//ceza hukukuna konuyu açmiştim ama bilişime girdiği için buraya açıyorum afedersiniz.

Merhaba, bugün ifadeye çağırıldım.
fullhdfilmizle.xyz diye bir websayfası tarafına dava açilmiş telif ile ilgili.

Kanıt olarak;
- Ip adresi koymuşlar(ip adresi benim mi bilmiyorum zaten ip adresi hergün değişiyor modem reset ile)
- Eski mail adresim, ve kullanılmayan eski telefon numaram var kanıtlarda.
- Fake adres yazılmış.
- Adım soyadım var.

Bu kanıtlar bir hosting firmasından alınmış (screen çekilmiş)
Hosting firmasına kayıt olup destek bildirimi oluşturdum durumu anlattım
Hosting firması: Biz ifade vermedik ve sizin böyle bir hostinginiz yok hizmetiniz yok, biri yalan ifade vermiş olabilir sizin adınıza dedi.

İnşallah kovuşturmaya gider savcı iptal eder.
Ben ifadem de; Site bana ait değil, site bilgilerini tekrar teyit edip kontrol edin ve gerçek suçluyu bulun yazdım.

Eğer savcı kovuşturma vermez ise muhtemelen 60 bin tl tazminat davası filan açıcaklar 8-10 film için göndermişler telifi.
Ne yapıcam bilmiyorum, savcı ile görüştürmediler beni senle konuşmaz dediler ifadeyi verip gittim.
Nasıl takip edeceğim bilmiyorum edevlette gözükmüyor

** 2 sene önce bana ait bir site için telif yemiştim 10 bin tl ödedim ve siteyi kapattım. polis eğer sen o telifi yemeseydin ad-soyad'dan bilgilerin çıkmayacaktı yani senlik bi durum olmayacaktı ama bu önceden başına geldiği için seni bulduk dedi.
** site bana ait değildir, zaten öyle olsa direk anlaşmaya giderdim ama üstüme suç kalıyor ne yapacağımı bilemiyorum