Merhabalar.

Benim babam 1998 yılın'da bir arsa almak istemiş ve kendi babası'da yeni evlendiği için benim adıma yap demiş. Babam'da kırmayıp kendisinin adına yapmış ve 2015 yılın'dan beri tapu'yu istese'de geri vermemekte. Benim malım diyerek geçirtirmek'te. Benim babam gidip tapu iptal davası açtı. Şimdi sormak istediğim şu ARSA babam tarafından alınıyor ve üzerine 2 katlı ev yapılıyor. Her türlü yasal delil. Babam tarafından ödemeler yapılıyor. Kalfa, Sıvacı, Mühendis, Nalbur her türlü delil var. Cevap dilekçesin'de benim oğlumun durumu olmadığı için benim evimde oturmasına izin verdim yazmışlar. Evi yaptığını ispat etse bile arsa parası etmiyor yazmışlar. Burada 2 katlı ev 400, 500 bin TL yapıyor arsa ise 150 bin TL evin değerinin arsa parası etmediğini kendilerince öyle yazıyorlarki ihale olursa biz alalım para verip üstüne yatalım diye düşünüyorlar. Burada kendilerince ben ve eşim çocuklarım ile yaptık yazmışlar. Süre 10 yıl geçtiği için davanın iptaline yazmışlar. Baba ile Oğul arasın'da geçen olay'da binayı yaptığını her türlü ispat ettiği şekil'de sonuç ne olur?

Cevap yazarsanız sevinirim, teşekkürler.