arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak konuyla bilgili avukat arkdaşlar bilgisini paylaşabilirse sevinirim...

2018 yılında yolda kaza yapmış 2 araba var iken, ben de arkadaki arabaya çarparak kazaya dahil oldum. sonra vurduğum adamla konuşup anlaşarak olay yerinden ayrıldım. daha sonra öndeki aracın sahibi şikayetçi olmuş karakola vur-kaç suçu iddiası ile ifadeye çağırıldım. kamera kayıtları ve ifadem doğrultusunda karakol tamam sen vur kaç yapmamışsın burda sana kesilecek bi ceza yok ama ruhsat ve sigorta bilgilerini ver bize dediler ve fotokopisini teslim ettim. bundan 8 ay önce eve ilamsız takip emri geldi o aracın sigorta şirketi tarafından 1 dosyada hem anneme hem bana ilamsız icra takibi başlatılmış 19.000tl değerinde(araç annemin üstüne). Ertesi gün gittim itiraz ettim, itiraz sebeplerini yazdım itirazımı belirttim aynı belgeden annem içinde hazırladım ama memur 2nizinde itiraz etmesine gerek yok ve annemin itirazını almadı ben yine de kendi itirazımın altında aynı dosyada bulunan annemin de adı soyadı ile beraber onun da itirazı vardır yazdım.(ama sanırım geçerli değil).Şimdi sigorta şirketinin avukatı annemin üstüne icrayı devam ettirmiş ve maaşına haciz getirmiş. Sormak istediğim bu durumda benim bir itiraz veya hacizi durdurmak için yapabileceğim bir şey var mıdır ? Yoksa avukata bu parayı ödemekten başka çarem yok mudur ?