Iyi aksamlar.Ankara ikamet etmekteyim.kendi evim 2+1 kiradaki evim 3+1. Iki evide aracimida satip yeni bir ev alacagiz hepsi suan satilikta. Kiradaki evimi kiraci alicilara gostermiyor.bundan dolayi evi satamiyorum yada degerinin cok altina satmak durumda kalacagim.kira sozlesmesi 15ekimde doluyor. 28 mayista ihtar cektim.evi ihtiyac dogrultusunda satmM gerek.kira kontrati uzatilmayacaktir yazdim.ayrica evin satilmMasindan dogacak zarardan kefil ile ortak sorumlusun yazdim. Birkac sorum olacak.1.kiraci evi gostermeyebilirmi.2 sulh hukukda dava acsak ne kadar surer .evi gostermesi icin.3. Kira kontrati bitiminde kirayi diledigim gibi artirabilirmiyim.ihtari cektim.evi bosaltmaz ise.4. Evin satilmamasindan yada degerinin altinda satilmasindan tazminat isteyebilirmiyim.suan ev alacagim ve satis olmadigi icin alamiuorum.hergjn 5.6 musteri geliyor5 magdur olmamasi icin temmuz 15e kadaf cikarsa nakliye tarafimdan karsilanacaktir yazdim ihtara.6.direk avukata versem en iyisimi acaba.tesekkurler