Sayın avukatlar - site yönetimi ve değerli üyeler.

Avukat ve bazı internet sitelerinde araştırdım hala net bir cevap aslında bulamadım.

9 yaşında bir evladım var. Hiç bir zaman bu çocuğumu normal şartlarda alamadım. uzun zaman karşı taraf tarafından soğutuldum. Devamlı icra ile almak zorunda kaldım. Her icra ile aldığımda çocuk ağlayarak bana geliyor.

En son ki icramızda ise 3 saat süren bir ikna çabası sonucu çocuk gelmedi. Pedegog artık zorlama yapılmaması gerektiğini söyledi. Asi taktirde benim aleyhime sonuç çıkabileceğini hatta karşı tarafın şikayeti üzerine hakimin çocuk kişisel ilişkinin dahi kaldırılabileceğini belirtti.

Çocuğum icra yolu ile gelmek istemiyor. Babama gitmek istemiyorum diyor. Herhangi bir sebep göstermiyor. Babamı seviyorum fakat gitmek istemiyorum diyor. Muhtemelen çocuk doldurulmuş.

Ben çocuğumu alamaz isem iletişim kuramaz isem nasıl ilerleyecek süreç ? Ayrıca 9 yaşında ki bir çocuk nasıl ikna edilemiyor hem pedegog hem anne tarafından ayrıca şaşkınım.

Bir yol göstermeniz veya şikayet hakkım var ise benim açımdan lehime olabilecek bir durum var mıdır ?

Herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım.