yaklaşık 5 yıl önce adıma kayıtlı olan gmail hesabını açtım. bu tarihten 2 yıl sonra fetih altın çağı isminde olan oyuna, bahsettiğim gmail hesabı ile kayıt oldum. oyunu 1 yıl oynadıktan sonra hesabı bir kişiye rızam dahilinde 350 tl ye sattım. aradan 1 yıl geçti oyunda bir hesap açayım diye girdiğim zaman oyuna daha önceden kayıtlanmış olan cep telefonumdan dolayı oyunda direkt önceden satmış olduğum hesaba giriş yaptım. bunun sonucunda 2 hafta kadar bekledim ve oyuna benden başka birisinin kayıt olmadığını görünce sanırım oynamayı bırakmışlar diyip hesapta oynamaya devam ettim tabi bu sürede para da yatırdım 1 hafta sonrasında oyuna öncesinde sattığım kişi girmeye çalışınca diretmeden hesabı onlara geri verdim. bu olaydan 1 yıl sonra oyuna tekrar başlamak üzere bir adet hesap açıp oyuna girdim. oyunda olduğum bir süre de oyundaki serverlar arası geçilen mesajda önceki hesabımın satılık olduğunu gördüm ve anında o kişiye oyun içerisinden mesaj attım. ve o kişi benim memleketlim olduğu için oyunda konuşarak anlaştıktan sonra ertesi gün izmirden çorluya(kanıtlanabilir) olan uçak biletimle çorluya gittim kişiyle anlaştığımız noktada buluştuk ve eline 300tl para verdim üstüne de oyuna kendi oynadıkları süre boyunca yatırdıkları 234 tl yi oyundan iade almaları konusunda anlaştık. oyundan iade aldıklarını oyun destek ekibi ile aramda geçen konuşma ile kanıtlayabilirim. çünkü iade aldıktan sonra oyun yönetimi benden iade edilen tutarı kendi hesaplarına yatırmamı aksi taktirde hesabın kapatılacağını söyledi ve ben de yatıracağımı söyledim yani bu kişi toplamda 534 tl karşılığında hesabı bana geri verdi. aradan 1.5 ay geçti ben bu süre boyunca satın almış olduğum oyun hesabına 1500tl para yatırdım. 2 gün önce benimle oyun içerisinden iletişime geçtiler. ve hesabı satmadıklarını iddia edip hesabı benim çaldığımı söylüyorlar ve beni tehdit ediyorlar. hesabı çaldığımı iddia edeceklerini bu konuda suç duyurusu bulanacaklarını söylüyorlar. lütfen yardımcı olun. şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim.