek için eşim bu tarihlerde ceza evinde olduğunu bu borç hakkında bilgisinin olmadığını söylemişler ve avukatlarda buna istinaden imzanın hem gerçekmi sahtemi olduğunu öğrenmek için cezaevi ile yazışmaya geçmişler ve o tarihlerde eşimin ceza evinde olduğunu ve benim ziyarete gitmediğimi ve imzanın ona ait olmadığı kanıtlanmış oldu 2 gün önce mobilya finans firmasının avukatları geldi ve eşin .................................... şahış bu borçu kabul etmezse hakkınızda nitelikli dolandırıcılık sucunda ceza açılacağını beyan ettiler ve eşimi ikna edip yeniden senet tanzimi için 1 ay süre verdiler bu süre içerinde senet yenilenmez ise hakkında nitelikli dolandırıcılık ve evraktan sahtecilik yüzünden dava açılır mı

avuktaların elindeki belgeler : senet ,taşıma irsaliyesi, teslim formu gibi resmi evraklar ( bu evraklarda hem benim hemde eşim adına atmış olduğum imza var
ilginize teşekkür ederim