Merhaba Saygı Değer Arkadaşlar,

2008 Yılında bir şirket kurdum ve maalesef iflas ettim.
2009 ve 2010 Yılları arasında oluşan vergi cezaları, usulsüzlük cezaları, vergi borçları günümüze kadar hep üstümde kaldı ve maalesef ödeyebileceğim bir rakam değil.

İnteraktif Vergi Dairesi E Haciz bölümünden baktığımda 2009-2010 yıllarında oluşan borçlar için halen e haciz uygulandığını görüyorum.

E Haciz uygulanan 2 banka hesabımdam toplam 50 TL gibi bir rakam mevcut. Bu hesaplardan 1 tanesi askerdeyken adıma açılan zıraat bankası hesabı ve içindeki parada aslında askerdeyken ayrılırken yatırılan yol parası.

Kısacası bu banka hesaplarını kapatamıyorum çünkü Zıraat Bankası zaten böyle bir hesap olmadığını söylüyor (Ama haciz koyulmaya devam ediyor) Diğer banka ise hesapta e haciz var o yüzden hesabı kapatamayız diyor.

Şimdi ben hesapları kapatamadığım için 10 yıldır her sene e haciz yenileniyor. Bankadaki tutarlar küçük olduğu için vergi dairesi tahsil etmemiş halen banka hesabında görünüyor.

Bu durumda 10 yıldır 1 TL bile tahsil edememiş olmasına rağmen e haciz uygulamaya devam edebilir mi ?

Yada bu durumda benim ne yapmam gerek ?

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
Saygılarımla