Merhaba öncelikle teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum.
Bir kişiye bana web sitesi yapması için para verdim. 05.02.2021 Tarihinde kendisini internet üzerinden buldum . Bir web sitesi var ve kendisine bana web sitesi yapması için 1300 TL, Google reklamları için 1000 TL , Alanadı için 400 TL, Ödeme entegrasyonları için 400 TL olarak 3100 TL gönderdim. Fakat sonrasında dolandırıcı olduğunu anladım. Ne web sitesi, ne alan adı doğal olarak reklam vs hiç bir şey yapılmadı. Sürekli bugün yarın bugün yarın şeklinde devam etti. Alttan alarak kibar kibar paramı istedim 2 ay boyunca beni oyaladı ve en son konuşmamızda suç duyurusunda bulunacağımı söylediğimde "istediğini yap ödemeyeceğim" dedi ve küfür etti bende bunun üzerine icra davası açtım ve yine paramı alamadım. Tüm dekontlarım duruyor. Parayı bugün yarın ödeyeceğim şeklinde ki mesajları duruyor. Benden karşılığında hiç bir şey vermeden 3100 TL para aldı. İcra davası için vekalet verdiğim avukata mı vermeliyim yoksa direk savcılığa gidip kendim mi şikayet etmeyelim.
Sonuç olarak bir ceza alır mı ben parasını geçtim, artık amacım bir ceza alması.