Merhaba iyi aksamlar dilerim 1996.10.16 doğumlu 25 yaşında 26 yaşından gün almış erkeğim polis olmak herzaman hayalimdi fakat maddi yetersizliklerden malesef lise mezunu olduktan sonra devam edemedim. Pomem 30 yaşına kadar alım yaptıgını biliyorum 2022 yks de başarılı olup ivedi şekilde ön lisans mezunu olup pomem e başvurmak en büyük hedefim. Hayatımdaki birçok talihsizliklerden dolayı2017 yılında bir suça karışmış bulundum kumar oynanmasına yer ve imkan sağlama ne kadar suçsuz oldugumu kanıtlamaya calıssamda maleseftüm emeklerime rağmen hayatımda kara leke gibi sanık olarak yargılanıp 1.4 yıl hagb kararına marız kaldım adli sicil kaydım tertemiz bugüne kadar hiçbir suça karışmadım bu suçtada tamamiyle kendimi anlatamama durumumdan 1.4 yıl hagb kararı aldım 5 yıl sonunda bu dava tamamiyle bitecek ve düşürülecek sayılı günler kaldığını söylemek isterim fakat güvenlik soruşturmasında bu bir engelmidir güvenlik soruşturmam olumsuz gelme durumu çok yüksekmidir eğer olumsuz gelirse bunu. İçin yapabileceğim birşey varmı bilenlerden gerçekten destek istiyorum hayatımın hayali olan bu mesleğin ellerimden kayıp gitmesini gerçekten istemiyorum. Lütfen eğer konuya hakim ve doğru yapmam gereken şeyleri öğrenmek istiyorum herkese hayırlı aksamlar dilerim