merhabalar kendim %97 tekerlekli sandalyede bir vatandaşım. Yaklaşık 8 ay önce satın aldığım ve halen oturmakta olduğum tek bloklu apartmanda 2 oto parkı bulunmakta biri sitenin arka tarafında altta ve merdivensiz bir ulaşım söz konusu değil. diğeri apartmanın giriş kapısının önünde yaklaşık yan yana 4 araç ancak sığabilecek kadar bir alan fakat girişi anahtarlı demir ile kilitli ve düz site yöneticimiz ve apartman görevlisiyle yaptığımız konuşma sonrası buraya araç parkının yapılmadığı ve yasaklandığı söylendi bizde kendilerine tekerlekli sandalyede ve yürüme engelim olduğunu ve apartman girişine en yakın ve düz olan yerin burası olduğunu anlattık. yöneticimiz kilit anahtarından birini bize verdi fakat bu sefer başka bir kat maliki kendilerinin eski apartmanı yapan kişiler olduğunu ve buna hakkım olmadığını belirttiler. en son araçlarını sitenin giriş kısmında ve benim aracımdan başka bir aracın girişi ve çıkışı olmayacağı için kendi aracı ile girişi kapatmakta ve aracımızla girişi engellemektedir. Aracı çekmemizi istediğimizde burası özel mülk giremezsiniz biz araç girmesini istemiyoruz demektedir. Her seferinde Polisi arayarak aracını çektirme teşebbüsü sonrası aracını çekiyor. sürekli beddua ve tehdit ederek aracımızın girişine engel olmaya çalışıyor. lütfen bana yardım edin. Ne yapmam gerekiyor.