Merhabalar ben 2020 Temmuz 1 den bu yana site yönetimine ait zemin kat bi dairede oturuyorum, 1 senelik sözleşmem 600 ₺ üzerindendi eski yönetici 650 ₺ zam yaparak sözleşmeyi düzeltip bana fotoğraf olarak attı 01.07.2022 tarihine kadar 650 ₺ den ödeyeceğim yani, 4-5 ay önce yönetici değişti ve yeni yönetici kiran 1 temmuzdan sonra 1.500 ₺ dedi, orta yolu çok bulmaya çalıştım ama kabul etmiyor, 1.000 ₺ yide kabul etmedi, bu zamana kadar kiralarımı mobil bankacılıktan ödedim açıklamayada genelde kira yazdım, geçen ay kira ve aidat diyerek bana dekont kestiğini kaşeleyip imzalayarak fotoğraf olarak attı, bende bugün 1.500 ₺ yi verebilecek durumda değilim, elimde belgeler mevcut, çıkabilecek durumda da değilim çıkarmak istiyosanız hukuki yollara başvuracağım dedim, adam nasıl çıkmazsın biz orayı toplantı odası yapacağız çıkacaksın dedi, bende 1.500 ₺ yi kabul etsem yapmayacaksınız ama ödeyecek durumum yok dedim, beni tahliye etmek isterse nasıl edebilir ? Siteden imza toplarım 30 günde boşaltırsın çok sevilen birisin ama bizi karşına alma falan dedi, ne yapabilirim yardımınıza ihtiyacım var haklarım nelerdir ? Hiç kiramı aksatmadım hatta gününden önce bile yatırdım çok kez