İiyi günler öncelikle konuyu nerde açacağımı bilemedim en yakın burayı uygun gördüğümden açtım yanlış yere açtıysam kusura bakmayın .
benim sorunum kasım aralık ayında Temelimi de düzgün atarım disiplinli çalışırım niyetiyle bir dershane ile anlaştım lakin bana hiç bir faydası olmadı verilen hiç bir sözleri tutulmadı verimli eğitim alamadım. bu nedenle şubat ayından beri düzgün bir şekilde gitmedim salgın falan derken boşuna gitmediğim aylara rağmen taksitleri ödedim bir kaç hafta önce çıkmak istediğimi kuruma söyledim lakin kabul etmediler böyle bir hakımın olmadığını çıkarsam kalan taksitleri ödeyip çıkacağımı belirtiler. seneten dolayı diye düşünüyorum ama bana bir faydası olmayan bir yere boşuna para ödemek istemyorum anlaşmalı ayrılmak istedim kabul etmediler sözleşme ve senetin kopyasını aldım sözleşmede fotoğrafta 6.maddede çıkma hakım olduğunu çıkarsamda beli mevla ödeyeceğimi belirtiyor ben kabul ediyorum ama kurum hala bütün parayı istiyor böyle bir hakları var mı cayma hakımı kullanamıyormuyum aşağıya sözleşmeyi ve senet fotoğraflarını bırakayım fikirleriniz ve yardımlarınızı bekliyorum nasıl bu işten kurtulurum.