Herkese merhabalar...2017 yılından beri bir evde sözleşme karşılığında kiracı olarak oturmaktayım. 2 ay önce elinde tapuyla gelen bir kisi kapıma gelerek evin gerçek sahibinin kendisi olduğunu bundan sonra kirayı kendisinin alacağını söyledi bende nasıl olur sözleşme karşılığında oturuyorum zaten diyip kira vermeyi reddettim adam gitti.Bunu kirayı ödediğim kişiye sorduğumda evin 8 yıldır kendisinde olduğunu ve belgeleriyle satıldığını ama 10 bin tl parası eksik çıktığı için tapusunun dolandirilip başka şahısların üzerine devredildiğini gelen kişinin de bunlardan biri olduğunu söyleyip para vermememi ve sözleşme yapmamami istedi.Yani her iki şahıs ta evin gerçek sahiplerinin kendisi olduğunu söylüyorlar arada ben kaldım.bana noterden ihbarname geldi bu adam 2017 yılında evi satın almış ve normalde satın aldığı tarihte tebliğ etmemiş gelmiş simdi evi bosaltmami istiyor ama sorun şu ki benim daha 3 aylık sözleşmem duruyor ve başkasıyla.Burdan değerli büyüklerime soruyorum bu hikayeden sonra benim ne yapmam lazım?Mahkemeden tahliye davası mı istiyim?Her iki şahıs kendi aralarındaki problemi cozene kadar ödeme yapmayı durdurayım mı ne yapım ne olur bi akıl verin