merhabalar 10.10.2020 tarihinde internet üzerinden aracıma jant satın almak için bir şahısla görüştüm, ürünün temiz ve hatasız olduğunu ilanda ve telefonda bana belirtti ve bende gidip elden 2400 tl ücret vererek satın aldım. satıcı kişi kendisinin sök tak vs işi yapmadığını sadece al-sat yaptığını belirtip acelesi olduğunu gidip baska yerde taktırmam gerektiğini söyledi ve jantları arabama koyup oradan ayrıldım. Yaklaşık 2 saat sonra aracıma taktırırken jantlarda kaynak ve yamukluk olduğunu ve üzerinin zımpara ve boya yapılarak kapatıldığını öğrendim. Satıcıyı arayıp telefonda aldığım ürünün sorunlu olduğunu bana bunu belirtmediğini ve para iadesi istediğimi belirttim fakat kendisi '' ben sattığım ürünü geri almam ürün benden çıktı, git yaptır '' tarzında bir cümle ile başından savdı. Ertesi günü 11.10.2020 tarihinde tekrar şahsın adresine gidip para iademi istedim fakat kendisi olumsuz yaklaşıp beni başından savmak için sürekli şöyle yaptırırız böyle yaptırırız ben parayı harcadım veremem tarzında konuşup dükkanı kapatıp gitti. Hakkımı nasıl arayabilirim yardımcı olur musunuz nereye şikayet etmem gerekir