Merabalar
06,03,2021 tarihinde vodafon firmasının evde internetine geçmeye karar verdim. ' VFliye özel bu fırsat kaçmaz 1 ay deneme limitsiz adsl kampanyası' adında bir paket için sözleşme yaptım. Üyeliğimi yapan müşteri hizmetleri ile aramda geçen diyalogta 1 ayın sonunda memnun kalmazsam çıkarken ek bir ücret ödemem gerekip gerekmediğini de ısrarlar sormama rağmen o zaman sadece o aykı modem kullanım ücreti ve paket ücretimi ödeyeceğim söylenmişti.
26,03,2021 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmak istedim. Lakin müşteri hizmetleri bana totalde 500 tl civarında bir cayma bedeli çıkacağını, bunun bağlantı ücreti ve kurulum ücretinden kaynaklı olduğunu söyledi. üyeliğimi yaparkenki konuşmama binayen itiraz edince ses kaydının dinleneceği ve tarafıma dönüş yapılacağı söylendi ve görüşme sonlandı.
27,03,2021 tarihinde tam mesai saatinde sadece 1 kere telefonum çaldı ve ben açamadan kapandı. msj ile talebimin incelendiği tarafıma ulaşılamadığı ve herhan gibi bir sorun tespit edilemediği iletildi. Akabinde tekrardan müşteri hizmetlerini aradım. bu seferde bana bağlantı ve kurulum ücretinin kampanya kapsamında alınmayacağı lakin modem ücreti ve kullandığım ayki internet paketini indirimsiz olarak yansıtacaklarını ve gene ortalama 500 tl civarında bir fatura ile karşılaşacağımı dilersem interneti kampanya dahilinde kullanmam tavsiye edildi. tekrar itiraz edince tekrar inceleme başlatılacağı ve dönüş yapılacağı söylenerek görüşme sonlandırıldı.

Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. deneme başlığı altında satış yapılarak böyle zoraki yüksek fatura yansıtma tehtitine karşı ne yapabilirim.