merhaba benim babam geçen cuma günü göz altına alınıp metris ceza evine nakledildi, hiç bir dosyası hazırlanmamış sagdece savcısı belli, babamla telefonla görüşmek için dilekçe verdim, ama telefonla görüşler hafta sonuna denk geliyor, bakırköy baş savcılıgına bir görüşme talebi dilekçesi versem ve olumlu cevap alsam, tahmini kaç gün e görüşe bilirim ? bu olumlu bir geri dönüş olsa bile görüş gününümü tarih olarak verir ?(görüş günü bir hafta sonra) babamla telefonla görüşemedim hiç bir bilgim yok, babamla görüşüp istedigi istedigi belirli bir avukat varmı yok mu onu ögrenip avukat tutmak istiyorum. ayrıca bana itiraz dilekçesi ile alakalı bir kaç şey söylediler, en geç bir hafta dediler, bu ne kadar dogru ? bir hatfa içinde itiraz etmezsen hakkımı kaybedermiyim yada bir hafta içinde itiraz etmek çok daha etkili mi ?

forum yönetimi için bir not konu açarken yapılan hataları ilgilizce olarak bildiren bir bildirgeç sistemine sahipsiniz, ingilizce bilmeyen ve bilgiye muhtaç kişileri bu çok zorluyacaktır, bunu degiştirmeniz ve türkçeleştirmeniz bence çok önemli.