öncelikle herkese merhaba

kredi borcumdan dolayı varlık yönetime devreden borcumu varlık yönetimden bir temsilci ile anlaşarak tamamen kapattım. borcu yoktur yazılarımı da mail yolu ile gönderdiler. çalıştığım şirkete borcu yoktur yazısını gönderdiğimde fek yazısı almam gerektiği bilgisi verildi. fek yazısını da tahsil harcını ödedikten sonra posta masrafını ödeyince iş yerime 7 iş günü içinde göndereceklerini söylediler ancak ne tarafıma ne de çalıştığım şirkete bir yazı gönderilmemiş. şirketim fek yazısını görene kadar kesinti yapmaya devam edileceğini belirtti. ödemeyi yaptıktan sonra maaşımdan yapılan kesintiyle alakalı bilgi almak için dünya varlık yönetimi aradım. avukat icra dairesine sormuş ama ödeme yaptıktan sonra bir kesinti yapılmadığını söylemişler. şuan ne fek yazısının ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi ne de kesilen tutarın nerde olduğu ile ilgili bir bilgim var. ne yapmam gerektiğini de hiç bilmiyorum. deneyimi, bilgisi olan arkadaşlar akıl verirse çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.