Arkadaslar merhaba. 2014 yilindan beri uzerimde 5 adet haciz dosyasi var idi. 2014-2017 yillari arasinda ilk dosya maasimdan kesilerek odendi. Toplam 28 bin liralik odeme yapilmis ve maas mutemetim dosyayi komple odeyip diger dosyaya gecmis. Derken gun oldu bugun. Elime para gecti ve uzerime kalan diger 4 icra dosyasini da kapattim. Tam borclardan kurtuldum oh be derken avukatin biri sizin bizde bir dosyaniz daha var dedi. Hangisiymis dedigimde sekerbank dedi. Yani maasimdan kesilen ilk dosya. 3 yil boyunca maasimdan kesilen. Avukata o dosyanin maas hacziyle odendigini 3 yilda 28 bin tl gibi rakam yatirildigini ve dosyanin kapatildigini soyledim. Dosya bizde hala acik dedi. Uyapta kapali gorunuyor dedim. Tekrardan uyapa girdigimde dosyanin takipsizlik nedeniyle kapatildigini gordum. Avukat icra dairesinden dosya ile ilgili bilgi istemis. Gelecek bilgiye gore bana bilgi verecekmis. Sorum su. Tam borclarimdan kurtuldum derken bunlar bana yeniden borc mu cikaracak? Eger cikarirlarsa malesef odeme gucum yok yine maasim haczedilecek. Boyle olacagini bilseydim hic bir dosyayi kapatmazdim. Paraylada yatirim yapardim. Ama bu nasi bir istir ki oduyosun yine cikiyor oduyosun yine cikiyor. Takipte kesinlesen tutar 21 bin tl imis. O bu derke 28 bin liralim odeme yapilmis dosyaya. Simdi bu adamlar taa 2017den bu yana biriken faizi talep mi edecek. Cok kafam karisik lutfen yardimci olun bana. Simdiden tesekkurler.